Pomoc w doborze taryfy

AdamS696

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
zawsze mialem karte z plusa ale kupilem sobie karte z orange bo duzo znajomuch ma orange ... i mam orange music i tu moje pytanie bo na internecie pisze ze nie mozna ladowac za mniej niz 25 zl a czasem sie przydaje ladowac za 5 zl. Moze ktos ma orange music i mi powie czy da sie ladowac za 5 zl? a jak nie to jaka polecacie taryfe zeby szlo tez za 5 zl ladowac i zeby mozna bylo aktywowac sms za 1 gr. Z góry thx ;d
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Hm... przecież do tego Orange Music nie trzeba specjalnych kart, a przecież jest karta do Orange za 5 zł, chyba chodzi o to, że za 5 zł nie dostaniesz żadnych gratisów (tak mi się wydaję). A tak w ogóle, to lepiej by było przejść wg mnie do Orange Pop bo tam masz sms-y po groszu do Orange i rozmowy też tanie (w pakietach) ;)
 
A

arkovianin

Guest
Musisz się wywiązywać z umowy i ładować 25 zł co miesiąc ale tak na prawdę to plus o wiele lepszy od orange jest :desperado: :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Musisz się wywiązywać z umowy i ładować 25 zł co miesiąc ale tak na prawdę to plus o wiele lepszy od orange jest :desperado: :)
Ale on nie ma Orange Music Mix, pozatym w Orange jest trochę inny system, tutaj się po prostu płaci rachunki w mixie a nie doładowuje zdrapką jak w Plusie.
 
A

arkovianin

Guest
No ale przecież także musisz doładowywać co miesiąc aby nie stracić ważności konta :)
 

kolejarz81

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Właśnie dlatego korzystam i gorąco polecam 36,6 Plusa. Nie ma czegoś takiego, że będziesz miał nieaktywny numer. Możesz zdobyć zawsze dodatkowe 10 PLN za słuchanie reklam, i masz nieograniczony limit SMSów do całej sieci Plus GSM.
 
Do góry