( Pomoc ) Proszę O Radę - Poradę.

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
"Szkoda ze juz nie jest tak jak kiedys ... kochac tez jest trudno :(:(" co To Moze Znaczyć , Co w Tych słowach jest zawarte , co mozna wywnioskować ?? hmmm
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
ale chociaż podaj konkretna chwilę kiedy one padły bo na znaczenie słów ogromny wpływ mają też okoliczności w których zostały one wypowiedziane.
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
niestety sie zgadzam...
Jest w tych słowach zawarty jakiś żal, tęsknota za tym co było kiedyś

no ja też tak myślę...
może już długo jesteście ze sobą i zaczął wspominać wasze "początki", które dla każdej pary są najpiękniejsze :)
a teraz się pozmieniało...
zresztą nie wiem, bo nie jasny ten temat :mruga:
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
miłość jest czasem męcząca. może trzeba troszkę od siebie odpocząć... dać sobie czas, żeby można było zatęsknić ;)
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
To się zaczeło raptownie w dniu dzisiejszym ... Nie wiem Nic nie zrobiłem przecierz ... ekkhhmmm
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Drogi Miśku, jak zapewne już wiesz, dziewczyn nie sposób zrozumieć. jak na moje oko, to po prostu dziewczyna złapała lekki dołek, który powinien jej dość szybko przejść. wiem, bo sama tak mam często :p także głowa do góry. a jeśli sytuacja się nie zmieni, to pogadaj z nią szczerze... zapytaj co się dzieje ;) powodzenia życzę :p
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
aga-byczek - Dziękuję za słowa otuchy :) Bardzo Bardzo Zależy Mi Na Niej! :) ... Jesteśmy Długo :) Proszę Piszcie Piszcie ... Inne Osoby niech znajdą tutaj też rozwiązanie :)

Czy Ktoś z Was Jeszcze Chciałby coś dodać:) ?? ... Śmiałooo :)
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Nie wiem kolego o co Ci chodzi ... Najlepiej to odpisywać na Pytania nie wykraczajmy po za temat ...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
to moze znaczyc ze dziewczyna zaczyna wposminac jak bylo jak sie poznaliscie i dochodzi do wniosku ze nigdy nie bedzie jak kiedys?
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
hmm te słowa odbieram tak,ze w wasz związek wkradła sie monotonia...
zaskocz ja jakos np: kino,kwiatek,spacer,itp...
 

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
Jak ktos juz tutaj wspomniał myśle, ze to chwilowy jakis dołek. Moze problemy jakies mieliscie ostatnio czy cos...
Narazie to przemilcz, jednak jesli sie powtórzy cos podobnego porozmawiaj o tym szczerze.
Rozmowa moze wiele zdziałac.
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Spacery Już u Nas Tradycyjnie , Róże Jej wręczam w dowód Miłości :) w Kinie nie byliśmy ... Powiedzcie z Waszych Doświadczeń Jak Bardziej Udowodnić że Zależy Mi Bardzo Na Niej i Tylko Ona sie Liczy dla Mnie :):):) Ona nie chce zakonczyć zwiazku ale potrzebuje podpórki i Ja również nie chcę zakończyć Związku , Mówi do mnie tak jakby podpowiadala Mi com robić dalej , że czegoś potrzebuje Ona ... Jak roztrzygnąć tą sytuację :)?? Teraz zbliża sie weekend Majowy hmmmm ...


Pozdrawiam !:)
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Spacery Już u Nas Tradycyjnie , Róże Jej wręczam w dowód Miłości :) w Kinie nie byliśmy ... Powiedzcie z Waszych Doświadczeń Jak Bardziej Udowodnić że Zależy Mi Bardzo Na Niej i Tylko Ona sie Liczy dla Mnie :):):) Ona nie chce zakonczyć zwiazku ale potrzebuje podpórki i Ja również nie chcę zakończyć Związku , Mówi do mnie tak jakby podpowiadala Mi com robić dalej , że czegoś potrzebuje Ona ... Jak roztrzygnąć tą sytuację :)?? Teraz zbliża sie weekend Majowy hmmmm ...
Pozdrawiam !:)
Moze zrób dla niej cos własnorecznie lub zamów koszulke sonie z jej zdjeciem BB)
Jezeli nie chce konczyc związku to chłopie ciesz sie
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
wojtas_7 Ciesze sie BARDZO !! :) nom bede myślał nad czymś własnoręcznym ;) Bo to Wiadomo od Serca :) Wojtas_7 Widze że cos kminisz w takich tematach :)

Dodane !:) >>

Powiedz Gdzie Moge Koszulke Taką Zamówić :)
 
Do góry