Pomieszczenie do pracy nad sobą, rozwóju osobistego i wizualizacji

natec

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam.
Interesuję się rozwojem osobistym.
Jeśli jest tutaj ktoś kto również się tym interesuje będzie wiedział o co chodzi.
Chciałbym się zapytać czy jest możliwość wynajęcia gdzieś lub skorzystania z miejsca, pokoju, gdzie można np. by się zamknąć i pobyć samemu, gdzie będzie cisza i spokój i mógłbym pracować nad sobą stricte jeśli chodzi o rozwój osobisty czyli wykonując różne wizualizacje, ćwicząc NLP (a ono wymaga czasem chodzenia po pokoju) lub pracujac nad sobą robiąc autoterapie na kartkach papieru (kwestionowanie przekonań).

Do czegoś takiego potrzebna jest cisza i spokój, a ja mieszkam teraz w akademiku gdzie na dodatek mieszkam z gadatliwym gościem, który często puszcza głośno muzykę. Na dodatek nie chciałbym rozkladać pełno kartek z moimi przemyśleniami przy nich. Dlatego zależało by mi na takim odosobnionym miejscu.

Ogólnie wyobrażam sobie to tak, że chciałbym wynająć jakiś pokoik, pomieszczenie na miesiąc, ale nie mam tutaj na myśli mieszkania. Ogólnie coś w rozsądnej cenie. wink.png
Szedłbym tam np. na 3 godzinki dziennie, zajmował się rozwojem osobistym, a później przez reszte dnia nie zajmował bym się tym (nie chce cały dzień w tym siedzieć)

Pytanie brzmi czy jest w ogole coś takiego? Mam nadzieje ze wiecie co mam na myśli.
Spróbuje zapytać w centrach medytacji.
Mieszkam w Poznaniu.

Pozdrawiam. :)
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
1. Rozwój trwa 24h na dobę, jeżeli chcesz poświęcać rozwojowi 3h dziennie to czy to będzie pusty pokój czy impreza na akademiku, to przyniesie to i tak mizerne rezultaty.

2. NLP to pranie mózgu, swojego i innych, a nie rozwój.
 
Do góry