Pomarańczowa kurtka?

dandys

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Szukając na allegro jakiegoś wierzchniego odzienia na zimę natrafiłem na tą kurtkę, która przykuła moją uwagę
http://moda.allegro.pl/tommy-hilfiger-kurtka-na-polarze-s-plaszczykowata-i2829360936.html
o ile sam krój odpowiada mi jak najbardziej, ze względu na to że planuję nosić ją na koszule więc zależało mi na czymś niezbyt sportowym to mam pewne wątpliwości co do koloru, czy nie jest on zbyt krzykliwy, niepraktyczny i trudny do skomponowania z resztą. Nie bez znaczenia jest tez zachęcająca jak na markę cena. A wiadomo że marka = jakość. Dlatego proszę was o swoją opinię.
pozdrawiam :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Fakt, TH to dobra marka ale w tym przypadku zaplacisz tylko za bialo-czerwony znaczek na rekawie i logo na piersi. Niewarto wyrzucac tych pieniedzy 'bo to tommy' sam kolor razi a i kurtka jako calosc jest kiepska.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Jeśli chcesz być myloną z służbami porządkowymi to dobry wybór :D
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Kolor to też ważna sprawa,jednak zależy to w większości przypadków od naszego gustu,niczego więcej. Ja na zimę proponowałbym taka Kurtkę co o niej sądzisz?
 

dandys

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :)
Osaico mi się ta kurtka proponowana przez Ciebie kompletnie nie podoba. Nie ten styl. Pisałem że szukam czegoś niezbyt sportowego na koszulę, aczkolwiek mam 20 lat więc nie chcę też zbyt poważnie wyglądać. Coś w stylu sportowej elegancji. Nie chcę także zbyt grubej kurtki, gdyż planuję ją nosić przy temperaturach ok 0 i kilka stopni na minusie. Generalnie zima w mieście. Na arktyczne chłody mam już bardzo grubą kurtkę, która nie jest zbyt wygodna. Aczkolwiek dzięki za propozycję.
Pozdrawiam :)
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
Nie mam nic do dziwnych kolorów, ale z tym będzie po prostu kłopot wg mnie.
 
Do góry