Polskie wojsko na tropie UFO

Status
Zamknięty.

kacpero1990

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
A ja sobie wezmę jakąś teczkę na pamiątkę do domu;) To tylko w Polsce... Zagłosował bym na kogoś lepszego??? Nie bo wydaje mi się ,że nie jest źle a chyba lepszego bym nie znalazł... No bo w jakim punkcie rozwoju gospodarczego bylibyśmy teraz gdyby nasz krajem rządziła koalicja Giertych - Lepper. Ten drugi to ma chociaż jakieś doświadczenia z ufo. Jakby nie patrzeć darmowe żniwa...
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Nie da się nie wierzyć w UFO bo UFO istnieje. UFO to niezidentyfikowany obiekt latający i będzie nim dopóki się nie zidentyfikuje co to jest. Jeśli ustali się, że to pojazd kosmiczny obcej cywilizacji to zdaje się, że będzie to pojazd kosmiczny a nie UFO. Ewentualnie IFO czyli zidentyfikowany obiekt latający. Wakacje, onet nie ma o czym pisać, informacje o burzach się znudziły to trzeba coś wymyślić. Chociaż w to, że polskie wojsko nie ma żadnych danych na temat tych niezidentyfikowanych obiektów wierzę. Większość z was wierzy w Boga ale w to, że mogą istnieć obce cywilizacje to już nie, mimo iż prawdopodobieństwo życia pozaziemskiego jest dużo większe.
 

mussak

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
TenebrosuS - Tobie może być trudno coś wyjaśnić, ale są specjaliści, którzy umieją udowodnić, że to było bądź też nie było UFO ;) . Osobiście też widziałem obiekt latający, który dość dziwnie się zachowywał i świecił. Następnego dnia jednak widziałem, że przelatują tędy samoloty i mają podobne światła, więc wnioskuję, że mógł to po prostu być samolot, bądź śmigłowiec. Z resztą tak jest łatwiej wytłumaczyć i usunąć to z głowy - po co się stresować :p :D
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
TenebrosuS - Tobie może być trudno coś wyjaśnić, ale są specjaliści, którzy umieją udowodnić, że to było bądź też nie było UFO ;) . Osobiście też widziałem obiekt latający, który dość dziwnie się zachowywał i świecił. Następnego dnia jednak widziałem, że przelatują tędy samoloty i mają podobne światła, więc wnioskuję, że mógł to po prostu być samolot, bądź śmigłowiec. Z resztą tak jest łatwiej wytłumaczyć i usunąć to z głowy - po co się stresować :p :D
Co do tego, że nie był to nietajny samolot mam pewność. Było to w lecie wczesną nocą(nie było całkiem ciemno, ale gwiazdy było widać już bardzo dobrze), obiekt niczym nie różnił się od gwiazd(lampy samolotów pulsują i są innej barwy) i leciał bardzo wysoko(nie było widać kształtów) i szybko(szybciej niż normalny pasażerski samolot, który można obserwować), ale najdziwniejsze było to, że zrobił zwrot o 90* nie zmieniając w ogóle prędkości. Żaden znany samolot tego nie potrafi.

Nie byłem wtedy sam, jeszcze 2 kumpli to widziało, obserwowaliśmy to kilka minut, aż zniknął za wierzchołkami drzew(byliśmy na nieużywanej już strzelnicy, otoczonej wysokimi drzewami). Do tej pory patrząc czasem w niebo szukam czegoś podobnego.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
"ale najdziwniejsze było to, że zrobił zwrot o 90* nie zmieniając w ogóle prędkości." - ja już sporo razy widziałem takie coś na niebie, szczególnie 22:00, może po 23:00 albo i później. Widziałem nawet jak ten obiekt normalnie leciał i znikł, a było czyste niebo, było widać gwiazdy itp. Prawdopodobnie tego typu obiekty, poruszają się w czasoprzestrzeni. Mam nadzieję że znacie pojęcie czasu :D
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
"ale najdziwniejsze było to, że zrobił zwrot o 90* nie zmieniając w ogóle prędkości." - ja już sporo razy widziałem takie coś na niebie, szczególnie 22:00, może po 23:00 albo i później. Widziałem nawet jak ten obiekt normalnie leciał i znikł, a było czyste niebo, było widać gwiazdy itp. Prawdopodobnie tego typu obiekty, poruszają się w czasoprzestrzeni. Mam nadzieję że znacie pojęcie czasu :D
taaak a ile miałeś promili ??!!
:D
a znasz pojęcie przestrzeni??
jak miałeś "bombę" późno w noc i to któryś raz z kolei to takie zwidy się zdarzają ... czytałem gdzieś o tym !
ale ty znasz to chyba z autopsji :D !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry