polskie seriale

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
co polecicie z polskich rzeczy? teraz chyba mnostwo nowosci wyszlo. jakoś tam zerkam od czasu do czasu na telewizornir ale jakos nic nie zatrzymalo mojej uwagi na dluzej.
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
To zależy jakiego typu seriale lubisz?
Ja osobiście polecam Czas Honoru :)
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Tvnowskie z polskich raczej dają radę, chociaż oni mają swój taki wielkomiejski specyficzny styl który czasami wnerwia. Ja tam gustuje w zagranicznych. Głównie hbo bo oni tam pod tym względem mają problemy bogactwa :)
Pozdrawiam, Michał
 

fajter55

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
Z polskim tez im nieźle wyszło. To "Bez tajemnicy" to zdecydowanie wysoki poziom. Tak jak promka świetna http://www.youtube.com/watch?v=vB3NI4nHDCA&feature=relmfu
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
"Czas honoru" właśnie się kończy. Ale ma być nowy sezon polskich. Z polskich polecam "Bez tajemnic".
 

Horsiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ja polecam także "Czas Honoru" bardzo fajny film historyczny - może dlatego go polecam bo uwielbiam historię. :tongue:
A także Rodzinka.pl za każdym razem gdy go oglądam śmieję się bo ten serial naprawdę jest zrobiony z humorem.
Gra w nim m.in. Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska,Maciej Musiał i jeszcze dwóch chłopaków ale nie znam ich.
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Rodzinka.pl spoko jest. Ja jednak pozostaje cały czas przy komediach - Świat Według Kiepskich, Miodowe Lata wiem wiem powtórki powtórki i jeszcze raz powtórki ale cóż cały czas śmieszą. Dla fanów Czasu honoru polecam Tajemnice Twierdzy Szyfrów moim zdaniem lepsze :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Nova czy też 1920:Wojna i Miłość były dobrymi polskimi serialami, dlatego jestem zły że chociaż tego pierwszego nie kontynuuje się dalej, był całkiem całkiem:)
Co do reszty cóż ja może poradzę unikać seriali typu: Trudne Sprawy czy też Dlaczego Ja? te seriale to półka tak niska, że można je oglądać pod warunkiem, że chce się śmiać z ich głupoty. Ale to jest moje zdanie:)
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Polskie seriale obecnie nastawione są w większości na romatyczno-obyczajowe gnioty lub coś typu dlaczego ja , ale naszczęście zdarzają się wyjątki takie jak: Kiepscy, ekstradycja, oficer, 13 posterunek, czas honoru i wiele innych które trzymają poziom
 

Czciciel Kawy

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
2
Nie licząc sitcomów, które są specyficznym gatunkiem, z rodzimych produkcji IMO warte obejrzenia są trzy: Oficer (I sezon), Ekipa oraz Tajemnica Sagali (ten oglądałem jako dzieciak). Sporo dobrego słyszałem o Pitbullu, ale nie widziałem, więc się nie wypowiem.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
O matko, uwielbiałam ten serial :D Maszyny zmian nie pamiętam za bardzo, ale za to uwielbiałam jeszcze WOW ("Jestem WOW, komputer WOW" :D) pamięta ktoś to jeszcze w ogóle? ;)

Komputer WOW ? Chodzi o wirusa komputerowego ( dobrego wirusa) który dziwnym trafem materializuje się w świecie rzeczywistym ? A zły producent gier prubuje do dorwać ? Chyba nawet to kiedyś oglądałem. A maszyna zmian to rewelacja,uwielbiałem to za dzieciaka.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Przepis nazycie, obejrzałam tez 2 odcinki Prawa Agaty i moze być. choć miadomo - rozprawy dalekie od rzeczywistości ;)
 
Do góry