Polska

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Polskę kocham za jej siłę. Mimo, że rządzi nią banda buraczków to ona się nie daje. Każdy chce przeciągnąc ją na swoją stronę, a ona twardo stoi w miejscu i nie idzie ani w prawo ani w lewo.
Kocham ją za tych ludzi, niepoprawnych optymistów, którzy zostają w Polsce, bo maja nadzieję, że jednak będzie lepij.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
A ja jestem urodzonym patriotą. Interesuje mnie historia Polski i podobają mi się fragmenty o tym jaka to Polska kiedyś była potężna :> Niestety tą moją miłość obecnie hamują politycy i osoby o poglądach rasistowskich, których niestety jest dużo u nas w kraju.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
A dlaczego tylko prawie dumny?
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Nie prawie dumny, tylko prawie w 100% dumny. To roznica.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
No jestem w prawie w 100% dumny bo np nie podoba mi się zbytnio rząd, np ostatnio nasz prezydent się oburzył bo coś napisali w jakimś niemieckim brukowcu <_< .
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Bo ów prezydent to kretyn, który nie potrafi olać pewnych spraw i dlatego jest takim świetnym obiektem żartów, nie tylko w niemczech, ale i w FL oraz innych krajach
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Bo ów prezydent to kretyn, który nie potrafi olać pewnych spraw i dlatego jest takim świetnym obiektem żartów, nie tylko w niemczech, ale i w FL oraz innych krajach

mógł by sobie olać, gdyby był gwiazdą estrady, a nie najważniejszym przedstawicielem Polski w świecie..jeżeli ktoś nadaje na rezydenta tym samym nadaje na Polskę... wyobraź sobie sytuacje, ze np jakaś Polska gazeta pisze jakieś głupoty o Merkel... ona by też raczej tego nie olała..
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
W ten sposób, tylko bardziej reklamuje te gazety, bo im chodzi o reklamę.
Myślisz że piszą jakieś bzdury w gazetach żeby rozbawić czytelników?
Nie...tu chodzi o zareklamowanie się.
A głupi chomik, zamiast to olewać, tylko im pomaga.
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Kocham Polskę ale często nerwy mnie biorą jak widzę działania władzy... która kompletnie zeszła na psy... Ale mam taką nadzieję że Polska to nie tylko władza ale inni ludzie którzy mają trochę pojecia o życiu... Kocham miejsca w Polsce które są naprawde śliczne :)
Moja strona
 

Attachments

  • aaaaa23.jpg
    aaaaa23.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 12

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Kocham Polskę i nidy jej nie opuszczę :) Ani sie nie wyprę tego, że jestem Polakiem :)
 

maga_174

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jastrzębie Zdrój
Ojczyzna zawsze zostanie ojczyzną, dlatego jaka by ona nie była to zawsze będę ją kochać, nie wiem czy jestem patriotką, nie wiem czy zasługuję na takie miano, ale moim zdaniem jak tu jestem, mieszkam w Polsce to jest jakaś więź, gdyby było inaczej to możebym wyjechała. Popieram tych, którym Polska się nie podoba, ale jak czytałam to tylko z powodu polityki. Nie ma tutaj nic pięknego czym możnabyłoby się zachwycić, ani zarobki nie są ogromne, ale spojrzeć na to z innej strony to można dostrzeć na prawdę inny świat. Musiał ktoś doprowadzić do tej sytuacji jaka panuje obecnie w Polsce,ale tym kimś był tylko i wyłącznie człowiek. Ludzie ludzią sprawili taki los. Tu nie ma fatum to nie od tego zależy. W państwie władze sprawują widocznie ludzie niedoświadczeni i dlatego jest jak jest.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
ale tym kimś był tylko i wyłącznie człowiek
Komunista nie człowiek :p

Możecie po mnie jechać ile chcecie, a ja dalej swoje, czerwonym śmieciom należą się obozy pracy.

P.S na forum i tak zaglądam żadko więc se możecie popisac.....
 

vsb1910

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
RADOM
POLSKE KOCHAM BO:
- JESTEM STĄD
- URODZIŁEM SIE TU
- JESTEM POLAKIEM
- MAM RODZINE TU
- DAŁA MI ŻYĆ
- OJCZYZNA UKOCHANA

I WIELE RZECZY :) SPÓJRZCIE CZY NAPRAWDE POLSKA JEST SŁABA? MA POZYTYWY,PIĘKNY KRAJ,PIĘKNE KOBIETY,I W OGÓLE.NIBY BIEDA ALE KAŻDY SWOJEGO GDY DOJDZIE CO DO CZEGO STAWI SIE,TAKA JEST PRAWDA

POLSKAAAA BIAŁOOOO CZERWOOOONIII
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Polske nalezy kochac jezeli jest sie Polakiem :)
Tylko trzeba troche oszyscic z brudów ( tj. pozostalosci po komunie itp.) i bedzie mozna normalnie zyc :)
o!
 
Do góry