Polska bez Euro 2012!

Status
Zamknięty.

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
To się musiało tak stać. Nie mamy stadionów, nie mamy Euro 2012. Dziennikarze Radia ZET i "Faktu" dotarli do dokumentu od UEFA z którego wynika, że odebrano nam organizację piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Co zadecydowało? Tego w dokumencie nie ma. Szczegóły poznamy, gdy tylko decyzja oficjalnie dotrze do Polski.
Według informacji "Faktu" członkowie komisji UEFA, która przebywała w naszym kraju, odwiedzili: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków i Warszawę, czyli miasta, w których mają powstać stadiony na Euro 2012. Wizytacja wypadła koszmarnie, a raport komisji był miażdżący.

Komisja była przerażona stanem polskich dróg, lotnisk, hoteli. W poniedziałek Michel Platini, szef UEFA, wysłał pismo do naszego premiera Donalda Tuska, w którym poinformował, że odbiera nam prawo do organizacji tej imprezy!
onet.pl
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
W Radiu Zet też to powtarzają. Ale to jednak raczej żart - szkoda że niedługo i tak stanie się to rzeczywistością :(

Zmieniłeś nick, Addam...?
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Fakt faktem, ze dzisiejsze wiadomosci nalezy troche traktowac ... lajtowo, bo nie dokonca moga byc wiarygodne. ;)

Jednak, Euro 2012 nie w Polsce jest realne. Podobno kolejne sprwaozdanie Ueffy nie wyglada dobrze a takie miasta jak Gdansk, Wroclaw i Wawa maja klopoty, same nieoficjalnie o tym mowia. Szczerze mowiac, nie wyglada to dobrze, tym bardziej, ze same stadiony to malo, muisze byc setki innych rzeczy takich jak drogi, szybkie pociagi itp. a tego dalej u nas nie ma.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Póki co mamy niemałe kłopoty z organizacją, ale mam nadzieję, że zdążymy. Pomyślcie, co ludzie - fani piłki nożnej, którzy mają mały wpływ na organizację - zrobiliby z rządem i ludźmi za EURO odpowiedzialnymi? Masakra jednym słowem. Wydaje mi się, że pod presją, ale zdążymy...
 

alakhi

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Środkowa Polska
Falowe powroty ludzi z Wysp może uratują sytuację bo póki co braki kadry w branży budowlanej są przeogromne i biją wszelkie notowania.... może wkońcu zostanie przywrócony system nauki zawodów co może uratować kraj (pomyślcie za 20 lat nie będzie wogóle fachowców).
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Gdyby nie ten dzień to byłbym skłonny uwierzyć, bo już jedno ostrzeżenie od UEFA otrzymaliśmy, w ogóle by mnie to nie zdziwiło.
tongueyu8.gif
 

roxnel

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Police
Prima Aprilis, ale i tak nam odbiorą - kwestia czasu :p
Dziwie się w ogóle jakim cudem nam przyznano? Włosi zdecydowanie lepiej przygotowani i oni powinni otrzymać te prawo.
Znów sie skompromitujemy na skale globalną :(
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Prima Aprilis, ale i tak nam odbiorą - kwestia czasu :p
Dziwie się w ogóle jakim cudem nam przyznano? Włosi zdecydowanie lepiej przygotowani i oni powinni otrzymać te prawo.
Znów sie skompromitujemy na skale globalną :(
Taa i po raz setny jakaś wielka impreza we Włoszech, rzygać mi się chce. Jak na razie to ty sie kompromitujesz pisząc takie brednie.
 

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Koleżanka chciała mnie w szkole nabrać :p . Nie dałem się, bo jestem na bieżąco z wiadomościami i wiem, że nic na to nie zapowiadało :p .
 

roxnel

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Police
Taa i po raz setny jakaś wielka impreza we Włoszech, rzygać mi się chce. Jak na razie to ty sie kompromitujesz pisząc takie brednie.

Ja się kompromituje? Czym? To niby brednie? Jak na razie nic w Polsce nie ruszyło, a dawno powinno, a Włochy są o niebo lepiej przygotowane, choć nie tylko one, wiele innych krajów. Wiadomo, że to dla Polski szansa, ale jak na razie nie stara się jej wykorzystać. Jeśli nie było by zadnego powodu, by zabrać nam euro nie zrobili by z tego żartu na prima aprilis. (Dlatego też sporo osób się na to nabrało, ja też, bo to baaaaaardzo prawodopodobne)
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Ja się kompromituje? Czym? To niby brednie? Jak na razie nic w Polsce nie ruszyło, a dawno powinno, a Włochy są o niebo lepiej przygotowane, choć nie tylko one, wiele innych krajów.
Tak są świetnie Włosi przygotowani tylko żaden z ich stadionów nie nadaje się do rozgrywania meczów na euro bo są przestarzałe. Po drugie jak przyznał Platini Włosi NIC nie zrobili aby je dostać bo myśleli że to im z urzędu przyznają, a to że mają lepszą infrastrukturę niż my wynika z faktu że my 50 lat siedzieliśmy pod butem ruskich (a teraz pod butem nieudaczników polityków z prawa i lewa) a oni nie.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
No ale sa np Hiszpanie, Anglicy czy Niemcy ktorzy Euro moga w kazdej chwili zorganizowac bez wiekszych przygotowan... Czy UEFA zdecyduje sie na taki stanowczy krok? Jesli beda jakies stadiony to nie, na drogi i hotele machnie reka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry