Półmetk wakacji

ikusia18

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tu i tam gdzie sie da ...
Jesteśmy ma półmetku wakacji możne podzielicie się gdzie do tej pory spędziliście oraz jak spędziliście wakacje ?
Może ktoś się teraz wybiera i zdradzi tajemnice gdzie i co zamierza zwiedzać i robić podczas własnego urlopu :p
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Właściwie siedzę w domu teraz. Wcześniej jeziora na kilka dni i teraz bym pojechała ale pogoda się nieco popsuła. Do siory ciotecznej też jeżdżę która mieszka w sąsiednim mieście. I sama wychodzę z kumpelami na miasto ot tak pogadać. Tak to jakieś domówki. Niestety nie stać mnie narazie na wojaże po całej Polsce nie wspominając o Europie. No i do morza jak i gór mam dość daleko. Cieszę się tylko tym chyba, że nie muszę tak wcześnie wstawać do szkoły.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
byłam nad morzem bałtyckim, teraz może pojadę gdzieś za granicę marzy mi się Bułgaria, albo Grecja :), Kraków, do babci pewnie też pojadę :)

może nie jedyny plus :p i na pewno nie największy, największy dla mnie to taki, że nie trzeba się uczyć: :D a najmniejszy, że kilku znajomych mi brak, śmiania, gawędzenia itd. ale na pewno nie chcę aby one skończyły się ;]
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
a ja byłam na obozie w Dąbkach z ok-tours, świetni ludzie, fajny klimat i zawsze było co robić, to były tylko dwa tygodnie, ale dzięki nim mogę uznać całe wakacje za udane :)
 

ikusia18

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tu i tam gdzie sie da ...
jesli mozecie wstawcie ciekawe zdjecia z wakacji bezie bardziej kolorowo i zdjecia beda przypominac nam wakacje :p:p
 

Attachments

  • 1229072.jpg
    1229072.jpg
    281,3 KB · Wyświetleń: 13
Do góry