Półmetek Pomóżcie!

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Hmmm....ja na swój półmetek ubrałam sie elegancko ale nie galowo bo to już byłaby lekka przesada mi się wydaje.To raczej niejest AŻ tak oficjalna impreza gdzie nie trzeba zakładać strojów balowych.... :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
ale np w czym tak sobie myslalam ze moze jakies takie eleganckie spodnie i jakas ciekawa bluzeczka
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
ja tez mam ten sam problem... :/ tylko ja nie ide jako osoba towarzyszaca :) nie mam pojecia jak sie ubrac :(
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No ja tez nie wiem... ciezka sprawa na stodniowke to wiadomo suknia i te sprawy ale polmetek?!?!?!
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
he na twoim miejscu ubralabym sie w jakas sukieneczke:) taka powiedzmy po kolana zeby nie wygladala zbyt galowo i jakis ladny zakiecik,buty na obcasach i oczywiscie jakies dodatki do tego:D
to tyla

pozdro i milej zabawy na polmetQ =*
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Ale przecierz polmetek to nie jest zadna wieksza impreza. Na to zazwyczaj ubiera sie normalnie :] Jakies spodnie (chyba ze lubisz chodzic w kieckach) i bluzeczke. :eek:k:
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
no ja waśnie myślę o jakichś spodniach i bluzeczce, ale to też nie jest łatwe ;)

A na studniówkę kupiłam sukienkę w ORSAY, kosztowała trochę ale nie żałuję, bo byął ładna i strasznie wygoda (bo ja to w sukienkach niebardzo lubię chodzić) :p
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
też mam połmetek i to za niecałe 2 tygodnie, ubieram sie w spudnice i bluzeczke na ramiączka taką z koronki, u mnie w kl ustaliliśmy ze przychodzimy ubrani elegancko ale nie galowo, żadnych sukni, jeśli juz to jakieś proste sukienki
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
To zależy gdzie jest ta impreza. Jak w jakimś barze czy jak to raczej tak normalnie czyli jakieś eleganckie spodnie i bluzeczka lub zamiat spodni spódnica albo sukienka tylko taka prosta np. lekko za kolana. A jak w jakimś bardziej eleganckim miejscu to przydałaby się jakaś ładniejsza sukienka. A z resztą spytaj się dziewczyn z klasy w czym idą i tyle. :) Pozdro i miłej zabawy na półmetku.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
po pierwsze trzeba wiedziec jaki charakter bedzie miala impreza a dopiero potem mozna szukac stroju
np u mnie odrazu ustalono, ze bedzie to impreza nieoficjalna, w formie luznej zabawy, dyskoteki - wiec 0 galowych strojow
tobie sie moze wydawac, ze masz sie ubrac elegancko, ale zebys nie wyskoczyla jak filip z konopii kiedy okaze sie ze to zwykle party
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Kocurekkola dlaczego piszesz w moim imieniu??? :mruga:

Może to głupio zabrzmi, ale ja nie prosiła o rady, tylko pisałam, to co ja założe i takie tam....
Ja dziękowałam kindze, za to, ze zyczyła nam miłej zabawy...
 
Do góry