Polityk Który Budzi W Was Największe Zaufanie

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Mam do was pytanie czy w Polsce jest jakiś polityk który budzi w was zaufanie? Jeśli tak to dlaczego?
Dla mnie takim politykiem jest Kazimierz Marcinkiewicz mimo że nie jestem zwolennikiem PISu. Niestety nie wiem dlaczego tak jest. Możliwe przez to że wydaje mi się naturalnym politykiem i raczej niczego nie udaje. Szkoda że bracia K. odwołali go z urzędu premiera.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
ja najbardziej ufam Lepperowi, ufam, że będzie się twardo trzymał stołka, jechał populistyczne teksty i zawsze "bendzie prawdziwym chopem"
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Żaden polityk nie jest godny zaufania. Jedni gwałcą prostytutki, a potem się dziwią jak można taką zgwałcić. Inni znowu lubują się w seksaferach, itp. Jak można takim spojrzeć w oczy i oddać im nasz kraj we władanie?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Anuleczka - to była ironia...

Któremu politykowi ufam? Jak narazie burmistrzowi mojego miasta, jak mówi - tak robi, nawet obietnice wyborcze spełnia :D Właśnie 'odsiaduje' drugą kadencję.

A tym z głębsze wody... hmm, żadnemu :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
polityk? pf.!
nie istnieje taki.
i niech tak zostanie.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Wszyscy politycy czy to z lewej czy prawej strony są uwikłani w układy i układziki. Nie zaufam żadnemu politykowi dopóki nie nastąpi w polskim Sejmie zmiana pokolenia.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Obiektywnie według sondaży o ile mnie pamięć nie myli to 79% Polaków ufa Marcinkiewiczowi.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
co wy chceta od tego Ziobry, na pewno tak naprawdę jest kobietą, jak takiemu ufać?
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Myśałam, ze nikt nie napisze o Ziobro/Ziobrze :p.
Właśnie Jego miałam na myśli, wchodząc tu.
Cięty człowiek, ale tę zaciętość objawia w takich sytuacjach, ze nie tylko mozna Mu to wybaczyc, ale i podziękować.
A Marcinkiewicz ? Ost. wydał mi się człowiekiem bez charakteru :D
 
Do góry