Politologia

s-t-o-r-m

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam do Was wielką prośbe!!! Interesowały by mnie dwie pozycje ebook:

Jacek Sobczak " Podstawy wiedzy o państwie i prawie "
Paweł Sarnecki" Ustroje konstytucyjne państw współczesnych "

Byłbym bardzo wdzieczny gdyby ktoś z Was mi to przysłał (marcin1984ms@wp.pl) albo dał jakiś link.
Bardzo, bardzo mi na tym zależy. A jeszcze bardziej na dziewczynie której chce to załatwić.

Postaram się jakoś odwdzieczyć w sposób "informacyjny" (wymienny) (linki, programy, gry, torrenty itd. itp.)

P.S. (1) Nie pogardziłbym równiez innymi materiałami potrzebnymi na kierunku POLITOLOGIA.
P.S. (2) W ostateczności mogłby byc namiar na osobe która chce sprzedać owe książki. (ale w ostateczności!)

Z góry DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam - marcin

PROSZĘ :niepewny:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A próbowałeś szukać w googlach bądź antykwariatach? Ew. popytaj na wydziale.
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Ja jestem na politologii i wszystkie potrzebne materialy kseruje :p To bardzo rozlegly temat wiec jesli mialaby kupowac wszystkie ksiazki to zbankrutowalaby :p I ksiazki tematyczne sa o wiele lepsze niz materialy w internecie (do tego wykladowcy calkiem inaczej podchodza do materialow "ksiazkowych"). Moja rada - biblioteka i ksero :)

Aha i jest sporo podobnych ksiazek na ten temat, tylko ze roznych autorow i o roznych tytulach - wystarczy poszperac
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mialam w tamtym semestrze przedmiot politologia, polecam ksiązkę- Wprowadzenie do teorii polityki- Chmaj , Żmigrodzki oraz Wstęp do politologii Tomasza Żyro,ta pierwsza jako jedna z niewielu ksiażek napisana jest prostym jezykiem
niestety nie posiadam poszukiwanych przez Ciebie pozycji, a szukales na allegro? tam jest duzo takich ksiązek
 
Do góry