Policja.. :d

cpk_worm

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tuchola
Siemanko :)

Ma ktoś może jakieś doświadczenia albo wiadomości na temat policji?
A konkretnie czy i gdzie warto iść na studia, do szkoły policyjnej.. :D
Czy może do policji zastępczej (tj..zamiast wojska) i potem dalej starać się w tym kierunku..
Gdzie są najlepsze szkoły policyjne? Ja słyszałem tylko o Szczytnie.. i tez tam będę składał papiery :) .. ale jedna placówka to troche za mało.. :/

..Szacunek..
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Jeżeli chcesz iść na policjanta to idź, twój wybór, ale rdziłbym Ci wybrać inny zawód, jakijś bezpieczniejszy i lepiej płatny.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Byle byś nie został dzielnicowym w jakimś blokowisku tępyym, tego Ci tylko życze i udanej służby :D.

ps: a co ze strażakami?:D
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
tez chcialbym pracowac w policji ,wojsko wlasnie w ten sposob kce odrobic i starac sie o prace w Policji ...
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
zeby isc do szkoly policyjnej trzeba miec zaliczona sluzbe wojskowa, np w policji... potem dopiero przyjmuja do takiej szkoly, wiem bo moj mezczyzna sie stara...
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Wojo można odrobić w prewencji w Piasecznie. Mnóstwo moich kumpli tak zrobiło i większośc z nich już pracuje w policji
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Nie będę już niepotrzebnie zakładał następnych tematów na ten temat więc pisze tutaj!!!

No wiec mam takie pytanie do jakiej szkoły średniej się wybrać aby mieć najlepszy start później bo chcę właśnie próbować sił w policji lub zawodowe wojsko...!!!:) No i sam nie wiem co jest najlepsze ?? LO?? Czy może jakieś technikum.. no i co później?? hmmm pomóżcie doradźcie..:)!!! Mam jeszcze dużo czasu i wszystko może mi się jeszcze odmienić ale chciałbym już być obeznany na przyszłość.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Mój znajomy skończył liceum ogólnokształcące o profilu wojskowym. Odrabia wojsko w prewencji w Piasecznie, teraz właściwie w Konstancinie. Jest zadowolony. Mieszkanie ma zapewnione pracuje po 8godzin dziennie. Jak skończy to będzie składał papiery do Szczytna.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Mag, zwykłe LO, wymagane jest jedynie średnie wykształcenie.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Odkopię b.stary temat, jeśli mozna. Czy ktoś może powiedzieć mi taką rzecz... Jest jakakolwiek możliwość zatrudnienia w policji, jeśli są problemy zdrowotne typu niemożność wykonywania ciężkich fizycznie prac,ruchów,ćwiczeń? Chodzi mi o coś związanego nieodłącznie z policją,współpracą z nimi, posada nie wymagająca tego co wymieniłem i jak się o nią starać?
 
Do góry