Polećcie stronę/program do dekoracji

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Przymierzam się powoli do remontu swojego pokoju i zastanawiam się, jak właściwie, w jakim stylu powinnam go urządzić. A jako, że planuję zmianę dość diametralną od tego, co mam teraz, to nie chcę sobie nic narzucać, niczym się ograniczać czy sugerować.

Dlatego mam taką prośbę;) Jeśli znacie jakieś fajne stronki, na których można sobie tak wirtualnie pomalować, umeblować i udekorować pokój, to byłabym wdzięczna, bo bardzo by mi się coś takiego teraz przydało. Z góry dzięki!
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
deko-racja.pl - to chyba mniej więcej coś takiego, o co Ci chodzi. Masz tam zakładkę "kreatory" - klikasz, wybierasz sobie typ pokoju, jakim chcesz się bawić i jedziesz;) Farby, meble, dodatki - generalnie wszystko możesz sobie dobrać i sprawdzać, jak do siebie pasuje.
 
M

Marjeretka

Guest
Bawiłam się w coś takiego jakimś demo na komputerze, ale jakoś to do mnie nie przemawia - w rzeczywistości wszystko i tak wygląda inaczej ;) Dużo bardziej lubię chodzić po blogach albo stronach dekoratorskich z gotowymi galeriami, czasami można podpatrzeć niezłe patenty :)Np. takie urządzenie mieszkania jest dla mnie wzorcowe, jednocześnie chłodne i przytulne.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
możesz inspiracje znaleźć właśnie w internecie, nawet i na facebooku np tutaj http://www.facebook.com/pages/Nasciturus-design/101682149870613?sk=photos może zdjęcia projektów wykonanych przez specjalistów pomogą Ci w tym, żeby odnaleźć swój własny styl.
 
Do góry