Polecane warsztaty montujące LPG

aliksander

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
1
Witam, przepraszam, że tak w pierwszym poście, ale na innych forach regionalnych niczego ciekawego nie znalazłem. Pytanie jak w temacie, jeżeli są tutaj kierowcy, którzy mogą polecić jakiś warsztat w Krakowie lub okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny. Liczę na długą listę.
 

anaximander

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
31
Punkty reakcji
4
Kolego nie napisałeś najważniejszego, czyli jaki to samochód. Najpierw zajrzyj sobie (o ile już tego nie zrobiłeś) na forum lpg i popatrz, czy w ogóle Twoje się nadaje do gazowania, bo z tym różnie bywa Poszczególne auta różnie znoszą przerbianie na gaz. Natomiast jeżeli chodzi o polecany warsztat to nigdy nie zawiodłem się na LPG House, jeżeli tylko masz auto, które dobrze znosi gazowanie, to oni na pewno sobie poradzą.
 

arturo27

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miałem w LPG Housie robioną tylko kalibrację, ale dlatego, że musieli odratować już zamontowaną instalację, którą inny zakład delikatnie mówiąc zepsuł... w każdym razie auto jeździ nadal!
 

Charger

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2012
Posty
97
Punkty reakcji
0
 
arturo27 napisał:
Miałem w LPG Housie robioną tylko kalibrację, ale dlatego, że musieli odratować już zamontowaną instalację, którą inny zakład delikatnie mówiąc zepsuł... w każdym razie auto jeździ nadal!
 

Ja może tylko dodam, że jak będziecie się wybierać na Klimeckiego to nie zapomnijcie tam na bramie powiedzieć, że jesteście klientami LPG House, bo wtedy macie wjazd za darmo.
 
Do góry