Poleć dobry hip-hop!

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Bo mnie Ci obaj Panowie irytuja, nie lubie ich wiec nie potrafie sluchac ich muzyki.

Nie sprawdzasz materiału to nie krytykujesz wykonawcy, proste.
Ostatnia płyta Peji trzyma poziom, TDF też zaliczył dobry rok.

"Ignorancja jak wiadomo której źródłem jest niewiedza. Jak możesz wiedzieć jak nie słuchasz...'
 

Mia69

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Nie sprawdzasz materiału to nie krytykujesz wykonawcy, proste.
Ostatnia płyta Peji trzyma poziom, TDF też zaliczył dobry rok.

"Ignorancja jak wiadomo której źródłem jest niewiedza. Jak możesz wiedzieć jak nie słuchasz...'
Nom, nie krytykuje wykonawcy.
Jakbym powiedziala, ze ich muzyka jest slaba to bys mogl tak pisac, ale teraz cos Ci nie wyszlo wiec daruj sobie przytaczanie tych cytatow.
Polecam czytanie ze zrozumieniem tego co pisze.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Nom, nie krytykuje wykonawcy.
Jakbym powiedziala, ze ich muzyka jest slaba to bys mogl tak pisac, ale teraz cos Ci nie wyszlo wiec daruj sobie przytaczanie tych cytatow.
Polecam czytanie ze zrozumieniem tego co pisze.

Irytują Cię czym ? Tym co w tv o nich powiedzą ? Tym co przeczytasz gdzieś na onecie ? Jeśli nie zagłębiasz się w ich twórczość nie wiesz jakimi wartościami się kierują. Więc ponawiam pytanie : czym Cię irytują ? :bag:
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Nie lubi i już. What's the problem?

Takie a nie inne spojrzenie na Peję wynika z beefu w Zielonej Górze (co też irytuje usera mia). Ciekawe swoją drogą, czemu ci ktorzy byli jego wiernymi fanami potrafili sie tak szybko od niego odwrocic? Spoglądanie na rapera przez pryzmat wyniklej sytuacji to glupota, ale coz

To samo z TDF-em. Pomimo, że ludzie nie znają sytuacji, nie zapoznali sie z okolicznosciami - oceniaja bo obilo sie im o uszy ze jest w cala sprawe zamieszany. Caly beef jest smieszny, imho sprzyja tylko i wylacznie negatywnemu spojrzeniu na polski HH. Niekumatych tylko umocni w przekonaniu ze raperzy to bandyci, narkomani i przestępcy (swoją opinie wyrobia)

Jak powiedział Eldo - co obchodzi slonia ze mucha bzyczy? Wszycho na ten temat.

Sorry za OT, tak mi sie jakos rozpisało. Pozdro dla kumatych.
 

Mia69

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
K.rwa czy ja ich oceniam? Powiedzialam, ze nie podchodzi mi ich muzyka, bo na przyklad nie podoba mi sie ich glos. To tak trudno zrozumiec? Trzeba od razu szukac drugiego dna? Nie slucham muzyki i na ten temat nic nie powiedzialam, ani nie powiedzialam na temat ich osoby nic zlego, bo ich nie znam wiec o co sie przyp.erdalacie?

icker16 :
Nie czytam nic na onecie.
Ogladanie tv ograniczam do ogladania Dr. House'a
Nie zaglebilam sie w ich tworczosc, nie wiem jakimi wartosciami sie kieruja, sa mi obojetni.

USSJ
:
Nie powiedzialam, ze patrze na niego przez pryzmat tamtej sytuacji wiec skad to wiesz Mistrzu?
Nawet nie wiem jaka jest historia TDF'a.
Badz laskawy nie pisac czegos czego nie wiesz - mowie tu o moim zdaniu i tym co mysle, bo dorabiasz niezle.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
E ja się wcale nie przypi.erdalam. Wyrażam swoją opinię. A tak skojarzyłem, bo akurat raperzy których nie lubisz biorą udział w hiphopowej szopce.
 

ŚciulanoLuftym

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Bo mnie Ci obaj Panowie irytuja, nie lubie ich wiec nie potrafie sluchac ich muzyki.
a później
Powiedzialam, ze nie podchodzi mi ich muzyka, bo na przyklad nie podoba mi sie ich glos.
Wybacz, ale moim zdaniem Twoje odpowiedzi są trochę ze sobą sprzeczne. Raz piszesz, że Cię irytują, a raz że niby nie podchodzi Ci ich głos. Zdecyduj się.

Nie wgłębiasz się w twórczość tych panów? Nie obchodzi Cię historia Tedego? - Szkoda, bo skoro tak bardzo kochasz rap to są rzeczy, o których powinnaś wiedzieć.

Tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę ;)
 

Benz

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
225
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Eudezet // Pabianice
Note2 płyta Tedego to jeden z najlepszych albumów 2009 roku , również Na Serio Peji trzyma gruuuby poziom... ogólnie rzecz biorąc wolę Tedego jednak szacunek dla Peji za cały dorobek w kwesti rapu... słucham obydwu raperów a tym którzy nadal uważają że np "Tede hÓj Peja żondzi" lub "Peja jest do dÓpy a Tede najlepszy" polecam do oglądnięcia wywiad z Eldo na temat tego beefu... szukajcie a znajdziecie na YT
 

Mia69

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Obaj maja moim zdaniem troche specyficzne glosy, ktore mi sie nie podobaja. Irytuja? Np. taka piosenka jak "tak bardzo chce" - zniecheca mnie do sluchania innych utworow Peji. Sa sprzeczne? Nie sadze.
Moze powinnam ich znac od strony muzycznej, bardziej osobistej, w sensie ich historie, ale mnie do tego nie ciagnie.
Moze zmienie kiedys tam zdanie i sie w to zaglebie, ale narazie nie.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
K.rwa czy ja ich oceniam? Powiedzialam, ze nie podchodzi mi ich muzyka, bo na przyklad nie podoba mi sie ich glos. To tak trudno zrozumiec? Trzeba od razu szukac drugiego dna? Nie slucham muzyki i na ten temat nic nie powiedzialam, ani nie powiedzialam na temat ich osoby nic zlego, bo ich nie znam wiec o co sie przyp.erdalacie?

Ochłoń dziewczyno, nikt się Ciebie nie czepia :mruga:
 

Benz

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
225
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Eudezet // Pabianice
Ale ogólnie rzecz biorąc głos w rapie to jest raczej element bardzo backgroundowy przynajmniej jeśli o barwe chodzi... najbardziej od strony wokalnej liczy się flow , liczą się teksty i zabawa słowem... jeśli ktoś ma tekst w sumie bez przekazu ale jego flow jest porażające jak 220 w gniazdku to nadal można go określić zaje*istym raperem...

przykład tekstu bez głębszego przekazu za to manifestacji paranormalnego flow:
http://www.youtube.com/watch?v=ZKfzAO_cTQI
L.U.C & Rahim - Nibyminipocieszne Psychomateriomarionety
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Eldo na temat tego beefu... szukajcie a znajdziecie na YT

Ta, bardzo madre spojrzenie na beef, polecam kazdemu posluchac co rappoeta ma do powiedzenia - nawet tym ktorzy go nie sluchaja.

HH powinien sie rozwijac, a takie szopki odstawiane przez naszych raperow tylko stawiaja go w (juz i tak negatywnym swietle)
 

pablu_dza80

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
OSTR (oskar za wszystko jego projekty) , robi sie z niego prawdziwy produecnt!
 

martucha1231

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Co Wy tacy agresywni?
O.S.T.R, Grammatik, Eldo, Fenomen, 2cztery7, Kams, Raca/Stona, PIH, Pezet, Onar, Donguralesko, WWO, WFD, Słoń, Ego hmmm zapomnialam o kims jestem tego pewna.
Nie trawie natomiast Firmy, HG i 5 2 Dębiec
 

ochotniq

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Kalisz
Polecam starsze kawałki kalsyki rapu WSP, 4xP, Siedem Łez, Fenomen, Słoń, Nagły Atak Spawacza
 

nolimits

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
http://www.youtube.com/watch?v=WgsKeWoDXeA&feature=related
polecam
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
najpierw troche z podziemia:
-brudne serca(głownie smarki smark godny polecenia)
-big up crew - niektóre rozkminy mają kapitalne , polecam "życie to dziwka"
jeżeli nie chodzi o składy to : smarki smark , wena , tetris, emrat,jimson

bardziej komercyjne:
-wyłącznie WWO ;D
może jeszcze ostr ale nie mówie tu teraz o składzie of course
 
Do góry