Pokój w hotelu

Jalowiec

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
www.gryz.pl
Chcielibyśmy to zrobić z moją dziewczyną, jednak ani u mnie ani u niej nie ma takiej możliwości. W związku z tym mam pytanie czy można wynająć pokój w hotelu np. na godzinę?
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
w Krakowie tani hotel koło rynku to będzie ciężko znaleść ... gdzieś na obrzeżach albo jakieś takie nie zbyt rewelacyjne gdzieś można spotakć ale przy rynku to sobie liczą...
jest hotel na skawińskiej to jest nie daleko rynku (przecznica z krakowskiej koło szpitala...) ale nie wiem ile tam chcą ...
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Chcielibyśmy to zrobić z moją dziewczyną, jednak ani u mnie ani u niej nie ma takiej możliwości. W związku z tym mam pytanie czy można wynająć pokój w hotelu np. na godzinę?
Nie wiem ile masz lat. Ale jeśli jesteś młody to proponuję schronisko młodzieżowe jakieś. Jest to jedna z tańszych opcji. Bierze się na dobę, ale kosztuje to bardzo mało. A zawsze potem można ściemnić, że musicie wracać.
Ja jeszcze nie kochałem się w hotelu także, tylko mogę coś sugerować co przychodzi mi na mysl.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A rozmawiałeś o tym pomyśle o hotelu z dziewczyną??
Bo jak dla mnie to mało fajny pomysł,szczególnie jak na pierwszy raz...
Takiem hmm za bardzo planowane, i przez to będziecie bardziej spięci...a w dodatku hotel.
No nie wiem, zresztą wasza sprawa.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
A rozmawiałeś o tym pomyśle o hotelu z dziewczyną??
Bo jak dla mnie to mało fajny pomysł,szczególnie jak na pierwszy raz...
no kurde ale oni chcą a nie mają gdzie no to jaki lepszy pomysł? BB)
choć na moje to też mało fajny pomysł jak na pierwszy raz, no ale jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma... ;)
na waszym miejscu wolałabym już wziąć ten pokój na kilka więcej godzin, bo jak tylko na godzinę to będziecie się stresować ograniczeniem czasowym. A może na jedną dobę razem ze śniadaniem :D

pozdrawiam i życzę słodkiego uniesienia ;)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no kurde ale oni chcą a nie mają gdzie no to jaki lepszy pomysł? BB)
No np w plenerze :sexy: ...no może teraz troche zimno się robi, ale podobno ma być lepsza pogoda :]


PS.A pomysł ze śniadaniem w hotelu to już inaczej wygląda niż z tym wypadem na godzine...
 

xxxmmmeeennn

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Na godzine? co ty chcesz ją tylko tam rozgrzać? :D
to wez ją w piwnicy bo przez godzine nikt po ziemniaki nie bedzie schodził..
 

agathe_w

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kalisz
NIe chciałabym byc na miejscu tej dziewczyny. Pokój w hotelu - da się przeboleć - ale żeby szczędzić i na godziny wynajmować. Może po prostu zaplanuj cały romantyczny dzień i wynajmij hotel normalnie na dobę i spędzić upojną romantyczną noc, a nie szybkie bzykanko - i po sprawie
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Zależy od hotelu ale w większości hoteli tak mozna :)
więc należy poszukać i spróbować :)


jaka zorientowana cholera!!! bo się zazdrosny zrobię :) LOLZ


NIe chciałabym byc na miejscu tej dziewczyny. Pokój w hotelu - da się przeboleć - ale żeby szczędzić i na godziny wynajmować. Może po prostu zaplanuj cały romantyczny dzień i wynajmij hotel normalnie na dobę i spędzić upojną romantyczną noc, a nie szybkie bzykanko - i po sprawie

toteż i nie jesteś:) pewnie ten chłopak też by nie chciał Ciebie na tym miejscu : PPP

PS: ja również : )
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
w hotelu? nieee ja tam wolalabym w samochodzie a zeby bylo cieplej na lace albo w lesie mmmm
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
Aniołku miło mi :p hehe

dokładnie chłopiedla kobiety ten pierwszy raz musi byc wyjatkowy... i jak dla mnie nie planowany :p
hehe tzn. kobieta ma byc przygotowana i chciec to zrobić :)
ale nie zeby uz tego i tego sie bedziemy bzykać w hotelu !
rozmawiajcie o tym :) i nie umawiajcie sie na dany dzien bo ona np tego dnia bedzie miała zły humor cos nie wyjdzie i bedzie swoj pierwszy raz zle wspominac...
 

Meta.tron

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
ONUSIA Aniołka znowu jakiś psi zwis bloknął. Nie no nie mogę z tych modów tutaj:)
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
A nie lepiej na dobe wynajac?

Bylby czas i w ogole... Tak na godzine to kiepski pomysl moim zdaniem... ale kazdy woli cos innego :)
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Gdyby mój facet zaproponował mi seks w hotelu na godziny ja bym mu zaproponowała, żeby sobie poszukał do tego seksu kobiety na godziny.

Sam pomysł z hotelem jest ok, centusiowanie na tym jest - z mojego punktu widzenia oczywiście - całkowicie chybione.
 
Do góry