Pokój dziecięcy w stylu eko

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Co myślicie o urządzaniu pokoju dziecięcego zgodnie z zasadami: ekologicznie i przyjaźnie dla środowiska?
 

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
uważam ze to dziecko bedzie miało prz.....ne
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Niekoniecznie... Myślę, że przegięcie w każdą stronę jest raczej niedobre, ale wystrój zgodny z eko zasadami może być ciekawy. Naturalne materiały, ciekawy wygląd, zdrowe otoczenie - to dobre połączenie. Trzeba oczywiście pamiętać o tym co dzieciakom się podoba, co lubią, co sprawia im frajdę. U nas zawsze hitem były łóżka piętrowe i wieczne spory kto ma spać na górze :)
 

Tolka1187

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witaj zapraszam Cie do naszego sklepu http://www.e-sosnowe.pl mamy fajne ekologiczne i niedrogie mebelki a co najważniejsze lakierowane ekologicznymi lakierami - bezpieczne dla dziecka.
Wiem że Mamki często kupują dla dzieci czasami surowe i bejcuja wedle własnych widzimisię ;)
 

Żona

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja myślę, że wnętrza w stylu eko są super! Nawet dla dzieci! Trzeba ich uczyć od najmłodszych lat, ze ekologia jest niezbedna dziedzina w naszym zyciu!
 
F

Fafarafa_pl

Guest
Myślę,ze pokój dla dziecka powinien być przede wszystkim przytulny,dawać pozytywną energie,zamiast zwracać uwagę na to czy jest przyjazny środowisku czy też nie. To moja opinia,ale wydaje mi się że to jest po prostu sensowne rozwiazanie.
 
L

Lilly123

Guest
Ja się nie zgadzam z Fafarafa. Pokój ekologiczny może być też przytulny, a jeśli do jego urządzenia wybierzemy materiały bezpieczne dla środowiska, to będą też one bezpieczne dla dziecka. Często jest przecież tak, że firmy robią ekologiczne meble i zabawki, które są dużo funkcjonalniejsze i ładniejsze.
 

Tolka1187

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Warto zaznaczyć że materiał ekologiczny nie elektryzuje się a co najważniejsze nie ma toksycznych lakierów i surowców.
Mieliśmy już wiele akcji że zabawki z Chin są rakotwórcze to czemu inne rzeczy mają nie być?
Może jeszcze nie wyszło
 
L

Lenska

Guest
Taki pokoik z jakimiś eko dodatkami np. pudła tekturowe do przechowywania, domek kartonowy do zabawy to super sprawa, kilka zabawek wspólnie wykonanych. Też mamy takie i ja polecam.
 
Do góry