Poker Texas Holdem

Status
Zamknięty.

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ostatnio zaczełem grać przez internet na pieniądze i udało mi się wygrać 75$. Raczej nie jest to moje hobby, gram sporadycznie, od czasu do czasu. Czasem podczas melanżu u siebie. Ciekawa gra zwłaszcza jeśli się gra o duże sumki. Emocje gwaratnowane. ;-)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jeśli mam przy sobie takie rzeczy/osoby jak: karty, znajomi, czas i pieniądze to gram. Niestety spotkać u mnie wszystkie te rzeczy/osoby na raz, jest rzeczą bardzo trudną.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Ostatnio zaczełem grać przez internet na pieniądze i udało mi się wygrać 75$.
Wirtualne czy realne :D?? jak tak to gdzieś to wygrał :p?
Ja nie lubie tej odmiany pokera wole 5 card draw <_< ale ta Texas jest bardziej dynamiczna i czasami zagram z kolegami :)
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;&gt;
Heh o_O 75$ fajna sumka, a spróbuje też sobie, mam nadzieje że sie nie uzależnie... :p w bukmacherce ostatnio 2 dyszki straciłem... może moje szczęście jest własnie tutaj... thx za linka brzmi znajomo <_<
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Fakt 75$ za 30 min grania to dość sporo. Jednak jest jeden problem. Nie z wszystkich kart płatnicznych można przelać kasę. =/
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;&gt;
A drugi że minimum to 40PLN można wysłać <_<, trzeci że nie jestem pełnoletni... ale to jakoś sie wytnie tylko musze do banku biegać żeby kase wysłać :p
 

Dindek

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świętokrzyskie
A drugi że minimum to 40PLN można wysłać <_<, trzeci że nie jestem pełnoletni... ale to jakoś sie wytnie tylko musze do banku biegać żeby kase wysłać :p
tak ale, bwin nie jest jedynym bukiem internetowym w ktorym gra sie w pokera,,, poza tym bwin lubi krecic walki, np do bahu mozna wplacic tylko 10zl:) moj sukces to 210euro z kwoty 20...oczywiscie w texas holdem, a w pokerka gram nawet czesto zalezy czy mam kolo siebie kobiety czy cus sie dzieje, po prostu z nudów:)emocje gwarantowane:)
 

nakur

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Co myślicie o pokerze? Czy jest to gra strategiczna z elementem szczęścia czy hazard tak jak ruletka? Ja uważam że zależy to bardzo od poziomu na jakim się gra. Na najniższych poziomach albo w turniejach freeroll wszyscy wchodza all-in z obojetnie jakimi kartami i nie patrza wcale na gre przeciwnika. Na wyższych poziomach gracze obserwują przeciwnika i dopasowują swój styl do jego gry. Jak inaczej byłoby możliwe że gracze jak Doyle Brunson czy Johhny Chan mogli wygrać kilka razy mistrzostwo świata gdzie uczestniczyło setki a nawet tysiące graczy. W turnieju ruletki po pewnym czasie wszyscy by mieli te same (negatywne) wyniki.
Nie znaczy to jednak że w pokerze element szczęścia nie odgrywa dużej roli. Zawsze jest jedna czy dwie karty które mogą pomóc przeciwnikowi i będąc nawet 90% faworytem można przegrać i to kilka razy pod rząd. Dlatego według mnie tak ważne jest dobre zarządzanie bankrollem (liczbą pieniędzy którą się przeznacza na gre) i duża liczba rąk żeby wyeliminować ten element szczęścia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry