Poker rozbierany

aneta932

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Co o tym sądzicie? Zgodzilibyście się zagrać w większej grupie, a nie tylko ze swoim chłopakiem/dziewczyną?
A jeśli już uczestniczyliście w czymś takim to żałujecie czy nie?
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Gdybym umiał dobrze grać w pokera to z miłą chęcią bym spróbował, ale jak na razie muszę sie trochę podszkolić :p Na chwilę obecną, na trzeźwo raczej by mnie nikt do tego nie przekonał. Może kiedyś się odważę... ;)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
Grałam bardzo dawno temu.. Nie kręci mnie to za bardzo, ale gdyby już do tego doszło, nie wycofałabym się ;)
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
czasem w akademiku w to gramy. ale w zaufanym towarzystwie. nigdy nie wychodzi to poza naszą paczkę. na początku grało nas niewielu , trzy osoby, z czasem liczba osób się zwiększyła.
nie żebym to uwielbiała, ale czasem można się nieźle pośmiać, zwłaszcza z tych którzy przychodzą ubrani 'na cebulkę', a często-gęsto to oni jako pierwsi zrzucają wszystkie ubrania z siebie ;-D
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
Co o tym sądzicie? Zgodzilibyście się zagrać w większej grupie, a nie tylko ze swoim chłopakiem/dziewczyną?
A jeśli już uczestniczyliście w czymś takim to żałujecie czy nie?


Kiedys proponowano mi , ale odmowilam. To nie dla mnie, a poza tym mialam chlopaka i nie chce, zeby ktokolwiek inny widzial moje cialo. Moze ejstem staroswiecka, ale to nie dla mnie.
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
facetom nie do końca bym polecała tą grę, zwłaszcza w towarzystwie dziewczyn ;-D
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
Moze byc to ciekawe urozmaicenie dnia, a raczej wieczoru :sexy:

Jak ktos bardzo spragniony kobiecego ciala to ok . Ja nawet jak nie mialam chlopaka to nie chcialam, powaga, na sama mysl, ze moglabym obnazyc sie przed kims z kim nie jestem mam wstret, czulabym sie niezrecznie, wiec mi to niepotrzebne. To nie bylaby dla mnie dobra zabawa, wrecz przwciwnie
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
A jaki jest sens grania w rozbieranego pokera, gdy udział biorą jedynie przedstawiciele tej samej płci?


nie wiem , nie grałam z przedstawicielami tylko mojej płci, zawsze jest ktoś płci przeciwnej dlatego wiem jak to wygląda. zwłaszcza jeśli grają ładne, okazałe dziewczyny (z facetami).
z racji tego , że gram , to pisałam , że facetom nie polecam. przy czym powinnam dodać 'nieśmiałym'. bo takim , co im to zwisa czy mu stanie w towarzystwie czy nie to pewnie i tak nie robi różnicy.
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
no tak, przy czarnoskórym koledze mogą nabawić sie kompleksów, przy dziewczynach wstydu .;-D



no tak, przy czarnoskórym koledze mogą nabawić sie kompleksów, przy dziewczynach wstydu .;-D


Boze.. kompleksow.. to znaczy, ze np jak jeden facet ma penisa 19 cm a ten murzyn ponad 20 to ma miec ten chlopak kompleksy ? Albo dziewczyna co ma biust C, D ma miec kompleksy przed ta co ma biust obwisle G zalozmy ? Przeciez nie zawsze wieksze rowna sie najfajniejsze.

no i w ogole powtorze sie ale moim zdaniem bedac w zwiazku granie w takie rzeczy jest nie fair.. no nie wiem czy bys sie cieszyla jakby Twoj facet gral takiego pokera z laskami i stalby mu na bacznosc?
mi tam moj facet wystarcza .
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
a czy ja mówię , że mi nie wystarcza mój facet?
pytanie było o to czy gramy a nie czy wystarczają nam nasi partnerzy,
to tylko gra a nie seks grupowy ;]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
facetom nie do końca bym polecała tą grę, zwłaszcza w towarzystwie dziewczyn ;-D

dlaczego ? :>

Jak ktos bardzo spragniony kobiecego ciala to ok . Ja nawet jak nie mialam chlopaka to nie chcialam, powaga, na sama mysl, ze moglabym obnazyc sie przed kims z kim nie jestem mam wstret, czulabym sie niezrecznie, wiec mi to niepotrzebne. To nie bylaby dla mnie dobra zabawa, wrecz przwciwnie

ja to pisalem w konteksie grania z wlasnym partnerem/partnerka ;)

Boze.. kompleksow.. to znaczy, ze np jak jeden facet ma penisa 19 cm a ten murzyn ponad 20 to ma miec ten chlopak kompleksy ?

Mi akurat chodzilo o gre 1-1, w sensie grupowym to raczej zabawa dla odwaznych i atrakcyjnych bo faktycznie mozna popasc w kompleksy ;)
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
a czy ja mówię , że mi nie wystarcza mój facet?
pytanie było o to czy gramy a nie czy wystarczają nam nasi partnerzy,
to tylko gra a nie seks grupowy ;]

No coz.. dla mnie taka gra to brak szacunku do swojego ciala no i taka chec podgladania innych facetow , czyli ewidentnie znak, ze partner nam nie wystarcza. Nie widze nic w tym ciekawego. No, ale to tylko moje zdanie , nie musicie sie zgadzac.

Wg mnie pokazujemy , ze nasz partner jest dla nas wyjatkowy , gdy tylko jemu pokazujemy swoje cialo.
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
To tylko zabawa, ale widzę, że niektórzy traktują to super serio. Martusia2010, każdy już poznał Twoje zdanie na ten temat, więc po co dalej ciągniesz te swoje wywody? Każdy lubi co innego. ;) Co do mnie to na trzeźwo raczej nie dało by rady. :D
 
Do góry