Pojedynek 50 Centa Z The Game'm

Daymen

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
34
siema
Co myslicie o tych dwoch wykonawcach ?? Ktory z nich jest lepszy ?? :]
Pozdrawiam Daymen shady
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
jak wiadomo pojedynki sa teraz w modzie chlopcy nie dawno sie pogodzili jednak znowu sa "pokloceni"... moim zdaniem to wszystko pod publike a pozimem jeden dorownuje drugiemu i na odwrot!!!!!!!!
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z daleka
dla mnie 50 cent jest najlepszym raperem, po Eminemie, na swiecie!!!
The Game tez jest spoko, ale gorszy od 50centa
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
... to tak jak Polski Mezo & Liber :p
ale 50 Cet jest lepszy (jak dla mnie).
aha :D spoko jak tak myślisz to mało wiesz :) a jak mało wiesz to niewypowiadaj się ;) z góry dzięki

jak wiadomo pojedynki sa teraz w modzie chlopcy nie dawno sie pogodzili jednak znowu sa "pokloceni"... moim zdaniem to wszystko pod publike a pozimem jeden dorownuje drugiemu i na odwrot!!!!!!!!
w zupełności się z Tobą zgadzam :) Poziom jest wyrównany a pojedynki pod publike :)
 

KarpiagGa

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce o_O
The Game lepsze flow i bity od Fiftiego ale i tam musza pocwiczyc zeby byc tacy jak zaloga Wu-Tang Clan pzdr
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
dla mnie 50 cent jest najlepszym raperem, po Eminemie, na swiecie!!!
The Game tez jest spoko, ale gorszy od 50centa
No teraz to dowaliłeś chłopie... :/

50
Game...

Hmm... Z dwojga złego Game.. mniej komercyjna muza.. choć taki sam z niego gangster jak 50...
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Hmm... Z dwojga złego Game.. mniej komercyjna muza.. choć taki sam z niego gangster jak 50...
A twoim zdaniem kto jest gangsterem? :) 50 był dilerem pare razy go postrzelili siedział w więzieniu to chyba raczej jest gangsterem :) game też miał tam jakieś potyczkia le Fiftiego nikt nie przebije.
Jeśli ktoś uwaza żęWWO czy ktoę inny z Polskiego eRAPe jest gangsterem to niech się niewypowiada ;)

pzdr
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
A twoim zdaniem kto jest gangsterem? :) 50 był dilerem pare razy go postrzelili siedział w więzieniu to chyba raczej jest gangsterem :) game też miał tam jakieś potyczkia le Fiftiego nikt nie przebije.
Jeśli ktoś uwaza żęWWO czy ktoę inny z Polskiego eRAPe jest gangsterem to niech się niewypowiada ;)

pzdr
Takie coś ma co 2gi czarny z getta... teraz jest gangsterem ? (i nie siedział w więzieniu) lolo, mając 2740129471208471928419 ochorniarzy, jeszcze wiecej kasy, wymyślając gangsterskie rymy jak to on moze kazdego zabić.. śmieszne, tak samo game..

Z polskiego też zaden nie jest gangsterem, i szczerze mówiąc żadnego z raperów lub grup których słucham nie nazwałbym gangsterami...
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
The Game jest o niebo lepszy niż fifti, a to dlatego, ze nie uprawia taaakiej komerchy jak grosik, prawda jest taka, ze 50 zdobył sympatie ludzisków tylko tym, ze jest baaaardzo umięśniony, ma bardzo ładny ( kwestia gustu ) uśmiech i kręci sie koło niego masa laseczek ........ jego piosenki w zasadzie obracają sie wokół sexu, dragów, porachunków gangssterskich, a posłuchajcie utworów Game'a ... a na dodatek teledyski 50 sa w gruncie rzeczy taakie same - pełne wynegliżowanych kobit, ehhh szkoda mówić ... :D

Game ruleezzzzz :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
To ze ktos handluje prochami i trafia do pierdla to nie znaczy ze jest gangsterem tylko ze mial pecha...
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Zgadzam się z fezem. Ziomalka jakbyś miała okazje obciągnąć Game'owi to zrobiłabyś to prawda ? W końcu to twój idol i najlepszy raper :lol:
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
spadaj, nie wiem co do mnie masz i mnie to nie obchodzi, ale troche szacunku jesli nie do mnie, to przynajmniej do Game'a ......
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Do Game'a ? hahahaha a to jakiś Guru czy co ? Mam się może modlić do niego ? Mam w głęboko w :cenzura:e Game'a tak jak i jego muzyke. I nie mam obowiązku mieć szacunek do ciebie i tego kretyna.
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
szczerze wspólczuje ludziom nie mającym szacunku do innych, bo to są w gruncie rzeczy baaardzo ubodzy duchowo ludzie .........
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Do kogo mam szacunek to mam i to moja sprawa. A to ,że nie mam do niektórych osób to normalne, mam niby na siłe udawać ,że cie szanuje i wogóle ? Geez daj spokój. Szacunek ma się do tych osób których lubisz, ktoś ci pomógł, podziwiasz to co ktoś robi i z paru innych względów a nie do kogoś kogo nie znam z forum i wogóle jest moim przeciwieństwem. I za co niby mam cie szanować ? Nie znam cie jako człowieka ale jak na to co pokazujesz tutaj to raczej nie da rady. Sorry ale tak już mam i to nie tylko na forum, w realu też.
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
wcale od Ciebie nie wymagam, zebys mnie szanował, bo zrozumiałe jest, ze mnie przeciez nie znasz, ale kultura wymaga, zeby zwracac sie do innych z szacunkie, jesli tego nie rozumiesz, to mi baaaardzo przykro ...
 
Do góry