pogubiłam się

agusia92

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam piszę tu bo nie wiem co już robić i liczę na waszą pomoc.4 lata temu poznałam chłopaka oboje byliśmy już w związkach,zaprzyjaźniliśmy się.Nie wiem kiedy zbliżylismy się do siebie i zakochałąm się w nim,on podobno też.Mieliśmy wtedy ja 17 a on16 lat.. Zaczeliśmy się spotykać ale rzadko ponieważ mieszkaliśmy kawałek od siebie.. W jego życiu była inna i od oiczątku o tym wiedziałam więc zostałąm tą drugą.. Spotykaliśmy się przez 2 lata i wszystko się zakończyło głównie z mojej winy,byłam zazdrozna,kłóciliśmy się no i coś prysło..Długo nie mogłam się pozbierać no bardzo długo bo ponad rok...Później dowiedziałąm się,że ma kogoś i jest z nią szczęśliwy ja też poznałąm chłopaka i się z nim związałam dziś jest ponad rok jak jesteśmy razem ale nie przestałąm kochać i mysleć obyłym mimo,że upłynęły już 2 lata od roztania:( i od ostatniego spotkania:( :( Moje pytanie brzmi co mam zrobić?? Walczyć o niego czy zapomnieć? być z obecnym chłopakiem?? dodam,ze jego też kocham..Pomóżcie
 
0

03092010

Guest
1. Masz juz 20 lat, wiec wypadaloby przestac zdrabniac swoje imie.


2.
agusia92 napisał:
W jego życiu była inna i od oiczątku o tym wiedziałam więc zostałąm tą drugą..
Jesli ta pierwsza wiedziala o wszystkim to swietnie, ale jesli nie miala o niczym pojecia, to nie swiadczy to dobrze ani o tobie ani o twoim kochanku.


3.
agusia92 napisał:
Walczyć o niego czy zapomnieć?
Skoro jest szczesliwy to po co siejesz sobie w glowie takie dylematy?


4.
agusia92 napisał:
być z obecnym chłopakiem?? dodam,ze jego też kocham..
Jak mozesz go kochac zdradzajac go w myslach z innym. Nie kochasz zadnego. Nawet nie wiesz co znaczy kochac.


5.
agusia92 napisał:
Moje pytanie brzmi co mam zrobić??
Zapisz sie na kurs gotowania np.
 
R

Righteousness

Guest
03092010 napisał:
1. Masz juz 20 lat, wiec wypadaloby przestac zdrabniac swoje imie.
Dlaczego niby?

Zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć,
zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć,
zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć, zapomnieć.

Jeśli napisałem niewystarczająco wiele razy to powiedz, poprawię.
Nie ma sensu, żeby niszczyć mu i sobie życie, chyba że jesteś taką idiotką. Nie oceniam, ale takie zachowanie byłoby szczytem głupoty. A on może Cię przez to znienawidzić.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
agusia92 napisał:
Moje pytanie brzmi co mam zrobić??
Dojrzeć, bo na dzień dzisiejszy jesteś gówniarą z dopiero co rozkwitającymi uczuciami, która nie wie sama czego chce. Taki wiek. ^^
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
agusia92 napisał:
Moje pytanie brzmi co mam zrobić??
Z obydwoma daj sobie spokój.

Samotność dobrze Ci zrobi.
Pobądź sama z sobą jakiś czas i poukładaj sobie wszystko.
Gdy zapomnisz o byłym , możesz myśleć o innym związku , w przeciwnym razie nie marnuj czasu , ani sobie ani zainteresowanemu.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
wujkowie i ciocie już Cię nakierowały :p

weź się laska ogarnij - kogoś kochasz, a kogoś trzymasz jako to koło ratunkowe - musisz zdecydować kto jest kim w tej układance ;)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Daj se spokój.
Jesteś z innym chłopakiem to z nim bądź, no chyba, że nie jesteś szczęśliwa.
Nie - nie kochasz tamtego. To tylko "tęsknota" i niepewność.
Widocznie nie zadowala Cię obecny facet na tyle, żeby przestać o tamtym myśleć.
 
Do góry