Pogadanki ... czyli takie przy kawce ...

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Dopóki nie nastąpi jakakolwiek poprawa w przestrzeganiu zasad na forum litości nie będzie.
Jak zauważę poprawę - będzie więcej ulg i swobody a do tego momentu jest całkowite przestrzeganie regulaminu.
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
O fajnie, że temat znowu otworzony :eek:k:

U mnie dzis całkiem fajne rzeczy z gadzetów :D Tzn kurierem, bo poczta sie nie postarala hehe, ale moze jutro bedzie lepiej ;) A owieczki dalej nie ma, a wysylalam zgloszenie na poczaku,jak tylko rozdawali te breloki... Ale moze jeszcze dojdzie ;) I czekam na kilka paczek z pozytywow i pięć wygranych :) Wyslalm 300 maili wlasnie :p
 

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
mam pytanie do tych, którzy dostali owieczke...
dostaliscie tez dlugopis? bo na poczatku byla mowa ze zarejestrowani dostana brelok owieczke i dlugopis... a ja dostalam sama owce.. :mruga:

u mnie ostatnio pustki- no ale co sie dziwic... maili juz nie wysylam.
Trzeba popisac opinie na CK i wziac nagrody bo nieduzo zostalo czasu.. a wlasnie, ma ktos info kiedy zamykaja tam sklepik?
 

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
Ja czekam i na owce i na termometr i nic nie przychodzi. Już drugi raz dostałam mejla żeby dane do wysyłki wpisać :/
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Poczta dzisiaj u mnie krucho :D Wyslalem 270 maili, kilka negatywów i pozytyw na cos fajnie zapowiadającego sie :D Ciekawe...

Pozdro ;p
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Brakuje mi czasu na forum :( więc powiem ogólnie, że ostatnio pustki u mnie :(

Dodatkowo pracuję nad nową stronką (klan CoD2)...

Z GFK ankieta- jeszcze nie wypełniłem ;]

A w szkole fajny przedmiot - Marketing :)

Pozdrawiam.

edit:

Mówiłem, że tagi są zdeprecjonowane. Pogrubia posty oraz resztę zawartości...
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Za:cenzura:e
Witam po sporej nieobecnosci

Miałam nadzieje ze znajde czas na forum i gadzety ale niestety :( szkoła

W tym czasie doszedl do mnie fartuch z coca coli nawet fajny :D , czekam jeszcze na termometr , opaski i breloczek z dlugopisem ale nie wiem czy sie doczekam <_<

Dziś wypelnilam ankiete na gfk i wpadlo 40 pkt , zamowilam wreszcie kubek :)

Oddam byncode wzamian za 1 jungle++
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Witam witam :D
Dzis dwie paczuszki, az zachcialo mi sie teraz maile wysylac :D Ale zato ile negatywow ... :( mile , ale zawsze to negatyw.
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
dostałam się do kampanii ze streetcom :D teraz tylko czekać na darmowe zupy w torebkach :lol: ciekawe ile tego będzie ;)
 

KittyGirl2

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
569
Punkty reakcji
9
Miasto
zachodniopomorskie
witam
u mnie psto jesli chodzi o paczki czekam wciaz na obiecana paczuche, pozatym widze ze kilka rejestracji bylo na portalach z grami dobrze by bylo jak by ludki chcialay sie rejestrowac na co kupic ech
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
witam! u mnie dzisiaj potwierdzenie adresu w kampani winiary ze streeta, a pamięta ktos tą ankietę o zębach? dostał się ktoś do tej kampanii?
 

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
dostałam się do kampanii ze streetcom :D teraz tylko czekać na darmowe zupy w torebkach :lol: ciekawe ile tego będzie ;)
ja tez sie dostalam do tej kampanii i moja mama tez ;)...
zastanawiam sie co to i ile tego bedzie... :p
teraz tylko pozostaje czekac na kuriera :)



brakuje mi 3 osób na CO KUPIC!!!
Prosze rejestrujcie się z mojej sygnaturki!! za kazdego zarejestrowanego podam 2 pewniaki :p :p
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Dzis wyslalam 420 maili i pogralam w kilka konkursow :) Może coś w koncu z tego bedzie, ciesze sie, wreszcie ze skonczylam tą nieudana branże i od jutra moge zaczac wysylac następna ;) Poczta nic nie bylo, jak zwykle :p
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
A u mnie listonosz był, ale się zmył i nic dla mnie nie miał :p Ide zaraz na targi i może jakies gratisy wpadną ;)

Czemu tu nikt nie pisze? Nie bede tak ciagle postu pod postem pisala ;) Wyslalam wlasnie 200@, a listonosza nie bylo :)
 
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
608
Punkty reakcji
10
Wiek
30
hej. :* widze ze duzo osob dostalo sie do kolejnej kampanii ze steercom`u. a ja ani moi rodzice nie ;x
wiec czy wyslaliscie poczta to oswiadczenie o pełnoletnosci;>
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Długo czekaliście na starter z orange?

Ok. dwóch tygodni :)

hej. :* widze ze duzo osob dostalo sie do kolejnej kampanii ze steercom`u. a ja ani moi rodzice nie ;x
wiec czy wyslaliscie poczta to oswiadczenie o pełnoletnosci;>

Ja wysylalam i mój brat też i ani on, ani ja, ani rodzice nie dostalismy sie do tej kampanii :( I juz chyba do żadnej kampanii streetcom sie nie dostane... Nie potrzebnie zawracalam sobie glowe tymi oswiadczeniam, ankietami itp ;)
 
Do góry