Pogadanki ... czyli takie przy kawce ...

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Niestety nie, właśnie chciałam o to pytać... może to tylko chwilowa przerwa techniczna =[
 

kami007

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
368
Punkty reakcji
2
Wyświetliła się bez problemu tylko na moim koncie, a na koncie męża przy pobieraniu pojawił się błąd i już nie ma ikonki :(

a mi się nic nie pojawia buu :(
co tam trzeba mieć wypełnione żeby dostać ten prezent? mam już chyba wszystko i dalej nie mam ikonki :(
 
A

Azja

Guest
ja wypelnilam wszystkie wymagane dane z rossnetu wylogowalam sie i zalogowalam ponownie a mimo to nie ma ikonki odbierz prezent,nie wiem co zrobilam zle
 

kamila883

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
175
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
pomorskie
słuchajcie ja miałam ten sam problem bo wpisałam wszystkie moje dane i wlogowywałam się i wylogowywałam sie non stop i też nie było znaczka,ale jak wczytałam sie w regulamin to było napisne że tzrba jeszcze zapisać się na newseler, zapisałam sie i wtedy po nast, wlogowaniu był znaczek i pobrałam kod do odebrania prezentu :)
 

Mank

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
62
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Tak ja m.in korzystałam z tego. Aczkolwiek jeszcze nic nie otrzymalam. :)
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Hej wszystkim ;)

U mnie dzisiaj pustki bo listek coś ostatnio jezdzi co 2 dzien :/ , moze jutro coś będzie . Jak narazie na @ same negatywy no i jeden pozytyw ale ostatnia paczka zmotywowała mnie do pisania @ ;)

Dziękuje osóbce za rejestracje na cokupic :*

Zestawy z rossmana odebrałam na siebie i mame ale kasjerka była zakręcona i dała mi poprzednie jesienne , ale skapnełam się dopiero w domu :(

ja tez korzystałam ze stronki darmowe-probki jak i darmowe-gadzety , ale cos mi się wydaje ze to sciema
 
8

85Marta

Guest
Hey wszystkim:0)
Czy dostał ktoś z was próbki kosmetyków za zamówione katalogi?
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Witam wszystkich ;)

@ Powysyłane jak narazie prawie same negatywy i 2 pozytywy , pogram w jakieś konkursy a nóż widelec coś wygram wreszcie :p

Życz wypchanych poniedziałkowych skrzynek i zapraszam do rejestracji z mojego refinka na cokupić :)
 
Do góry