Pogadanki ... czyli takie przy kawce ...

emelcia

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
hej hej, cześć i czołem;)
znalazłam w końcu jakieś porządne forum, tyle się dziś Was naczytałam, że łohoho;)
ale takie głupie pytanko: jak już mam maile np Vichy czy jakiejkolwiek firmy, to co mam im napisać w mailu żeby dostać darmowe próbki? tzn jak to ładnie w słowa ująć?;)
prooooszę o odpowiedź:)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
i co? jaka zawartość prezentu?

- 6 albo 7 próbek w saszetkach kremów, balsamów itp GARNIER
- próbka w saszetce płynu do płukania tkanin SILAN
- buteleczki na jeden raz odżywka i szampon BIOSILK

ogólnie nic ciekawego ;)

A u mnie pustki kolejny dzien i do kampanii streetcom znow sie nie dostalam ;( Nie wiem co jest...
 

nata...

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam jestem tutaj nowa jednakże powoli zaczynam się wdrażać w świat próbkomaniaczek i punktomaniaczek . Niedawno wysłałam e-mail na yves rocher i powiedzieli że przyślą mi próbki. Czy ktoś może wie jak długo idzie paczka od nich i co mniej więcej wysyłają? :) Oprócz tego znałazłam stronkę w której zbiera się punkty za samo wejście (2pkt) i odpowiedzenia na pytanie (2pkt) jest to Lockerz . Polecam. Jeżeli ktoś chce to napiszcie mi maila to wam wyśle zaproszenie. Oprócz tego :Czy ktoś zna może jeszcze jakieś dobre firmy kosmetyczne które wysyłają fajne próbki i dużo ? Pozdrawiam :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ohayo ^^ dawno mnie nie było, wybaczcie =]

U mnie nic, ale czekam na próbki za ankiete =]

Poza tym mam Byn Code <nie potrzebny mi> na wymianę za Dazuu +, chętni?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ta sieć Snickers Mobile nadal istnieje?
Mam kody z tych batonów więc jeśli komuś mogą się przydać to mogę oddać.
 
8

85Marta

Guest
Ja dziś chciałam odebrać swój prezent i pani przy kasie mi powiedziała, że wstrzymali

Mam pytanie do osób, które dostały się do kampanii z papierosami. Mieliście jakieś info na @,że się dostaliście i że trzeba potwierdzić dane? Z góry dzięki wielkie za odp.
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Ja dziś chciałam odebrać swój prezent i pani przy kasie mi powiedziała, że wstrzymali

Mam pytanie do osób, które dostały się do kampanii z papierosami. Mieliście jakieś info na @,że się dostaliście i że trzeba potwierdzić dane? Z góry dzięki wielkie za odp.
ja się dostałam i dostałam emaila, że w przyszłym tyg przyjedzie kurier ale nie trzeba było nic potwierdzać
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Hey wszystkim ;)

Ja mam pytanie odnosnie lokerz.com ? czy nagrody rzeczywiscie wysylaja , bo jak juz uzbieralam pkt i chce wybrac nagrode wyskakuje czerwony napis

Z góry dzieki
 
G

germanistka89

Guest
Witam,

u mnie dzisiaj zwykła koszulka oraz zestaw długopisów w pudełki, takich zwyczajnych.

POZA TYM REJESTRUJCIE SIĘ NA COKUPIĆ Z MOJEJ SYGNATURKI I ZAPISUJCIE DO PROGRAMU PUNKTATORÓW TAM, PONIEWAŻ SĄ DORZUCONE ŚWIETNE NAGRODY, A NIESTETY KONKURS TEN A RACZEJ TA AKCJA SIE POMAŁU KOŃCZY ... NIBY DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA ... CHOĆ SŁYSZĄŁAM ŻE MA BYĆ DŁUŻEJ, ALE NIGDY NIC NIE WIAODMO! POLECAM.

JAK ZAREJESTRUJESZ SIĘ NA COKUPIĆ I ZAPISZESZ DO PROGRAMU PUNKTATORÓW TO POINFORMUJ MNIE O TYM, A PODAM CI FAJNY NAMIAR NA JAKIEŚ GADŻETY W RAMACH PODZIĘKOWANIA.


Pozdrawiam.
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
witam! dawno mnie nie było. We wrześniu nie było kodów z rossnetu? chyba już ich nie bedzie, szkoda. Dostal ktos w końcu te cienie z euphory?
Ja załapalam się do kampanii davidof :) mają byc 4 paczki i jakaś fajna zapalniczka

kurcze widzę że jednak są prezenty, a co w nich jest dokładnie?
 

Mank

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
62
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Witam.
Dzięki temu tematowi postanowiłam kolekcjonować gadżety. ;-)
Narazie kolekcjonuje autografy. :)
Nie wiem za bardzo jak mam zacząć swoją przygodę z gadżetami...
Mógłby mnie ktoś naprowadzić na to? Bo za bardzo nie wie jak mam za to się zabrać.
Mam wysyłać e-maile z prośbą o gadżety. Tak? Do Firm? Jakich?
Rozumiem, że obojętnie.
Trochę się wstydzę...
Bo jak otrzymam negatywną odpowiedź i jeszcze do tego z pretensjami, to troche wstyd...
Czy olać to i pisać do firm?
Prosze o pomoc.
Nie wiem czy w dobrym temacie to napisałam. :-(

Jeżeli nie to przepraszam.
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Ja mam pytanie odnosnie lokerz.com ? czy nagrody rzeczywiscie wysylaja , bo jak juz uzbieralam pkt i chce wybrac nagrode wyskakuje czerwony napis

Jak nagroda jest dostepna, to masz ją na zielono. Ja jak narazie nie moge trafic na dostepną nagrode i nie moge powiedziec czy rzeczywiscie wysylają :(

Tak poza tym u mnie pustki, czekam na kilka wygranych i na paczki z pozytywow :) Mialam nie wysylac maile, ale troche je3szcze wysle przed przeprowadzka :eek:k: Dostalam pozytywa, tyle, ze musze zaplacic za koszty wysylki, wiec chyba podziękuje ;)
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Ja również chetnie wyślę zaproszenie na Lockerz :). Za każdą rejestrację dam pewniaka na super paczuchę :). Pisać na PW, mejle na które mam wysłać zaproszenie, czekam!
 

Eweciawa

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
U mnie dzisiaj nic, ale od tygodnia zachwycam się bardzo obszernym katalogiem domów.
Znacie może dziewczyny jakieś katalogi albo płytki z kursami aranżacji wnętrz albo coś w tym stylu?
Przypominam że wysyłam zaproszenia do Maybeliine New York! ^^
 
Do góry