Podziekowanie dla rodzicow

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
Witam, podczas wesela chcialabym wreczyc rodzica kwiaty i prezent za wszystko co dla nas zrobili. Mysle nad wygloszeniem jakies mowy, tylko kompletnie nie wiem jak mam ubrac to w slowa zeby ta przemowa byla piekna, wiem ze najlepiej to powiedziec tak od siebie, bo wiadomo stres i mozna slowa pozapominac, ale chcialabym zeby ta moja mowa byla super.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Może to pomoże: //slub-wesele.pl/wazne/podziekowania.html
Poza tym sporo takich tematów w internecie.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Ja polecam napisać kilka ważnych słów rodzicom i przekazać im w ten sposób //www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/128 zawsze będą mogli sobie je przeczytać=przypomnieć :)
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
...ja polecam koniecznie puścić piosenkę "cudownych rodziców mam"...u nas w Poznaniu leci to na każdym weselu...jak ktoś często chodzi na wesela to przy tym utworze może paść ;)
nigdy nie słyszę co młodzi mówią rodzicom...
 

WeselneZaplecze

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Podziękowania dla rodziców są bardzo wzruszającym i emocjonującym wydarzeniem na weselu. Dlatego nawet jeśli nie stać was na długie przemowy wystarczy powiedzieć jedno, ale jakże ważne słowo do rodziców - "Dziękujemy!" Mały upominek w postaci kwiatów, koszy słodyczy czy upominków również jest wskazany ale to już w dużej mierze zależy od funduszy jakimi dysponujecie.
 

samantha26

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
nie ma lepszej formy podziękowań niż szczęśliwe dzieci mówiące szczere, prosto z serca powiedziane przemówienie i serdeczny uścisk
 
Do góry