Podryw W Aptece

Lucjanxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Jak można poderwać ładną dziewczyne pracującą w aptece?Zagadałbym coś do niej ale razem z nią pracuje tamkilka innych pań no i w kolejce stoją zawsze ludzie.Mam poczekać aż skończy prace:)?
 
Z

Zerek

Guest
Podchodzisz do niej i mówisz "poproszę dureksa bo dłużej już nie wytrzymam patrząc na ciebie" :lol: <żarcik :lol: >

Postaraj się poznać jej życie prywatne może macie jakiś wspólnych znajomych.........
Nigdy nic nie wiadomo BB)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Napisz kartkę na której będzie lista leków, a na samym dole prośba o numer telefonu :D Jeśli zwróciłeś jej uwagę to napiszę Ci numer na kartce i sprawa będzie załatwiona po cichu i bez świadków ;)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Właśnie idź do apteki, podaj kartkę i napisz na niej nr. (ale w razie czegoś i jakąś pierdołkę, co by wstydu nie było jak coś:p) a głośno powiedz "mogłaby pani polecić mi któryś z tych leków czy coś takiego", albo napisz, że będziesz czekać jak skończy pracę.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Oj, ale przecież wiadomo do której pracują:p Chociaż kurde tam jest na zmiany, więc bezpieczniej jest poprosić o nr. albo o której kończy pracę niech napisze...:)
 

Marek32

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Po prostu podejdź i zacznij gadkę nie zawracając uwagi na kolejkę i innych pracowników wtedy zobaczy że jesteś odważny i trochę „wariat” kobiety to uwielbiają. Przeczytaj tez sobie ten artykuł może ci pomoże http://www.all4men.pl/?co=art&act=poka...amp;b=10&c=

Pamiętaj najważniejsze żeby się przełamać jak się nie zmusisz wewnętrznie do tego żeby do nie zagadać nie nabierzesz pewności siebie i długo będziesz tego żałował. ODWAGI CHŁOPIE!! :eek:k: trzymam kciuki
 

madziuszek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
wpadaj tam często, niech ona cię kojarzy - osiągniesz lepszy efekt ewentualnie potem prosząc o nr kom :p
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Po prostu podejdź i zacznij gadkę nie zawracając uwagi na kolejkę i innych pracowników wtedy zobaczy że jesteś odważny i trochę „wariat” kobiety to uwielbiają. [..]
Jak ja bym stał w tej kolejce to ta dziewczyna, by zobaczyła jaki ze mnie jest wariat gdy zrobiłbym mu z nosa pędzel i posmarował szybę za przedłużanie :D

Najlepszy pomysł to ten z kartką ;) Od razu mi przyszedł do głowy

@edit:
z ciekawosci wszedlem na to www.all4men.pl i UWAGA FACECI! TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD TEGO SERWISU!!! :D
 
Do góry