Podryw Doskonały?

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
..::BineX::.. napisał:
według mnie cos takiego jak podryw doskonaly nie istnieje a moze sie myle ??


Mylisz się
Podryw doskonały to tylko profesjonaliści w tych sprawach używają !!
JA jestem profesjonalistą a tych spraacha :D:D:D
 
F

faithless

Guest
Ja wątpie ze cos takiego istnieje.
Choc z drugiej strony mozna kims manipulowac.
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wydaje mi sie, że na każdego jest jakiś sposób. Jako że jestem dziewczyną to wydaje mi sie, że czasami chłopaki potrafią wyczuć co dziewczyna chce usłyszeć - to co wypada powiedzieć (a tak naprawde tego nie czują). Tylko, że to nie jest fair w stosunku do drugiej osoby.
A może się mylę i tak nie jest?
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
zdarzają się momenty, kiedy mężczyna podrywa kobietę w taki sposób, że zwala ją tym z nóg ;) myślę że można to po części nazwać podrywem doskonałym
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
..::BineX::.. napisał:
ta ty lolasz ty ciagle robisz z siebie downa
Zabawne, ale na przyszlosc ..::BineX::.., nie obrazajmy sie nawzajem!
A ty lolasz, to chyba zartem mowiles co? Bo watpie zeby byl z ciebie profesjonalista w jakiejkolwiek dziedzinie

[ Dodano: 29 Czerwiec 05, 11:45 ]
Poza tym stwierdzenie "Podryw doskonały" to tylko takie powiedzenie, bo przeciez takowy nie istnieje, poprostu kazdy ma swoje sposoby i na kazdego co innego dziala, wiec czemu sie nimi nie podzielic? ;)
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
mloda102 napisał:
Poza tym stwierdzenie "Podryw doskonały" to tylko takie powiedzenie, bo przeciez takowy nie istnieje, poprostu kazdy ma swoje sposoby i na kazdego co innego dziala, wiec czemu sie nimi nie podzielic? Mruga


właśnie

a tak na marginesie
faceci jak chcecie zwrócić na siebie uwage dziewczyny(o ile jej nie znacie) to przechodząc koło niej uśmiechnijcie się promiennie
do mnie taki jeden sie usmiechnał pół dnia zastanawiałam sie co to za jeden choć gdyby tego nie zrobił to pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi :p

Pozdrawiam ;)
 

Beacia16

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Podryw doskonały powiadacie??Czy on istnieje??Hmmm.....Wiecie ciezko określić jaki to podryw :p Są chłopacu ktorzy z siebie robia pośmiewisko gdyz oni uwazaja ze wlasnie w ten oto sposob zarwa laske....Niestety sie myla :( Kazdy podrywa inaczej i to jest piekne!!!Kazdy synek ma inny sposob na podryw a kazda laska lubi co innego :] Pozdro
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
już chyba nie raz pojawił się temat: czy istnieje podryw doskonały i co to w ogóle jest? :p :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Sposób na podryw wg jednego kabaretu: "Cześć jestem Zenek. Zapamiętaj to imię mała, bo niedługo będziesz je krzyczeć :D "
 

kasiuniaa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
faceci jak chcecie zwrócić na siebie uwage dziewczyny(o ile jej nie znacie) to przechodząc koło niej uśmiechnijcie się promiennie
do mnie taki jeden sie usmiechnał pół dnia zastanawiałam sie co to za jeden choć gdyby tego nie zrobił to pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi :p
Pozdrawiam ;)
to prawda. czasami sie wam, chłopakom, wydaje, ze im bardziej 'wyszukany' podryw, tym lepszy. a to własnie najprostsze sposoby typu usmiech, czy najzwyklejsze 'czesc' najwiecej potrafia zdziałac;d przynajmniej w moim przypadku;p
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Podryw doskonały - jest to tak jakby poradnik, jak należy się zachować by poderwać dziewczyne, czy też chłopaka...Doskonały on nie jest. Gdyż na tym świecie, są ludzie z róźnymi charakterami, inaczej reagujący na danne sprawy związane z podrywem.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
podryw dokonaly- to stwierdzenie, zwykle stwierdzenie, nazwanie czegos, czego tak wasciwie nie ma. chociaz- zalezy jak to interpretowac.

jezeli spojrzymy pod takim kątem, że ktoś doskonale pod kazdym względem poderwał daną dziewczynę, czy chłopaka, nieistotne, to wtedy możemy nazwac to od tak podrywem doskonalym. bo zrobil wszystko jakby dokladnie znal tą osobe, Jej odczucia, robił wszystko, aby było tak, jak chciala.

Ale podryw doskonaly, to jak kamien filozoficzny, nie ma zycia bez konca, nie ma złotego środka. Kobieta zamężna,bądź mężczyzna żonaty, mógłby nie zwieść się na tanie gierki. ktokolwiek kto byłlby w związku. nawet jezeli te gierki byłyby wyszukane, miłość zwycięża. a podryw doskonaly jest doskonaly tylko indywidualnie, nie- na większą sklaę. I jeżeli jest Onprzypadkowy, nie zupełnie zaplanowany, jak ktoś wspominał- kiedy coś planujemy, mówimy to, co dana osoba chce uslyszec- po prostu klamiemy, keidy tak naprawde nie uwazamy tak.
 
Do góry