podróbka iPoda

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
posiadam w domu nieużywanego,ale działającego iPoda,jednakże okazało się że prawdopodobnie mam podróbkę :/
czy grozi mi coś jeśli sprzedam to na allegro za ok. 100 zł podróbkę iPoda ? :/ próbowałam Go sprzedać w lombardach ale nie wypaliło,bo gwarancji na niego nie mam :/
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Wydaje mi się, że jeżeli napiszesz, że sprzedajesz odtwarzacz mp3 i chcesz za to 100zł to OK. Ale jak napiszesz, że sprzedajesz iPoda, a to iPod nie jest to dopuścisz się oszustwa :>
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Pochodź po Piotrkowskiej albo w jej okolicach i spróbuj go sprzedać już jako sprzęt na części , myślę że ktoś w końcu go kupi i choć możesz nie dostać tych 100 zł ale zawsze z powiedzmy 50 zł będzie.
Albo załóż konto na Allegro i załóż nową aukcje i w opisie sprzętu napisz ze owy I Pod jest prawdopodobnie podróbką ( bez gwarancji ) i chciała bym go sprzedać jako sprzęt na części powiedzmy za 50-90zł
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Pochodź po Piotrkowskiej albo w jej okolicach i spróbuj go sprzedać już jako sprzęt na części , myślę że ktoś w końcu go kupi i choć możesz nie dostać tych 100 zł ale zawsze z powiedzmy 50 zł będzie.
Albo załóż konto na Allegro i załóż nową aukcje i w opisie sprzętu napisz ze owy I Pod jest prawdopodobnie podróbką ( bez gwarancji ) i chciała bym go sprzedać jako sprzęt na części powiedzmy za 50-90zł
Wątpię żeby to przeszło, ponieważ ludzi odstrasza słowo podróbka :/
Ale popatrzcie na allegro w dziale telefony-> inne marki jest tam multum podróbek iPhonów o nazwie IFon czy Phone, nikt się nie czepia, więc jak napiszesz odtwarzacz mp3 to myślę że nic się nie stanie ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Nie możesz tego sprzętu sprzedać jako iPod.
Możesz go sprzedawać jako zwykłe mp3, ale nie możesz wprowadzać w błąd, że jest to iPod, bo nim nie jest.
Napisz, że sprzedajesz mp3 takie i takie... dane... bla, bla... i cena.
Tyle wystarczy.
Jeśli nie będziesz pisał, że to jest iPod i chciał go sprzedać jako iPod'a możesz to legalnie zrobić.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
proste, sprzedaj jako mp3 :) i napisz że super wyglada, bardzo podobny do Ipoda;] nie jest to kłamstwo a fajnie brzmi:)
 
Do góry