podoba mi się dwóch chłopaków jednocześnie..co robić?

Izabela_1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
128
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
nadmorskie miasteczko ;)
Od jakiegoś czasu podoba mi się dwóch chłopaków z klasy..
najgorsze jest to,że wiem że nic z tego nie będzie..
najlepszym sposobem jest po prostu poczekać,aż samo przejdzie i tyle,ale do tego momentu ile się nacierpię i w ogóle..
mam już tego dosyć,dosyć tego ciągłego 'zakochiwania się' w kimś innym..
raz podoba mi się jeden(zwykle taki z którym nie mogę być),myślę o nim cały czas itd,zamartwiam się że nie mogę z nim być...
a po jakimś czasie albo mi przechodzi albo podoba mi się ktoś inny i znowu się wszystko zaczyna od początku..
chodzi o to że ja strasznie poważnie podchodzę do tego wszystkiego i strasznie denerwuje mnie fakt że ciągle podobają mi się chłopacy którzy nie są mną zainteresowani,a ja przez to tylko cierpię..
nie wiem już co mam robić,czy w ogóle da się coś zrobić...:(
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
Od jakiegoś czasu podoba mi się dwóch chłopaków z klasy..
najgorsze jest to,że wiem że nic z tego nie będzie..
najlepszym sposobem jest po prostu poczekać,aż samo przejdzie i tyle,ale do tego momentu ile się nacierpię i w ogóle..
mam już tego dosyć,dosyć tego ciągłego 'zakochiwania się' w kimś innym..
raz podoba mi się jeden(zwykle taki z którym nie mogę być),myślę o nim cały czas itd,zamartwiam się że nie mogę z nim być...
a po jakimś czasie albo mi przechodzi albo podoba mi się ktoś inny i znowu się wszystko zaczyna od początku..
chodzi o to że ja strasznie poważnie podchodzę do tego wszystkiego i strasznie denerwuje mnie fakt że ciągle podobają mi się chłopacy którzy nie są mną zainteresowani,a ja przez to tylko cierpię..
nie wiem już co mam robić,czy w ogóle da się coś zrobić...:(

ten post jezeli nie jest zartem to jest wyjatkowo infantylna proba zwrocenia na siebie uwagi
jezeli myslisz ze masz problem to pomysl ze niektorzy choruja na raka i ze zostalo im dwa tygodnie zycia

brak mi slow
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
A mi się podoba 10.!
I co ja poczne.? ;(
Proste i logiczne - oleje wszystkich 10 i zajmę się sobą. :]
A jak Ty nie możesz zająć się sobą to pomyśl o dzieciach 3ciego świata lub wygłupach Britney Spears. -.-
Już lepsze zastanawianie się 'na jaki kolor pomalować paznokcie' niż 'czy ten przystojniak mnie kiedyś pokocha'.

Mam nadzieje, że ta liczba w nicku to nie rok urodzenia, bo jak tak to mamy na forum dowód, że dorosłość emocjonalna nie idzie w parze z wiekiem.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja miałam tak samo jak autorka.
raz jeden, raz drugi. ale spotkałam trzeciego i to takiego na stałe i przeszła mi ochota na, że tak powiem, romanse :D
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
e tam narzekacie a juz pozno
jak juz mowilem

SHAKE IT BABE :p :p :p
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
hmmm mnie czy autorki?
a pzoa tym, założe sie że pzreżywałeś takie coś jak burza hormonów i miałeś podobnie ;)
Oczywiście Autorki !!!! Może i przeżywałem (jeżeli można to tak nazwać) ale na pewno nie w takim stopniu żeby musieć się wyżalać na forach ogólno-tematycznych !! ;) Peace :]
 

Luna86

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Od jakiegoś czasu podoba mi się dwóch chłopaków z klasy..
najgorsze jest to,że wiem że nic z tego nie będzie..
najlepszym sposobem jest po prostu poczekać,aż samo przejdzie i tyle,ale do tego momentu ile się nacierpię i w ogóle..
mam już tego dosyć,dosyć tego ciągłego 'zakochiwania się' w kimś innym..
raz podoba mi się jeden(zwykle taki z którym nie mogę być),myślę o nim cały czas itd,zamartwiam się że nie mogę z nim być...
a po jakimś czasie albo mi przechodzi albo podoba mi się ktoś inny i znowu się wszystko zaczyna od początku..
chodzi o to że ja strasznie poważnie podchodzę do tego wszystkiego i strasznie denerwuje mnie fakt że ciągle podobają mi się chłopacy którzy nie są mną zainteresowani,a ja przez to tylko cierpię..
nie wiem już co mam robić,czy w ogóle da się coś zrobić...:(
Ehh podobają Ci się a Ty odrazu uważasz, że ich kochasz.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Od jakiegoś czasu podoba mi się dwóch chłopaków z klasy..
najgorsze jest to,że wiem że nic z tego nie będzie..
najlepszym sposobem jest po prostu poczekać,aż samo przejdzie i tyle,ale do tego momentu ile się nacierpię i w ogóle..
mam już tego dosyć,dosyć tego ciągłego 'zakochiwania się' w kimś innym..
raz podoba mi się jeden(zwykle taki z którym nie mogę być),myślę o nim cały czas itd,zamartwiam się że nie mogę z nim być...
a po jakimś czasie albo mi przechodzi albo podoba mi się ktoś inny i znowu się wszystko zaczyna od początku..
chodzi o to że ja strasznie poważnie podchodzę do tego wszystkiego i strasznie denerwuje mnie fakt że ciągle podobają mi się chłopacy którzy nie są mną zainteresowani,a ja przez to tylko cierpię..
nie wiem już co mam robić,czy w ogóle da się coś zrobić...:(

hehe pewie sie zauroczylas i wielce kochasz ich go nie wiem jak to napisac....
napisze jeszcze zal mi ciebie
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
i nad czym ty sie zastanawiasz czy oni by byli kiedys z toba jak ty sama tu napisalas ze zaraz sa nastepni.
widocznie nie doroslas do zwiazkow.po co sie zamartwiasz lepiej sie wez za nauke, nie szukaj milosci bo ona sama cie znajdzie tylko poczekaj.
 

M@dz!@

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z krainy marzeń xD
Kurcze... ja mam dokładnie to samo.
Coraz się zakochuje, potem szybko odkochuje i nie jestem w stanie zeby dlugo podobal mi sie jakis chłopak...
Wiem co czujesz...
3maj się ;)
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
Kurcze... ja mam dokładnie to samo.
Coraz się zakochuje, potem szybko odkochuje i nie jestem w stanie zeby dlugo podobal mi sie jakis chłopak...
Wiem co czujesz...
3maj się ;)

to zarazliwe!!!
wynosze sie z tetgo topicu!!!
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
przejdzie Ci. po prostu. chyba, że jesteś aż tak słaba i zwariujesz.
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
wydaje mi się, że podoba mi się co drugi facet z mojej szkoły. TYLKO mi się podoba. Co innego miłośc, co innego zauroczenie, jeszcze co innego zakochanie. nie będę pisała, że żal mi Ciebie, bo tak nie jest.

Żal to negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą. Towarzyszy mu często trudność w pogodzeniu się, że tego, co utracone już nie ma i wynikającym z tego brakiem akceptacji rzeczywistości takiej, jaka jest tu i teraz. Występuje również w postaci żalu do kogoś za wyrządzone krzywdy, niemożność pogodzenia się z realną sytuacją.
źródło wikipedia.org

Każdy ma swoje problemy, niektórzy większe, inni mniejsze. Myśl, że w innym jest gorzej- wcale by mnie nie pocieszyła. a co do Twojego pytania. Przecież to normalne, że ktoś Ci się podoba. A miłość sama przyjdzie, nie szukaj na siłę. pozdrawiam.
 
Do góry