Podnieśli poprzeczkę i to wysoko!

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Jedna z najlepszych płyt Zipów a na pewno w Polsce.Pokazali na co ich stać :) i w końcu nowe podkłady bardziej żywe, a nie zamulające jak w poprzednich ich płytach.Co sądzicie o tej płytce mi się wydaje że wydali ją w dobrym czasie i ciżęko będzie komuś dorównać tej płytce.
 

1938

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Plytka Kosmos po prostu, az brak slow
Bity kozak , wlasnei takie jak powinny byc, bez zbednych skreczy ale za to te bity sa takei zywe ze nei potrzeba djki
No a material Sokola i Pono wypast, jeszcze sie musze wsluchac ale po przesluchaniu kilkukrotnym plytki stwierdzam ze jest to plyta roku i napewno jedna z lepszych jak nie najlepsza
Zet i Pe Te Pe Wu Ce !
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
Ludzie :cenzura:a ......no poprostu mi was żal..... Zobaczcie co Sokół za:cenzura:isty raper z siebie zrobił .....Zip skład się już skończył ..... :cenzura:a kiedyś to aż miło było posłuchać a teraz bity techno i będe brał Cie!! ehee

I ten Popek Firma macie swoje nowe prosto..........Zip Skład się skończył powtarzam Sokół tą produkcją się strasznie zeszmacił
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
akurat Popka bede bronił
totalny kozak jak dla mnie
nowa płyta za:cenzura:ista
zupełnie inna od poprzednia a i tamta była mega wypaśna

co do TPWC
kogo to słowa?
"Szczery hardcore bez buractwa i dancingu"
no pomyślmy
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
EEEEE!!!!! POPEK S:cenzura:ysyn!!!!!!!!!!! MMA Panowie znacie te rękawice ?? ...................i to ma być fajny rap?

A co do TPWC to kiedyś taki mój kolega puscił ich piosenke z fonu ..ja do niego żeby wyłączył to techno i wtedy wszedł na technoczopowaty bit Sokół ........ŻAL! Rap to nie elektronika to sample takie jakie mieli wcześniej no chyba że postanowili Zip'y podbić polską wieś i dyskoteki elektronicznym brzmieniem :( A po za tym mają kradziony bit tam :<
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Mieli taki, a nie inny pomysł na zrobienie bitów i to wykonali - do mnie nie trafiają... Przez te podkłady nie mogę tego słuchać. Chociaż w pamięci mi zapadł wersj:
"To wielkie przyjaciółki, są ze sobą razem wszędzie
A łączy je tyle, co mnie z friend'ami na MySpace'ie" Przy tym się uśmiechnąłem ;)
Kawałek o "2 kochankach" też był bardzo dobry...

Z tego co czytałęm to miały wyjść 2 płyty - jedna w takim stylu jak ta, i druga w klasycznym... Nic tylko czekać na tą drugą bardzie hip-hopową płytę... Bo co jak co, ale teksty Sokoła są dobre...
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Dobry kawałek to jedynie "Bierzemy sprawy w swoje ręce" i ewentualnie remix w aucie jako polewkowy kawałek ;) Reszta mi się nie podoba. Jako pojedynczy eksperymentalny krążek można wypuścic byle tylko nie zrobił się nowy nurt w polskim rapie :/
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
jak dla mnie tylko ''tpwc'',''nie martw się mną'' '',''boją się'' jest dobre
''dwie kochanki'' to syf dla mnie

pamietajcie,że duzo bitów do tej płyty stworzyli dj z Nemiec:Shuko, PH7 oraz Craig Dice i Menez z formacji Black Beat Sensation
aha to nie jest powód do mówienia,ze w Niemczech jest techno rap bo i tak tam jest 100 razy więcej stylów niż w Polsce.

Wiola widac mało znasz rap zwłaszcza ten który wyznacza trendy w innych krajach i jak to nie jest podobne do rapu to może Nowatór na bicie od swojej starej bardziej jest podobny?

ps.Popek jest najlepszy :)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
no mało znam, to prawda
ale ta płyta zalatuje jakimś totalnym badziewiem (znalazłam odpowiednie słowo..)
Nowatora nie słucham
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
zalatuje badziewiem niestety musze się z Tobą zgodzić
ogólnie to nie jest ambitna płyta
 

Glaukos

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Miasto
KNW
Plyta bardzo slaba, dobra dla wielkich fanow HH z Gimnzajum :)
Jak dotąd śpiewał chyba tylko w fimach o Panu Kleksie.
Fronczewski nagral nawet plyte/kasete, ktora została plyta roku 1984, a jemu przniosla wielka sławę ;-)
Najwiekszy hit to bodajze: "King Bruce Lee Karate Mistrz"
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
Co do Sokoła to nie zauważyliście że jego teksty są takie ....banalne nie to co kiedyś....odchodząc od TPWC to spójżmy na KODEX III i kawałek "Oni Mogliby" tam sokół wogóle nic nie pokazał - chujowy kawałek :(:( trudno tak się dzieje z niektórymi .....
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie bardzo dobra plyta cos nowego nie bali sie pokazac cos czego jego nie było beaty mi sie podobaja tekstówy tak samo niczego sobie płyta warta kupienia
 
Do góry