Podniecenie bez seksu... Do pań ;)

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Zakladam temat zainspirowany podobnym ale dla panow :p

Tym razem dla Pan,

parafrazujac:

"Otóż:) Interesuje mnie co was drogie Panie podniecało kiedy byliście ze swoim mezczyna a seks w grę nie wchodził:)"

W tamtym temacie wypowidziala sie niejaka dama pamela a, wiec moze teraz tutaj aby nie mieszac :)

pamela a opisala ze podnieca ja meski glos... i gruszka na spodniach :p

Czy inne z Was tez macie tego typu "akcje" ? :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
W tamtym temacie wypowidziala sie niejaka dama pamela a, wiec moze teraz tutaj aby nie mieszac :)

pamela a opisala ze podnieca ja meski glos...

Ach, przepraszam, nie spojrzałam dokładnie na temat ;)
Ale w sumie dobrze, że założyłeś podobny, bo jestem ciekawa, czy tylko na mnie męski głos tak mocno działa :sexy:

i gruszka na spodniach :p

Hehe, trochę dziwnie to brzmi ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ale tak sparafrazowałeś moje słowa, że dziwnie zabrzmiały :p
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Bardzo dobry pomysł z tym tematem :D No to od początku :D Jak już wspominałam głos chłopaka to jest to :) Na przykład będąc ze znajomymi, albo oglądając film kiedy chłopak powie mi do ucha swoim ciepłym głosem że mnie kocha albo, że ładnie wyglądam to jest naprawdę fajnie:)
Mnie np kręci jak chłopak dotyka mojej nogi jak siedzimy gdzieś razem :) A jeszcze jak jestem w rajstopkach tylko... :D
No i oczywiście dotykanie brzucha... :sexy: Strasznie dużo tego wszystkiego jeszcze ale nie będę aż tak się rozwijać :) Dam jeszcze komuś szansę :eek:k:
 
N

Nieprzenikniona

Guest
W takich codziennych sytuacjach podnieca mnie np. sama myśl o moim chłopaku, o jego dotyku i spojrzeniu... Wtedy to mam takie przyjemne ciarki, ale rzadko jest to zmysłowe podniecenie. A jak sobie przypomnę co robiliśmy (nie będę się wdawać w szczegóły) to się nagle tak uśmiecham, albo rozmarzam... No i oczywiście, podniecenie, czasem zmysłowe murowane.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Myślę, że dla każdej z nas jest przyjemne jak chłopak namiętnie całuje naszą szyję ;) Czyż nie drogie panie? ;)
I uwielbiam jak mój chłopak bawi się moimi włosami :) Miodzio :)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Myślę, że dla każdej z nas jest przyjemne jak chłopak namiętnie całuje naszą szyję ;) Czyż nie drogie panie? ;)
I uwielbiam jak mój chłopak bawi się moimi włosami :) Miodzio :)

Mmm... tak, również przepadam za całowaniem mnie po szyi. A mój ukochany robi to po mistrzowsku, nie wiem jak Twój. Też lubię jak się bawi moimi włosami, ale najbardziej lubię, gdy dotyka mojej twarzy przy pocałunku. Mniam. To jest naprawdę przyjemne i romantyczne.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Mmm... tak, również przepadam za całowaniem mnie po szyi. A mój ukochany robi to po mistrzowsku, nie wiem jak Twój. Też lubię jak się bawi moimi włosami, ale najbardziej lubię, gdy dotyka mojej twarzy przy pocałunku. Mniam. To jest naprawdę przyjemne i romantyczne.
Mój robi to lepiej;) Ja również lubię kiedy dotyka mnie po twarzy przy pocałunku :) Albo jak przytrzymuje mi głowę, żebym "nie uciekła :) Panowie bardzo niewiele nam do szczęścia potrzeba ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
A ja się będę upierać przy swoim, że najbardziej podniecający jest głos mężczyzny...
Ale nie każdy oczywiście, nawet nie umiem opisac jaki mi się najbardziej podoba, nie kojarzę w tej chwili żadnej osoby medialnej, która by taki miała...

A jeśli chodzi o kontakty już bardziej intymne, to podnieca mnie...odrobina brutalności, stanowczości...
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
A ja się będę upierać przy swoim, że najbardziej podniecający jest głos mężczyzny...
Ale nie każdy oczywiście, nawet nie umiem opisac jaki mi się najbardziej podoba, nie kojarzę w tej chwili żadnej osoby medialnej, która by taki miała...

A jeśli chodzi o kontakty już bardziej intymne, to podnieca mnie...odrobina brutalności, stanowczości...
Troll nie miał na myśli seksu :) W normalnych pieszczotach lubisz brutalność? ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja też nie miałam na myśli seksu jako takiego, sprawy intymne to nie tylko sam stosunek ;)

Lubię, chociaz jeśli chodzi o same pieszczoty, to może brutalność to za duże słowo, raczej ta stanowczość, sama nie wiem jak to określić...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Mój robi to lepiej;) Ja również lubię kiedy dotyka mnie po twarzy przy pocałunku :) Albo jak przytrzymuje mi głowę, żebym "nie uciekła :) Panowie bardzo niewiele nam do szczęścia potrzeba ;)

Nooo, to jest świetne, jak przytrzymuje głowę. Niby drobne, a takie romantyczne. Jak z filmu.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
A ja zaś uwielbiam być drapana po pleckach ;)
To też jest bardzo przyjemne :) Ja np lubię jak mój chłopak odsuwa mi ramiączko od biustonosza żeby pocałować mnie w ramię :) Świat mi wiruje :) Albo jak dotyka właśnie pleców i wkłada rękę pod zapięcie od niego ;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Mój to się najczęściej bawi moją buzią, lubi też mnie lizać po całym ciele, heh. I nie chodzi mi o petting, tylko np. leży na mnie, ja na plecach i mi liże ramiona i szyję. A wtedy ja niemal kwiczę ze śmiechu. Bardzo przyjemne.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Hmm...zapach męskiej wody toaletowej i delikatny zarost. Szept i delikatny dotyk... :)
 
Do góry