Podklad

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
aha hmm tylko tak nawet jak mi podajecie te nazwy to tez nie wiadomo czy te podklady beda na mojej skorze sie zachowywaly tak jak u was:(
 

M@dz!@

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z krainy marzeń xD
Hmm...
Jakiś jasny... ja też mam bardzo jasną karnacje i ostatnio kupiłam sobie puder z rimmela 4 i jest jasny i dobry...
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
aha hmm tylko tak nawet jak mi podajecie te nazwy to tez nie wiadomo czy te podklady beda na mojej skorze sie zachowywaly tak jak u was:(
no własnie, wiec mozemy Ci tylko proponować a Ty próbujesz, heh z własnego doświadczenia, nigdy nie zawiodłam sie na zadnym podkładzie na maxa... wiadomo jedne lepsze drugie gorsze, ale nigdy nie załowałam. Najwazniejszy to odcien, bo tak naprawde kazdy puder sie zmywa, skóra sie błyszczy (aaaa z garniera jest fajny krem przeciw błyszczeniu i na to podkład matujacy w płynie i w kamieniu i jest ok, to mój sprawdzony sposób na trwały makijaz,)
Nie zawsze drogi podkład jest najlepszy :)
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
lenulka a cena to tych podkladow i tego kremu to tak mniej wiecej? podklad w kamieniu czy puder w kamieniu? aha i firmy podaj mi bo tych podkladow moze byc mnostwo. A jakbym tak sie w drogerii tych niun zapytala, myslicie ze by mi powiedzieli co wybrac czy by im zalezalo zeby kase zedrzec ze mnie?
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Ja polecam Dream Matt Mouse
nabyłam ostatnio owy kosmetyk i powiem szczerze, że jestem baardzo zadowolona, najjaśniejszy według mnie jest odcień 040 i własnie ten kupiłam, bo reszta jest masakrycznie brązowa tudzież żółta, u mnie w połączeniu z prasowanym pudrem efekt utrzymuje się ok 4 - 5 godzin. z tym że jest to podkład o marnych właściwościach kryjących więc niedoskonalości jestem zmuszona tuszować korektorem. jak ktoś juz wspomnial kosztuje ok 30 zł, ja płaciłam 33 z groszami.

swoją drogą pisze się chyba dream matte musse ?
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nie chce zakladac nowego tematu dlatego pisze tutaj.
Mam tradzik i trochę przebarwień, które chciałabym skutecznie zamaskować ale tak zeby nic mnie nie zapchało i wyglądało w miarę naturalnie.
Zastanawiałam się nad podkładem Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation. Dodam że mam młodą cerę(17lat) i nie wiem czy taki podkład nadawałyby sie. Jakie byście mi proponowali?
proszę o rade
 
Do góry