Podejście do płci przeciwnej

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Bez przesady.
Ma facet żal do baby (tudzież bab) i zamiast ten żal przepracować i zostawić za sobą, to go sobie wyhodował i wyszła mu mizoginia połączona z fantazjami o byciu Kubą Rozpruwaczem. Ja jakiś czas temu fantazjowałam o zrobieniu paskudnych rzeczy znajomej, która wycięła mi świński numer. Różnica między mną a nim na dzień dzisiejszy jest taka, że mnie potrzeba fantazjowania trochę później przeszła, a jemu nie.
 
S

SERIAL_KILLER

Guest
Namówić, nakłonić, słowem, czyli też czynem, gdzie leży różnica? Oba tory prowadzą do równie "ambitnego" celu, na jakiej przeto podstawie - kategoryczna klasyfikacja powyższych - na poprawne, bądź zgoła zwyrodniałe, mogłaby się oprzeć? Czy niezbędnik stanowić ma akceptacja ze strony stworzenia pozbawionego rozbudowanej świadomości o wyższej moralności nie wspominając(a taki obraz kobiety nakreśli umysłowość odarta z karb kundlęcego przymusu ruchania za wszelką cenę(czyt. jeno namiastka populacji))? Mianipulacja ,Manipopuulacja, Manikopulacja. Manipulatorska wprawka, ograny, lewy patencik, stosowany na przestrzeni wieków przez rozmaitych (kutych)kuglarzy w celu dopełnienia puli genów. Voila! Sztukmistrz i złodziej - to na pozór inna bajka, a przecież i jeden i drugi potrafi sprawić, że mamona wyparuje! Tak samo jest z lovelasami i gwałcicielami. Są po jednych pieniądzach!!! Casanovę i Teda Bundy różni tylko sposób w jaki zaczynali i kończyli zaliczać szmulki, reszta się w sumie pokrywa. Istotę stanowi nie to jak, ale czy, czy i jeszcze raz czy, po jaki chvj ,właściwie, babrali się w łajnie. That's all.
ps. Moja ręka to prawdziwa anielica perwersji! Kocham cię kotku!!! Czynisz mnie grzesznym i świętym jednocześnie!!!HAHAHAHAHAHAHA
 
M

MacaN

Guest
Tak się zastanawiam czytając takie posty, że powinno się robić przymusowe badania psychiatryczne ( no dobra, wystarczą psychologiczne ) i takich debili zamykać w pokoju bez klamek i z gumowymi ścianami :)

A tak na serio - myślę, że takich trolli należy usuwać z for.
 

brill3r

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bardzo wiele złych rzeczy ludzie robili z nudów.

A kolega Killer pisze nieco bełkotliwie, aczkolwiek z pewną dozą wyczucia językowego i poetyckim zacięciem. Fajnie.
Ale treść koszmarna.
Nawet siły nie mam, żeby próbować wyjaśnić różnicę między uwiedzeniem a gwałtem. Wolę myśleć, że te teksty to prowokacja.
 

magnezik

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Hej.

Jakie macie podejście do płci przeciwnej?

Ja ignoruje kobiety, chyba, że mam ochotę na seks. Wtedy jestem w stanie poświęcić takiej dziewczynie trochę zainteresowania, wysłuchać żenujących problemów, próbować ją poznać (nie żeby jej zainteresowania mnie jakkolwiek obchodziły, ale to dość istotne) i pograć w tą ich głupią grę. Jak uda mi się zaciągnąć taką do łóżka, to w momencie orgazmu staje się dla mnie totalnie bezużyteczna i jak dla mnie mogłaby czym prędzej wyjść. Aż do momentu, kiedy znowu mi się zachce.

Proszę o uszanowanie moich poglądów. Każdy jest inny.

Zapraszam do dyskusji.


Kobiety nie nawidza takich jak ty ja gardzę takimi jak ty. Mam nadzieję, że kiedyś dostaniesz nauczkę za igranie z uczuciami kobiet.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Ja ignoruje kobiety, chyba, że mam ochotę na seks.

Czekasz na oklaski?
A może wyładowujesz frustracje?
Proszę o uszanowanie moich poglądów. Każdy jest inny.

Gdybyś zaprezentował swoje poglądy, uszanowałabym je.
To, co tu opisałeś - to jedynie styl życia, a tego nie muszę szanować.
To prawda "każdy jest inny" i bardzo się z tego cieszę.

Ps. Jak widać ośmieliłeś Killera, ale nie odniosę się do jego "życiowych mądrości".
Odruchowo napisałam "jego" z małej litery i niech tak zostanie.
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
przynajmniej jesteś z nami szczery,mam nadzieję ,że z tymi kobietami też jesteś szczery od samego poczatku.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jedno trzeba Killerowi przyznać bez żadnej wątpliwości - zrównuje wszystkich ludzi w ich "uprawnieniach" do umierania z jego ręki.
Na marginesie przyznał się do nekrofilii i bałaganiarskiego samogwałtu (brudzenie pościeli)
A kto mu tę pościel pierze? Jeśli on sam i pralka, to jest konsekwentny.
Nie zauważa odmiennej budowy obu płci, co wskazuje na ich odrębne, różne przeznaczenie, a także na pożądane różnice w ich unicestwianiu. Potrafiłby zaje***?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
po prostu jesteś nie dojrzały. nie czujesz potrzeby kontaków z kobietami, nie ineteresują cię.
spróbuj nie uprawiać seksu przez rok ;)może trochę zacznie ci tego brakować.
przykre jest to że w ogóle nie masz szacunku do kobiet.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Oj, K. jest doskonale zorientowany w tych sprawach i wie, że fizjologiczny okres możliwości niewydalenia zapasu nasienia wynosi około dwóch tygodni.
On sobie pokpiwa, a tu zaraz posądza się go o różne niesympatyczne rzeczy.
Mężczyzna nie musi wiedzieć wiele o podejściu kobiet do płci przeciwnej - skupia się na potrzebach kobiety, na jej oczekiwaniach ze strony przweciwnej płci.

prezent-dla-kazdego.jpg
 
Do góry