podbijarki

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
Bardzo ciekawi mnie temat serwisów aukcyjnych nowego typu, tzw. popularnych podbijarek. Znalazłem na forum ze dwa wątki poświęcone jednemu czy dwóm z nich, ale wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest zebranie tych wszystkich informacji do kupy.

Powiem od razu - nie grałem na żadnym z serwisów, ale interesują mnie jako samo zjawisko, ciekawostka. W końcu to dział o ciekawych miejscach w sieci ;)

Wiem, że pewnie zaraz posypią się opinie że to oszuści, hazard itp., ale spróbujmy podejść do tego jako normalnego biznesu. Tylko czy opłacalnego? Zobaczcie sobie na aukcje na fruli.pl czy podbij.pl - na ogromnej większości z nich serwis nie zarabia... Jak więc sobie radzą?
 

dell

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
ej, ale po co mamy się zastanawiać nad tym, czy opłacalne dla właścicieli czy nie - ważne, że można wygrać tam dobry sprzęt po śmiesznie niskiej cenie... podbij to może nie, bo tam za dużo wiary siedzi, na fruli.pl niby też wyjadaczy dużo, ale za to mają teraz podwójne doładowania cały czas... na mniejszych nie ryzykuję, bo za bardzo niesprawdzone... ja tam lubię taką rozrywkę
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
no, teraz to chyba mają okres żniw - ludzie szukają prezentów na święta, to pewnie znajdzie się wielu, którzy będą chcieli zaryzykować i wylicytować za parę złotych jakiś sprzęt...
 

kingusia71

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Pamiętam jak było podbij,a potem już zasypało tego typu stronami i obecnie jest ich ogrom
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
no dokładnie, stron tego typu mnoży się teraz na potęgę. Ale i tak pewnie na rynku dominują te, które powstały najwcześniej, czyli fruli.pl i podbij... Z drugiej strony słyszałem opinie, że ludzie wolą próbować na nowych, bo tam mniej userów jest i większe szanse na wygraną. Ale czy bezpieczniej? Stare serwisy są przynajmniej pewne.
 

sekol

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Racja, jest wiele portali tego typu, ale liczy sie kilka.
Moje zainteresowanie wzbudził megabid.pl - wygląda super ale jeszcze nie licytowałem na tym portalu :)
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
tak sobie skaczę po przeróżnych stronach z podbijarkami i szukam, która z nich ma jakieś akcenty świąteczne. Świąteczny banerek ma chyba jedynie fruli.pl, swoją drogą całkiem zabawny. Widzieliście może coś na innych stronach? Może źle szukałem? ale chyba właściciele serwisów powinni jakoś zaakcentować zbliżające się święta...
 

dell

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
fruli ma nie tylko baner, ale całą stronę - dla mnie bomba! no i faktycznie jakoś u nikogo nie ma świątecznego designu. W ogóle na fruli mają teraz fajne aukcje na prezenty, chyba spróbuję zagrać o tego notebooka: http://fruli.pl/aukcja/notebook-lenovo-ideapad-y650-(59-018995).31193.html
 

kujorma

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Nie no, póki mozna wylicytować dobre rzeczy w dobrych cenach to chyba warto, bo przecież chodzi o szczędność.
 

migotka_panna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
u siebie
Nie no, póki mozna wylicytować dobre rzeczy w dobrych cenach to chyba warto, bo przecież chodzi o szczędność.

no pewnie, że warto, ale trzeba mieć przy tym też trochę szczęścia, bo jak nie wygrasz, to co? tracisz to, co zainwestowałaś :/ mój chłopak gra na tych serwisach i uważa, że najlepiej jest na dużych i sprawdzonych jak fruli czy podbij - niby ludzi więcej, ale skoro są, to znaczy, że warto i serwis jest OK :) a tak poza tym, to jak Wam się udały mikołajki? :D
 

kujorma

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
no pewnie, że warto, ale trzeba mieć przy tym też trochę szczęścia, bo jak nie wygrasz, to co? tracisz to, co zainwestowałaś :/ mój chłopak gra na tych serwisach i uważa, że najlepiej jest na dużych i sprawdzonych jak fruli czy podbij - niby ludzi więcej, ale skoro są, to znaczy, że warto i serwis jest OK :) a tak poza tym, to jak Wam się udały mikołajki? :D

Ja to sobie myślę, że to jest jak telegra, czyli dzwonisz i nie wiesz czy się dodzwonisz, chociaż tutaj możesz trochę statystyki użyć i można mniej więcej przewidzieć kiedy się wygra, a w telegrach nic!
A propo Mikołajek, niestety bez prezentów :(
 

migotka_panna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
u siebie
wiecie co? to naprawdę działa - jak nie wygrasz aukcji na fruli.pl, to dostajesz od nich 5 frutków za free! z ciekawości sama spróbowałam (oczywiście nie wygrałam, choć bardzo chciałam :( ale za to mam coś na pocieszenie :) hihi ponoć czasami niektórym udaje się wygrać coś jednym klikiem, może mi się też tak poszczęści :)
 

dell

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
nie, no ta promocja jest OK, ale dzisiaj to myślałem, że padnę jak zobaczyłem co jest na fruli.pl :D świętują dzień orgazmu :D:D:D myślałem, że już niczym nie potrafią zaskoczyć, a tu proszę :) no i z okazji dnia orgazmu mają aż potrójne doładowanie! lecę grać, bo to tylko jeden dzień! fruli jak zwykle ma super pomysły, szkoda, że inni nie idą ich śladem...
 

migotka_panna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
u siebie
Dzień Orgazmu... mmmm.... :D promocja może i całkiem całkiem, ale ja spędziłam ten dzień zdecydowanie inaczej ;P :D baaaaardzo przyjemnie :D
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
hejka wszystkim! jak tam po świątecznej labie? stawaliście już na wadze? :p coś ucichło tu ostatnio - siadać do klawiatury i do dyskusji ;P zawsze to parę kalorii się przy klikaniu spali :lol:
 
A

angie12

Guest
Bardzo podobaja mi się aukcję nowego typu, róznią się znacznie od tych, do których się przyzwyczailiśmy. Ja ostatnio licytuję na dobij.to - znakomita aukcja. Przyznam, że ich oferta jest naprawdę oryginalna, jeszcze nie spotkałam się z czymś podobnym. Warto odwiedzić ich stronę.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Tez się bawiłam w dobij.to, wygrałam między innymi cyfrówkę. Bardzo to fajne, dobicia nie kosztują wiele, a jak masz farta i refleks, to zgarniasz świetne gadżety za ćwierć ceny, albo mniej. W dodatku jest to fajna zabawa, mocno wkręca. A cyfrówkę dostałam po dwóch dniach.
 
D

dorkowa

Guest
hej, a mam pytanko - słyszałam, że to ponoc serwisy, na których przeważają faceci. Są wśród was jakieś dziewczyny które tam grały? udało wam sie coś wygrac? no bo zobaczcie: http://fruli.pl/aukcja/woda-perfumowana-calvin-klein-euphoria-100-ml.33437.html tutaj tylko faceci licytują? albo tu: http://www.podbij.pl/auction/14043-gucci-eau-de-parfum-ii-50ml
 

migotka_panna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
u siebie
e, no coś ty... kobitek też jest na takich serwisach całkiem sporo :)ja też próbowałam, ale jeszcze mi się niestety nie udało... mam teraz jeden fajny upatrzony serwis, ale nie powiem jaki ;P poszukaj tez czegoś dla siebie i spróbuj, jak nie sprobujesz sama, to nie będziesz wiedziala czy to cię kręci czy nie :)
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
hej, wie ktoś co się dzieje z fruli.pl? nie działa już od początku tygodnia?
 
Do góry