Podanie o powtórzenie klasy

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Siema !
Mam wielki problem . poszukuje wzoru podania o powtorzenie klasy w szkole ponadgimnazjalnej(technikum)
Proszę nie zadawać głupich pytań ani mi dogadywać,ponieważ nie wnosi to nic do tematu
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Pisałem ostatnio kumplowi coś takiego i przyjęli.. Tylko nie pamiętam jak to było tak dokładnie.. Ale zaraz..W lewym górnym rogu miejscowosć a w prawym data.. Na środku piszesz szanowna dyrekcjo (nazwa szkoły).. Potem niżej od akapitu piszesz tak : zwracam się z uprzejmą prośbą o o wyrażenie zgody na powtorzenie przeze mnie klasy np. 3 o profilu ...... (napisz jaki)
ponieważ nie zaliczylem .......... (jakie przedmioty)
Swoją prośbę motywuje tym ................ (no ze np .chcesz sie dalej uczyc w tym zawodzie itd.)
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby
Podpis

Wiem że to takie pogmatwane ale w sumie nie ma tego dużo.. Na necie raczej żadnych gotowcow nie znajdziesz..
Aha i pamietaj żeby to było napisane odrecznie a nie drukowane..
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Dokładnie, co prawda nie dotyczy to mnie bezpośrednio, ale w najbliższym otoczeniu mam kogoś bardzo zainteresowanego. W tym roku ta osoba powinna kończyć gimnazjum, ale twierdzi, że chce siedzieć ponieważ nie poradzi sobie w nowej szkole ( a ma ambicje na ogólniak ,nie zawodówkę) i chce powtórzyć materiał (nie interesują ją korki). Wyjściem jest nie pójście na egzaminy poprawkowe, ale jak znam nauczycieli będą chcieli uszczęśliwić na siłę.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Są licea przecież o różnych progach prawda, a zawsze potem dana osoba może przepisać się do lepszego o ile zwolnią się miejsca.
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Zgadza się, ale ta osoba uparła się na konkretne liceum i konkretny profil z rozszerzonym angielskim, polskim i historią, o ile dobrze pamiętam... poza tym tłumaczyłam, że mamy obecnie niż demograficzny i są duże szanse, że przyjmą ją nawet z słabymi ocenami z przedmiotów ścisłych, ale do osła nic nie dociera. Nie poradzi sobie, i koniec.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Eeee tam do humana nie musi mieć piątki z chemii ^_^ Ogólnie najważniejsze są oceny z polskiego, angielskiego, matematyki + przedmiot wybrany (tutaj -> historia :mruga: ?) no i dobry wynik z egzaminu gimnazjalnego.
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Teoretycznie masz rację, ale u tej osoby stopnie wyglądają mniej więcej tak...niemiecki, biola, gegra, matma, chemia, fiza -2 ; polski, historia, wos - 3 ; edu,dla bezp., angielski - 5...to tak z grubsza (parę przedmiotów ominęłam)...jest cieńka jak szczypiorek na wiosnę. Nie wspomnę, że teraz, w sierpniu ma jeszcze poprawkę z jednego z przedmiotów (tu zrobiłam teorię jakby go zaliczyła), na którą zamierza nie iść. Co do wyniku gimnazjalnego, to nie wiem jak jej poszło, jestem jedynie pewna anglika, z tym zawsze sobie dobrze radzi, czasami nawet za dobrze XD, i potrafi zagiąć nauczyciela.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Wydaje mi się, że jeśli wszystko ma zdane, nawet na takim poziomie, to będą chcieli puścić.
Z drugiej strony lepiej chyba zastanowić się teraz czy w ogóle teraz jest sens iść do takiego lepszego liceum w ogóle skoro ma oceny takie a nie inne.
Chyba, że była totalnie leniwa, a teraz zamierza to zmienić na stałe.
Bynajmniej, spróbować z podaniem może, ale wątpię by ją chcieli na kolejny rok w tej samej klasie.
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Nie chcą jej, to to wiem, ale ona nie ma zamiaru iść na ten egzamin poprawkowy licząc na to, że w ten sposób osiągnie zamierzony cel. Z jednej strony ją rozumiem, z drugiej... robiłabym wszystko aby skończyć tą budę. Nie wiem jednak czy nauczyciele nie uszczęśliwią ją na siłę i mimo, że nie pojawi się na egzaminie nie dadzą jej tą 2. Teoretycznie nie powinni tak zrobić, ale patrząc po tym co zrobili z fizią czy chemią wszystkiego można się już spodziewać.
 
Do góry