poczekac... ?

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
Poszukaj nowego hobby ^^
Nie mam dla Ciebie propozycji, ale może coś, co zawsze Ci się podobało, jednak brakowało Ci chęci i pewności, by się tym zająć? Może odkryjesz w sobie ukryty talent, hm ^^?
 

pistacjowy_smak

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Honolulu - małpki giglam ;)
Żeby było jeszcze co odkrywac ^^ :) i żeby to wszystko szlo pogodzic...
Jestem osoba ciekawa świata, lubię nabywac nowe doświadczenia i przy tym poznawac nowych ludzi... w sumie co do tego mają ludzie? Hmm otóż powiem Ci, że mają i to wiele, bo jak się mówi każdy jest inny i też każdy może miec inne zainteresowania bądź talenty, które w pewnym nieoczekiwanym momencie przypadają nam do gustu i też chcemy tego spróbowac, bo w koncu to coś nowego... No i ja tak właśnie mam. A że znam bardzo dużo różnych ludzi z przeróżnymi zainteresowaniami to mam wrażenie, że spróbowałam bardzo wiele do czego oczywiście mam dostęp. Ale tylko wtedy jak mnie to w jakiś sposób zainspiruje. A jak jeszcze masz kolo siebie takową osobę, o takich samych zainteresowaniach to dodajecie to power'a na wspólną interpretacje, komentarze, jak talenty to darzenie do celu. Więc wniosek z tego, że nie można się interesowac czymś na siłę... Dopiero jak czlowieka cos dotknie tam w serduchu, a nie że ktoś na pstryknięcie palca powie zmień zainteresowanie, bo to ci na pewno pomoże.


Przepraszam jak Cię jakoś dotknęłam tymi slowami, no ale chciałam przedstwaic swój pogląd na ten temat. Zawsze o tym marzyłam ? Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi, bo nie codziennie filozofuję ?
 

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
Oczywiście niczym mnie nie dotknęłaś ^^
Oczywiście nie można interesować się czymś na siłę.
Ja jednak radziłem, byś znalazła coś fajnego, co Ci się spodoba. A jeśli nic nowego Ci się nie spodoba - zostaw to ^^

pozdrawiam,
lxX.
 

pistacjowy_smak

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Honolulu - małpki giglam ;)
Nie ogarniam niekiedy, bo liceum robi swoje, no ale mimo wszystko kocham swoje hobby i nie zamienie go na żadne inne ;)

:*

do Ajkiorka: Powiem ci szczerze, że po tym co tu przeczytałam to nawet na pewien sposób sobie uświadomiłam, że faktycznie nie mam na co czekac, a na siłę nie będe próbowac zapominac, bo to i tak żadnych pozytywnych skutków nie przyniesie...
Pocieszam się faktem, że nie jestem sama na świecie z takim problemem i to mnie jakoś podtrzymuję. :)
I jeszcze raz wielkie dzięki :*
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
nie czekaj.
wiem że go kochasz ale jak sama to ujęłas ile można czekać? i na dodatek ma dziewczyne. Ciesz się jego szczęściem choć może to nie być miłe na początku. Wiem bo sama to przeżywałam.
A co do tego że sie z tą laską kłóci to dokładnie nie wiesz jak to między nimi jest więc sie nie wcinaj tak będzie lepiej. Szczeże ja bym sie nie łudziła. Sory za szczerość.
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
Pocieszam się faktem, że nie jestem sama na świecie z takim problemem i to mnie jakoś podtrzymuję.

Widać, że Tyś z rodu Piasta. Dziwną niektórzy mają mentalność: "ja mam źle, ale pociesza mnie to, że inni też mają źle". Pewnie jeszcze jesteś chrześcijanką? gdzie ta miłość wobec bliźniego? dobry człowiek, gdy ma źle zastanawia się jak wyjść z tej sytuacji, ale nie pokrzepia go zło innych. No cóż, Polacy już tak mają: "Panie Boże zesłać na mnie możesz wszystkie plagi, byleby sąsiada nie ominęły".

Liceum powiadasz? znajdź nowy obiekt westchnień i teraz nie dyskryminuje Ciebie ze względu na wiek, jednak to jest najlepsza rada do Twojego wieku, rozglądnij się za innym. Być może jak ten Twój chłoptaś zobaczy Cię z innym to z zazdrości postara się kolejny raz o Ciebie.
Kombinuj, bo czekanie jest nużące...
 

pistacjowy_smak

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Honolulu - małpki giglam ;)
Widać, że Tyś z rodu Piasta. Dziwną niektórzy mają mentalność: "ja mam źle, ale pociesza mnie to, że inni też mają źle". Pewnie jeszcze jesteś chrześcijanką? gdzie ta miłość wobec bliźniego? dobry człowiek, gdy ma źle zastanawia się jak wyjść z tej sytuacji, ale nie pokrzepia go zło innych. No cóż, Polacy już tak mają: "Panie Boże zesłać na mnie możesz wszystkie plagi, byleby sąsiada nie ominęły".

Liceum powiadasz? znajdź nowy obiekt westchnień i teraz nie dyskryminuje Ciebie ze względu na wiek, jednak to jest najlepsza rada do Twojego wieku, rozglądnij się za innym. Być może jak ten Twój chłoptaś zobaczy Cię z innym to z zazdrości postara się kolejny raz o Ciebie.
Kombinuj, bo czekanie jest nużące...

Hah nie to miałam na myśli, ale dzieki za Twoją sugestie.
Nikomu ni życzę źle...
A ściślej mówiąc - katoliczką ;)

Też o tym myślałam, zle nie mam już ochoty byc z kims na siłę.
Ale mimo wszystko dziękuję za radę ;*
 
Do góry