Początki Z Muzyką Elektroniczną

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Temat w zasadzie banalny, ale wydaje mi się, że zawsze aktualny i na czasie.
Mianowicie chodzi mi o to w jaki sposób zaczęła się Wasza przygoda z muzyką elektroniczną Jak to jest z ta muzyka elektroniczna Od czego zaczeła się Wasza przygoda z tym gatunkiem muzyki Jak to się stało, że zaczęliście jej sluchac, gdzie Może zostaliście "zarażeni" tym przez przyjaciół, rodzeństwo
Jeżeli o mnie chodzi to moja przygoda z ta muzyką zaczęła się mało oryginalnie, pierwsze wypady do klubów (a w moim mieście w większości imprezowni leci właśnie taka muza), potem jakieś pierwsze płytki i to zaczęło mnie wciągac... potem kolejne płytki, poszukiwanie jakichś newsów na temat tej muzyki w necie i "zabawa" się rozkręciła...
A jak to było z Wami ??
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
No w zasadzie to mój brat mnie zaraził tą muzyką , a pierwszym kawałkiem który
usłyszalem to blank&jones "the nigtfly" odrazu mnie wciągło i tak jest zreszta do dzisiaj . Od tego czasu kupiłem wszystkie no prawie wszystkie płytki blank&jones.
Interesuje się głównie gatunkami trance ,house , techno już prawie 7 lat . No i sam próbuje swoich sił w tworzeniu trance :papa:
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
A jakie były wasze pierwsze płyty z ta muza ??
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Kiedyś to sie kupowało płyty a teraz ... szkoda
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Teraz płyty ściaga się głównie z netu, ale tytuły i tak sa takie same jak w sklepach więc można je smiało podawac ;)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Ja to nawet nie pamiętam, bo zacząłem rozpoznawać muzykę jak miałem ze 3 lata.

A muzyka elektroniczna to bardzo ogólne stwierdzenie, więc raczej nie mogę powiedzieć jak to się zaczło. Muzykę poprostu od zawsze lubię.

A, i jeszcze taka zasada, jeżeli w kawałku tworzono dzwięk z legendarnego Rolanda TB-303 to jest dla mnie dobry.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Hmm... ciezko to okreslic. Pamietam te zachwycajace teledyski from viva... U96, Underworld, Marusha, Blumchen, Mark Oh... wtedy jeszcze nie odroznialem gatunkow ( i dlugi czas po tym etapie :p ). Bylo szybko wiec to z pewnoscia techno (hehe....). Nagrywane kasety vhs (to bylo cos :p), jedne z pierwszych LP (wow..) itd itd. Troche tego bylo... Milo wspominam i smieje sie teraz czego to ja kiedys sluchalem ;)
Dzisiaj jest zdecydowanie inaczej, jestem kilkanascie dobrych "poziomow" wyzej, underground w etapie badania, multum roznych gatunkow, zyc nie umierac - nu school na piedestale (choc o starych bitach nie zapomnialem ;) ) .........
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Początek ?
Mnie z kolei wciągnął Biliński plus setki modów na Amidze ... w swoim czasie odsłuchiwało się tego tonami.
 
Do góry