Początek Brania sterydów

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Mam 16 lat ok. 183cm wzrostu 60kg wagi ćwicze od ponad roku i od kilku miesięcy biore dibecozide force http://allegro.pl/item450674578_trec_diben..._sila_masa.html
Nie ma niestety jakiś większych efektów dlatego postanowiłem zacząć brać sterydy ale chciałbym wiedzieć coś więcej jak to należy brać bo słyszałem też że wszyscy kulturyści biorący są tak na prawde strasznie słabi w walce i w ogóle. Pozatym podobno może się do nieźle odbić na zdrowiu i jeszcze pytanko czy jak się będzie brało sterydy powiedzmy 3 miesiące nabierze się masy i przestanie się brać lecz trening dalej będzię intensywny to czy cała masa ze mnie zejdzie?
Proszę znawców o opinie ;)
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
heh a to dobre myslałes że bio samym Dibencozide cie cos przybedzie ??? dobry żart wiesz co do dieta i i trening ? myslisz ze jak koksa walniesz to wszystko bedzie pięknie wygladało poczytaj troche bo mase rzeczy jest o tym na necie dpjrzej troche a potem porozmawiamy .
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie, nie myślałem że to coś da. W necie czytałem właśnie co nie co na ten temat ale wolałbym to wiedzieć od ćwiczących niż
od właścicieli sklepów internetowych itp.
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Słuchaj polecam ci zrobic tak najpierw dieta jestes w takim wieku kiedy rośniesz rozwijasz sie wiadomo chodzisz do szkoły brakuje kasy itd. ale postaraj sie odżywiac odpowiednio z supli nie musisz siegac po nie wiadomo jakie specyfiki narazie wegle+białko jako uzupełnienie diety i jakas kredka . Ułuz odpowiedni trening i powoli ale beda efekty widoczne . Steredy zostaw do czasu az pogłebisz wiedze i bedziesz miał troche wiekszy staż treningowy .
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Trening osobiście mam ułożony ale gożej z dietą, zazwyczaj nie jadam śniadań w domu. Ogólnie to dosyć rzadko jadam to znaczy jadam
ale nie o regularnych porach np. kolacja koło 24 w nocy obiad koło 18 a czasami to norlalnie 12-14. Wydaje mi się że moim głównym problemem
jest nie jedzenie śniadania.
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
odżywianie jest podstawa !!!!!!!!! jesli chcesz łapac kilogramy i robic postempy to musisz sie dobrze odżywiac innaczej sobie odpusc jak dobry posiłek chcesz zastapic suplem lub koksem .
 

szaku121

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
paderborn
omnadren 250 jeden strzał (głęboko do męśnia) na tydzien (przy twojej wadze) trening dietka i za trzy miechy jesteś cacy pozdro
 

karol19876

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim!!!!

Dopiero sie zalogowałem tu
Mam pare pytań zwiazanych z tym tematem...
Tylko wolał bym na piv gg 8080147 a dokładniej szukam osoby która objaśmi mi i powie jak mam zacząć cykl z jednym sirodkiem i czy wogóle od tego mam zacząć (anapolon)
Pozdrawiam Karol
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Ja już ci powiem żebyś od tego nie zaczynał... Masz dietę? Trening? Jaki staż? Brałeś jakieś suple?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ok w takim razie dzieki za pomoc.
Jeszcze tylko jedno pytanko, czy jeśli już wstaje o tej 12-stej to czy powinienem zacząć normalnie od śniadania czy od razu przejść do obiadu? :p
Pozdro
 
Do góry