Pochwal się

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Adxa leniu:p Bo do nauki byś się wzieła a nie sisostre zaprzegasz:p A ja chwale sie ze dzis mialem sprawdzian z całej staorzyten grecji.. Birtwa pod Cheroneją 338 p.n.e itd wiemwszystko..:)
 

iskra82

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Siedlce
Adxa chyba jednak nie ucze Ciebie bo z tego co widze jestes z Katowic...a ja z Siedlec. Ładnie to tak swoja pania od angielskiego oszukiwac i nie przynosic swojej pracy ? :p Tylko siostrze zawracac głowę... :D oj oj...zaraz sie swoimi super tajnymi kontaktami posluze w naszej nauczycielskiej super-siatce szpiegowsko-informacyjnej i Cie podkabluję :D
Pozdrawiam serdecznie
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Adxa leniu:p Bo do nauki byś się wzieła a nie sisostre zaprzegasz:p A ja chwale sie ze dzis mialem sprawdzian z całej staorzyten grecji.. Birtwa pod Cheroneją 338 p.n.e itd wiemwszystko..:)
ja sie ucze ale nie wychodzi....no moze zadko sie ucze ale zawsze cos
eh ja tez mialam sprawdzian z histy i pierwszy raz w zyciu wszystko npisalam...bo wiedzialam co bedzie i mialam napisane na kartce...ale to juz sa szczegoly:p

a wogole dzisiaj dostalam 3 z matmy i jestem z siebie dumna :D

jasne ze ladnie wykorzystywac siostre bo od tego ja mam :p
to szkoda ze mnie nie uczysz bo juz myslalam ze jutro jakas 5 dostane:D
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja się chyba specjalnie nie mam czym chwalić poza tym że wczoraj i przed wczoraj stałam po 3 i 4 h ba ulotkach na mrozie bez przerwy:( Byłam wykończona jka nei wiem co..Czekam na weekend aby się wyspać.
Ale pozanałam w te 2 dni bardzo miłych panów którzy również rozdawali ulotki.
Przedstawiłam wam ich w poniższym zdjęciu, Ta Małpka to Pan Łukasz, a ten DUŻY to Pan Robert.
Bardzo sympatyczni aż się miło stało!!
PS.Czyż nie są uroczy!!
PAN_MAŁPKA_I_PAN_DUZY_.jpg
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Jestem zła na siebie i na takoiego jednego de**. TO jest JEDYNY facet którego nie rozumiem!! On powinien się leczyć!!
Niech on zniknie z mojego życia!!
Tak będzie lepiej......
Ale ku** narazie jest to niemożliwe.
Czasem go tak nienawidzę że bym go zabiła, a czasem mi go żal, a czasem go uwielbiam!!!
Po:cenzura:ane to jest, nie umiem mu powiedzieć spier** i więcej się w moim życi nie pokazuj, bo za chwilę i tak robie wszystko aby się znim pogodzić... :/ . Już wiele razy się żarliśmy .......i się godziliśmy.
To jest jedna z 2 osób która mnie psychicznie wykańcza!!
To jakieś chore jest!
.
 

MiSiEqLoVe

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Szczecin
A ja wreście od przeszło dwóch tygodni dobrze się czuje :) Chyba głupie choróbsko mi przechodzi. A poza tym jeszcze niecały tydzien i jade do niemiec na słub mojej kuzyneczki i chrzicny jej córeczki :]
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
A ja dostalam dzisiaj 5 z biologi :D:D:D aaa...i po raz pierwszy w zyciu odrobiłam zadanie z matematyki :p:)
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
A ja dzisiaj dostałam 4 z matmy za zeszyt :D I wczoraj za zad. domowe :D A u mnie jakas dobra ocena z tego przedmiotu to nie zdarza się zbyt często... aa i jeszcze plusa z WFu :p
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
a mnie dzis wywalili z K&C bo nie podobalo im sie nasze zachowanie...woem ze nie ma sie czym chwalic ale bylo smiesznie :D
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
A ja dzisiaj jako jedyna z kalsy dostalam 6 z fizyki i babeczka powiedziala ze to byla jedyna perfkcyjnie napisana praca :D A mi sie to żadko zdarza :p:)
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
chwalipieta nie jestem ale sie pochwale...napisalam dzis prace z psychologii do ktorej zabieralam sie jakies 3 tygodnie :D jestem z siebie dumna...
 
Do góry