Pochwal się

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
A ja dałam koledze ćwiczenia z chemii,żeby se w domu przepisał.Sam nie chciał rozwiązywać to mu dałam. :) A co tam niech se przepisuje. :) Dla mnie chemia to prościzna :D :) i się nie namęczyłam w rozwiązywaniu zadań. :lol:
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
kinga18ink Hmm a pochwale. Chyba to żadna tajemnica 82%. Wydaje mi się że nie tak źle....ale jeszcze mnie czekaja jeszcze jedne próbne matury ale tym razem są one zarządzone przez Kuratorium....
 

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
a ja dostalam dzisiaj dwie piatki jedna z niemieckiego a druga z chemii no i jeszcze +4 z polskiego a tak pozatym to dowiedzialam sie ze moja przyjaciolka przyjedzie do Polski na swieta :)
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
A ja dzis napisałem kartkowe z histori... jako ze pisaly tylko osoby z parzystym nrem w dzienniku Ci urodzeni od wrzesia do grudnia....:p
A pochwale sie tym ze chyba nawet nieźle mi poszlo.. no i oczywisacie sprawdzian z fizyki,, pojawiło sie widmo nadzei ze ZDAM Z FIZYKi w tym roku:)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
pojawiło sie widmo nadzei ze ZDAM Z FIZYKi w tym roku:)
hehe to dobrze ci idzie
cociaz ja tez mam takiego walnietego goscia ze on na lekcji nic nie tlumaczy i mowi jakies bzdury a jak ktos mu zwrocil uwage ze my nic nie umimy i zeby nie robil kartkowki bo nas niczego nie mauczyl to stwierdzil ze mamy sobie zalatwic korepetycje bo on nie jest po to zeby uczyc.... :/ mrzymulony gostek...
jeszcze moge sie pochwalic ze dostalam 3 z polaka za zadanko....ale nie wiem dlaczego przeciaz napisalam 3 liniki :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja dostałam 5+ z w-f!! Z aerobiku- babka puściła nam plyte- gostek gadal- on jest gitny :D- już drugi arz mieliśmy aerobik,a le z pierwszym nic nei dostałyśmy. No,a teraz tlyko ja 5+ i moja jedna przyjaciółka! powiedziala nam,że keidyś musiałysmy dobzre ćwiczyć!! :D :bober: :klaszcz: :happybday: :yahoo:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ha! a ja jestem dumna bo dorwałam sie dziennika w szkole i usprawiedliwilam sobie nieobecnosci i przepisywalam oceny wszytkich uczniow na kartki dla rodzicow bo wywiadowka byla heh i sobie nie wpisalam zadnej paly a wpisywalam lepsze ocenki :D i sie mamusia ucieszyla ze sie Karolinka dobrze uczy ... jakie machlojki hihi
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Krowusia to napradę nieżle Ci poszło.

Karolina- też bym tak chciala. U nas pilnują dziennika, że hoho. I nikomu nie dają z uczniów nawet przy wpisywaniu ocen na wywiadówkę.

A ja dziś nie mam się czym pochwalić bo nie dawno wstałam.
A może pochwalę się tym, że jest sobota a ja wstałam o wpółdo 7.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja sie mogę pochwalić że DOBROWOLNIE wstałem w sobote o 7:20 :p
jak dla mnie jest to ogromny wyczyn :D
jestem z siebie dumny :p
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
A dla mój to jeszcze większy wyczyn.
Kto by pomyślał że wstane o tej godzinie.
Na pewno nie moja mama.
Ona ma cięzkie zadanie codziennie mnie budzić.
Uwierzcie to nie jest łatwe.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ja tam z niczego dum,na nei ejstem, jescze dzisiaj, no chyba, ze bez ociagania się ubrałam- ale u mnie to spoko, jak siedzę przy kompie w pizami to cuzje sie "brudna":) :p
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja dziś wstałam ok 9.[mama z pewnością specjalnie mnie obudziła wchodząc do mojego pokouj pod pretekstem zostawienia czystych ciuchów..eh beszczelność].Mnie normalnie w tygodniu budzi telefon[a raczej budzik w nim nastawiony] a jeśli mnie nie obudzi najazd na górę do mojego pokoju robi mama ale zwykle okazuje się że za późno bym zdążyła na autobus hehe i mnie zawożi do szkoły.
Dziś odkurzyłam cały dół, nie wiem czy powinnam być z siebie dumna bo i tak mnei w tym domu NIKT nie docenia tylko wymaga....:(Byle do wieczora byle wyjść...
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
A ja chce sie pochwalic ze wrocilam do was na godzinke :D
jutro hmmm tez chyba wpadne :)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
a ja się pochwale tym że dostałam piąteczke z kartkówki z anglika :D :D :D nic dziwnego skoro wszystko ściągnełam :/
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Pogratulować!
U mnie anglik to pestka, właśnie gorzej z matmą...

hehe u mnie z matmą też jest słabo bo mieliśmy przez 2 lata takiego słabego nauczyciela że go nie słuchaliśmy a on nie potrafił nam wytłumaczyć i wogle hałas był niezły :D a teraz on odszedł i wreszcie się czegoś nauczymy bo mamy super nauczycielke jednak te nasze zaległości..... eh
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
u mnie to chyba nawet jest dobra nauczycielka, tylko ze mnie taki głąb, że na trójach jadę.
 
Do góry