Pocałunekj Na Pierwszej Randce...?!

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
:lol: bez przesady :D
zapewniam, że sporo ;)
Póki co mam inne zdanie :p
no ależ oczywiście, nie można przecież odmówić :p
SŁABI JESTEŚCIE :p Ja bym nie ryzykował jeśli dziołche pierwszy raz widzę. Ale jeśli znam to hmmm.... co innego :D

Gdzie się podziali obrońcy pierszospotkańskich całuśników ? Chciałbym się dowiedzieć czy przypadkiem nie mam racji.. :sexy:
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
SŁABI JESTEŚCIE :p Ja bym nie ryzykował jeśli dziołche pierwszy raz widzę.

:phi: hehe :D normalnie jakiś czas temu zwątpiłam w 'normalność" facetów (tzn. uważałam że każdy myśli tylko o tym, żeby zaliczyć jak najwięcej ^^ ) a tu taka niespodzianka ;) przeciwnicy całowania na pierwszej randce... jestem mile zaskoczona ;)

Gdzie się podziali obrońcy pierszospotkańskich całuśników ? Chciałbym się dowiedzieć czy przypadkiem nie mam racji.. :sexy:

też bym chętnie poczytała o plusach buziaków na pierwszej randce ;) może zmieniłabym zdanie...? :mruga:
;)
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
:phi: hehe :D normalnie jakiś czas temu zwątpiłam w 'normalność" facetów (tzn. uważałam że każdy myśli tylko o tym, żeby zaliczyć jak najwięcej ^^ ) a tu taka niespodzianka ;) przeciwnicy całowania na pierwszej randce... jestem mile zaskoczona ;)

Dobrze ujęte: facetów nie MEŻCZYZN :p :sexy:
 

Darnok

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Działaj z nienacka :) (1wsza randka) - ale znowu nie tak z nienacka (czytaj zbliżaj sie powoli żeby zrozumiała o co ci chodzi)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
mnie tam nie przeszkadza ;P i wczle nie uważam,jak niektórzy,że dziewczyna ,która na to pozwala nie szanuje sie ;Pczasami jest tak,że po prosru nie da sie wytrzymac ;P
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
mnie tam nie przeszkadza ;P i wczle nie uważam,jak niektórzy,że dziewczyna ,która na to pozwala nie szanuje sie ;Pczasami jest tak,że po prosru nie da sie wytrzymac ;P

Nie ma tak, że "nie da się wytrzymać" :/ Teraz Cię swędzą jedne wargi i nie możesz wytrzymać, a potem będą swędzieć inne i co wtedy?? Też nie będziesz mogła wytrzymać? Potrzeba mieć chyba trochę cierpliwości, nieprawdaż?
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Póki co mam inne zdanie :p

SŁABI JESTEŚCIE :p Ja bym nie ryzykował jeśli dziołche pierwszy raz widzę. Ale jeśli znam to hmmm.... co innego :D

Gdzie się podziali obrońcy pierszospotkańskich całuśników ? Chciałbym się dowiedzieć czy przypadkiem nie mam racji.. :sexy:
A jestem, jestem. Tylko, że nie wypada bronić chyba takiego podejścia. :phi:
Ale lubię to oczywiście, że tak :papa:
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Sluchaj wedlug mnie wypada a jesli znacie sie troche dluzej a dopiero teraz idziecie na randke to napewno wypada.
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
Ja ostatnio po kilku godzinach znajomości i rozmowy cmoknąłem niespodziewanie i mocno dziewczynę w policzek - nawet sie nie bałem że mi z liścia strzeli czy coś - ale dobrze było :0 chyba się podobało :) bo do dziś dużo gadamy, sms-ujemy itp.
 

KiNiU$i@

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
na przywitanie bez języczka!!(i na pożegnanie też)
ale musicie to zrobić tak żeby ta osoba którą całowaliście pomyślała "On/Ona naprawdę się cieszy że mnie widzi" a jak na pożegnanie to "On/Ona naprawdę niemorze się doczekać żeby mnie z nowu zobaczyć"...
musicie poprostu perfeckt korzystać z warg....mniam..:D
 
Do góry