Pocałunek dziewczyna & dziewczyna

Nie Anioł

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Czy to coś złego? Zrobiłam to pierwszy raz w życiu chciałam wyprubować. Nie myślałam że to takie łatwe, a jednak. Póżniej troche żałowałam że straciłam mój pierwszy pocałunek z dziewczyną, mogłam tego nie robić ale chciałam spróbować. Myślałam że jak bede to robić z chłopakiem to nie bede potrafiła i się zbłażnie. No ale nie jeste żle. Nie zrobiłyśmy tego tylko raz tylko z a może nawet wiecej było fajnie naprawde nie jestem lesbijką ani nie mam żadnych pociągów do dziewczyn. To chyba nie jest tajkie złe? A może jest... sama już nie wiem. Co o tym sądzicie?
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
:p Hehe to pierwszy raz masz już za sobą ;)
A to nie jest nic złego...
Moja siostra kiedys uczyła kuzynkę całować - ubaw był nieziemski...
Ja również całowałam się z koleżanką - kiedyś na imprezie 18-tce kumpla w klubie, było tam 2 facetów <ten mój i ten jej>, chciałyśmy im pokazać, że nie są całym światem i "w ślinę" hahahaha :hyhy: a jak się rozniosło migiem ;)
Nie martw się tym co ludzie mówią <jeśli mówią> ważne jest to, co Ty myślisz!
Pozdrawiam
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Hehe moim zdaniem, to nie jest złe.. a po kilku latach nawet bedziesz miała fajne wspomnienie, myśle że to nie powód do wstydu, ale do śmiechu :] a różne sposoby są na nauczenie sie :p chociaż i tak pewnie każdy umie, tylko lęk jest większy :] pozdrawiam :)
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
a ja też się całowałam z dziewczyną, ale po pijaku w Sylwestra. na trzeżwo w życiu bym tego nie zrobiła. Dużo znajomych to widziało, ale nawet chłopakom to się podobało :p niektórych to kręci ponoć :p
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
nigdy nie probowalam, i chyba nie sprobuje :] jakos mnie bardziej calowanie z plcia przeciwna pociaga, ale jestem ciekawa jak to jest , czy sa tu faceci ktorzy sie z facetem calowali i czy sie ktorys przyzna :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

RoMMiE

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Miasto
B-tów
Uważam że to nie jest zle. Wręcz to powód do bardzo fajnych wspomnień w przyszłości. No i jeżeli zaliczylas już ten "pierwszy pocałunek" to nie musisz się bać ze nie umiesz całowac. (każdy umie, tylko trzeba wierzyć w to, albo sie przekonac :))
 
A

Anonymous

Guest
ciekawe to jest kiedys uczylam przyjaciolke calowac bo zrobilam to 1 mialam 14 lat a w sumie sama nie umialam sie calowac ;) wole jednak mężczyzn :p
 
L

Laurana

Guest
A ja sie całowałam z koleżanką ale troche jak byłysmy lekko ie trzeźwe. W sumie to ona nie umiała i miałam ja nauczyc... W sumie fajne wspomnienie. Nie żałuje bo chce spróbować różnych rzeczy w zyciu. Napewno bym tego nie zrobiła na trzeźwo. :] Uwazam że to nie jest nic złego ale przez ludzi bardzo różnie odbierane.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Teraz juz nie będziesz musiała sie bać pierwszego pacałunku z chłopakiem...juz prawie wiesz jak to jest...
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ja równiez uwazam ze to nic złego i zaden powod do wstydu tylko do smiechu ;) Juz człowiek taki jest ze chce spróbowac wszystkiego ;) :D hihi Pozdrawiam :)
 

Tango

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
27
Punkty reakcji
1
Miasto
sss-kontowni...!
nika napisał:
nigdy nie probowalam, i chyba nie sprobuje :] jakos mnie bardziej calowanie z plcia przeciwna nie pociaga, ale jestem ciekawa jak to jest , czy sa tu faceci ktorzy sie z facetem calowali i czy sie ktorys przyzna :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ja tylko napisze ze chyba bym nie dal rady nigdy tego zrobic z facetem jakos na sama mysl juz mnie zbiera na
zygi6en.gif
ale ponoc mowi sie nigdy nie mow nigdy ...

Nataly napisał:
a ja też się całowałam z dziewczyną, ale po pijaku w Sylwestra. na trzeżwo w życiu bym tego nie zrobiła. Dużo znajomych to widziało, ale nawet chłopakom to się podobało :p niektórych to kręci ponoć :p

heh nie wiem jak reszte populacji tej płci czyli samca ale mnie to akurat kreci tzn nie mialbym chyba nic przeciwko temu jak by tak moja dziewczyna calowala sie z inna kolezanka :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja nigdy sie nie całowałam z dziewczyną i nie mam zamiaru!! Na samą myśl ciarki mnie przechodza... MOze warto jest spróbować NOWYCH rzeczy ale wszystko ma swoje granice... Co do facetów - to raz widziałam w TV jak sie całowali iii jakoś było mi ŹLE (przełączyłam kanał). Wole zwizki (całusy) osób przeciwnych płci - nie napełniają mnie wtedy taką odrazą chociaz... sama nie lubie patrzec jak na korytarzu para sie NAMIETNIE całuje - to naprawde wyglada żenująco...

Podzrawiam
 
F

faithless

Guest
nika napisał:
czy sa tu faceci ktorzy sie z facetem calowali
Jeżeli gej to tez facet, to tak :) Ale całowałem sie kiedys z dziewczyną :D tylko raz i powiem ze nie było tak zle :wstyd:
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Niee nie mogłabym... Może jakaś dziwna jestem, ale wolę chłopców ^^ Chociaż z dziewczynami zawsze całujemy się na przywitanie, ale nie są to takie głębokie pocałunki ;)
 

Zenek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Jestem ciekaw...

nika napisał:
[...] jakos mnie bardziej calowanie z plcia przeciwna nie pociaga,[...]

...czyli pociaga Cię całowanie z płcią własną???

nika napisał:
[...]jestem ciekawa jak to jest , czy sa tu faceci ktorzy sie z facetem calowali i czy sie ktoryale s przyzna :rotfl: :rotfl: :rotfl

nie całowałem się z facetem ,natomiast jeżeli chodzi o mnie, widok całujących się dziewcząt nie odbieram jako coś gorszącego, nawet przyznaję, mile jest popatrzeć :) to ten urok osobisty dziewcząt chyba tak sprawia :) ale widok całujących się mężczyzn...na samą myśl robi się niedobrze,feeeeeee. :rotfl:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
nigdy nie probowalam, i chyba nie sprobuje jakos mnie bardziej calowanie z plcia przeciwna pociaga, ale jestem ciekawa jak to jest , czy sa tu faceci ktorzy sie z facetem calowali i czy sie ktorys przyzna :hyhy: Zenek, a moze poszukamy twoich bledow na forum co ???Acha juz poprawilam bylo Nie za duzo :rotfl:
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
a ja lubię pocałunki z moja płcią.... i nie robiłam tego by się nauczyć, czy coś,ale dla własnej przyjemności i satysfakcji.... a powiem, że było bardzo przyjemnie i jakoś inaczej niż z facetem :D
 
Do góry