Pobieranie muzyki

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
zgadzam się z przedmówcami. szybkość w miarę, dużo plików. szkoda że mało jest polskich filmów
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Ja używam tylko Bearshare bo to według mnie najlepszy program do pobierania plików, zwłaszcza muzy. Jest to jeden z najpopularniejszych programów p2p. POLECAM :eek:k:
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja przed chwila sciagnelam bearshare bo nic innego u mnie nie chodzilo ani Muł ani nic... a to dziaaała... Już zapomnialam jak to wyglada sciaganie muzy wlasnym programem xDDD. I mi siem podoba.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
niedzwiadek syfu zostawia duzo ale mam go w pelnej wersji bez zadnych reklam :D
Jak ktos chce pisać na maila :D
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
LimeWire jest spoko prosty w użytku i nie mam żadnego syfu, próbowałam wcześniej innych ale były do niczego zasyfiły mi dysk.Teraz do ściągania zwłaszcza filmów używam BitCometa to nie jest juz p2p ale super ściąga ze stron polecanych przez progrm np. http://www.torrentreactor.net/ nigdy sie nie gubi i sciaga sie w porządnym tempie. Ale większy wybór muzy szególnie polskiej jest w LimeWire.
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Bearshare, a pomyśleć że używałem eMule chyba przez miesiąc 4 MP3 sciągnalem, Kazza jest jeszcze nawet, nawet, ale Bearshare lepszy
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
A właśnie powie mi ktoś jak to sie ściąga przez to emule itp? Bo ja zawsze ściągam normalnie ze stronek a nie wiem jak to jest z tymi programami.. mój e-mail to cacius@interia.pl :)
 
Do góry