Po malutku powolutku ale się zarabia

K

kamilll27

Guest
Surfbar zlokalizowany jest w dowolnej częsci ekranu, ma niewielkie rozmiary i można
przesuwać go w dowolne miejsce. Daje to swobodę normalnej pracy i możliwość oglądania reklam.
Za każdą 1 minutę użytkownik zdobywa w zależności od rodzaju posiadanego konta, ilości poleconych osób
określoną ilość punktów.
Na początku każdego miesiąca następuje podsumowanie i określenie przelicznika dla wszystkich
użytkowników Surfbara. Każdy, którego uzbierana kwota przewyższa minimalną,
może złożyć polecenie wypłaty.

Aktualnie minimalna kwota wypłaty wyniosi 30.00 zł

Pamiętaj!!! czym dłużej masz uruchomiony surfbar tym wiecej zarabiasz ponadto szukaj poleconych zarabiasz 20% ich punktów a z poleconych twoich poleconych 5% ich punktów

co jakiś czas trzeba potwierdzić swoją obecność przy komputerze klikając na pojawiający sie komunikat jesli nie zdąrzysz surfbar sie wyłączy i trzeba go włączyć jeszcze raz (nie tracisz na tym zadnych punktów)

Polski surfbar zarejestruj sie i zacznij zarabiać
 

Aguska17777

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam :) ja mam również sposób na zarabianie pieniędzy i jest jak najbardziej pewny. Może nie są to kokosy od razu ale ja zarobiłam już 139, 50 zł. Rejestracja kosztuję tylko 1,22zł i to jest cały wkład który musisz włożyć. Na początku układasz bardzo proste puzzle i zmierzasz się z inną osobą. Jak wygrasz z nią, co jest stosunkowo proste dostajesz za to kasę. Musisz się zarejestrować i wysłałaś swój link innym. Każda nowo zarejestrowana osoba to punkt dla Ciebie :)Jest to 100% pewne! nie jest to żadne oszustwo, ponieważ w innym przypadku również bym się w to nie bawiła, ale fajnie jest mieć kasę tak na prawdę za nic :) wystarczy, że klikniesz na ten link i się zarejestrujesz :)

http://puzz.pl/?p=YTGMFJmBtz9w
 
Do góry