po czym poznać, że dziewczyna chce iść do łóżka

ptrix

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam!
Na wstępie zaznaczę, że nie mam żadnych problemów, by dogadać się z dziewczynami. Mam dużo koleżanek, często chodzę z nimi na spacery, do kina, na kawę, zapraszam do siebie itp. Czuję się z nimi swobodnie, one ze mną też, zawsze znajdę jakiś temat do rozmowy. Problem w tym, że jeszcze żadna nie dała mi do zrozumienia, że chce ze mną uprawiać seks. Czy to możliwe, że nie pociągam żadnej z koleżanek, czy może nie dostrzegam sygnałów jakie one wysyłają? Na co powinienem zwracać uwagę w takich sytuacjach?

Ewentualnie jak coś takiego zaproponować samemu? Tylko w taki sposób, by było to naturalne i nienachalne. Bo jak powiem wprost to może się obrazić albo mnie wyśmiać. No i nasza znajomość mogłaby przez to ucierpieć.

Jeśli to ma jakieś znaczenie, dodam, że mam 22 lata i jestem prawiczkiem.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
To, że masz dużo koleżanek o niczym nie świadczy. Samo słowo 'kolega' też może być różnie interpretowane. Masz wiele tematów do rozmów? Lubią ci się zwierzać? Wysłuchujesz lamentów, służysz rękawem kiedy jest im źle? Doradzasz w sprawach sercowo-majtkowych? Gratulacje, jesteś na najlepszej drodze do tego, by zostać prawiczkiem do końca życia :]

Widzisz, to że ty uważasz swoje stosunki z kobietami za prawidłowe nie oznacza, że faktycznie takie są. Panny lubią mieć takie koleżanki z kvtasem, którym mogą się wygadać, wyżalić, poradzić. Zwyczajnie potrzebują kogoś takiego, koleżanki mają dość pier.dolenia o jakimś aroganckim typie w którym przyjaciółka nieszczęśliwie się zakochała.

Nie wiem czy jesteś atrakcyjny czy nie, trochę za mało informacji w tym wszystkim.

Jak dać jej to do zrozumienia? Proste, że nie zapytasz jej czy ma ochotę na upojną noc (choć wiem, że w niektórych przypadkach działało ;]). Czas zachowywać się wobec niej seksualnie, próbować i obserwować jej reakcje, powoli. Kiedy nie ma sprzeciwu - posuwać się dalej. Gdy takowy nastąpi - zręcznie obracać w żart i próbować za jakiś czas.

Oczywistością jest, że nie wsadzisz jej od razu ręki w majtki ani nie złapiesz bezczelnie za cycka - metoda szokowa sprawdza się tylko w przypadku jednostek wybitnych. Polecam metodę małych kroków, szczególnie w twoim przypadku. Czujesz się trochę osaczony, sporo panienek, faja stoi a tu nie wiesz jak się za to zabrać ;] Jakieś pytania?
 

ptrix

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Z tego co się orientuję, raczej podobam się dziewczynom. Co prawda żadna nie powiedziała mi tego wprost (co najwyżej wspomniała, że podobają jej się faceci w moim typie), ale słyszałem parę razy od którejś z dziewczyn, że podobam się innej. Tylko, co z tego, skoro tamta tego nie okazuje?

Czy w razie sprzeciwu warto próbować później? Jest szansa, że po jakimś czasie zmieni zdanie? Nie chcę wyjść na namolnego typa, który myśli tylko o jednym i nie rozumie, kiedy słyszy "nie" ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
stary, jeśli zalezy ci tylko na tzw. dupcyngu to:
1. alkohol - w ilościach dużych, acz bez przesady - tylko nie wyskakuj z winem jakimś romantycznym - to ma być picie typu "o kurde, kiedy my się tacy pijani zrobiliśmy" - na akcje w domu drinki są najlepsze do tego, bo możesz ją zaskoczyć smakami "a spróbujmy tego, a potem to" itd. możesz ją kłamać, że przecież to "dla smaku". tylko postaraj się naprawdę - w necie jest mnóstwo nietuzinkowych przepisów na drinki. Któraś na pewno połknie haczyk

2. gra wstępna rozpoczyna się od pierwszego uścisnięcia dłoni - czyli może potrwać przez kilka godzin - tak jak kolega wyżej napisał, patrz jak reaguje na muśnięcie dłoni, albo takie rzeczy. Tylko stary nie rób podchodów tego typu:
- tłumaczysz jej coś przy komputerze stając nad nią - nie pamiętam dokładnie kiedy to ostatnio stosowałem, ale mój kumpel jak to zobaczył spadł ze swojego dinozaura.
- masaż - chyba, że uznasz, że laska na to poleci, bo jest napalona już na wejście - jednak to też dość oklepany motyw i jeżeli chcesz ją uwieść dyskretnie to napewno nie jest dyskretny sposób
musisz znaleźć inny powód żeby ją dotknąć jakiś rodzaj zabawy, konkurencji or somethin' nic mi teraz nie przychodzi do głowy, ale bądź kreatywny, wymyśl coś.

3. pewność siebie - jak laska widzi, że wiesz czego chcesz to sama jest bardziej otwarta. - Tak, one lubią być prowadzone za rękę, nie możesz dać jej czasu do myślenia "czy powinnam" - kobieta nie może usłyszeć pytania "czy coś zrobisz?" tylko "zrób to" (gdybyś nie zrozumiał to przenośnia taka, dosłownie nie używaj takich słów ;p)

I jeżeli słyszysz "nie" - ok, to nie zawsze znaczy "nie", ale to napewno sygnał, abyś zwolnił. jeżeli zdarzy ci się coś takiego zawsze możesz sypnąć głodny tekst typu: "jeżeli Ci się nie podoba to przestanę, ale jeśli jest inaczej to nie psuj tego, bo drugi raz nie będę próbował" - zrzuć winę na nią i jeśli w takim momencie przerwie to faktycznie nie chce i czas zadzwonić po kolejną koleżankę. Uwierz mi jedna z 5 na bank się nie oprze. nawet jedna z 3 bym obstawiał.

Takie dwa małe przemyślenia mnie dopadły w trakcie pisania tego, bo wyobrażałem sobie te sytuacje i :
1. Jeżeli nie umiesz kłamać to zapomnij o tym poście.
2. Naucz się kłamać. Tu nie chodzi o mówienie nieprawdy. Tu chodzi o przedstawienie jej w odpowiedni sposób. aktorstwo.
 

ptrix

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
dzięki za rady, może którąś wypróbuję :sexy:
Odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie: nie, nie zależy mi tylko na dupcyngu, tylko po prostu mam wokół siebie dużo dziewczyn i jakoś nie mogę uwierzyć, że ŻADNA nie jest mną WOGÓLE zainteresowana ;) chcę po prostu wiedzieć, jak rozpoznać która to i jakie kroki podjąć
 

taraz

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
Dziewczyna może dawać ci sygnały, to po nich widać... jakieś podteksty.. zbyt duża swoboda zachowania.. to sie widzi ;)

Pozdro :)
życzę sukcesów :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32

A moze niektore kobiety chca byc traktowane powaznie, by pojsc do lozka, zrobic to z kims kogo pokochaja ? Jesli tak, to kolejnosc powinna byc taka, ze zapoznajesz, poznajecie sie, albo pasujecie do siebie , dobrze Wam razem i zostajecie para albo nie idziecie dalej.. a jesli zostaliscie para to seks z czasem przyjdzie
jesli jednak chcesz seksu bez zobowiazan to musisz szukac dziewczyn, ktore na cos takiego sie pisza i zaczepiac je seksualnie.
Z alkoholem to sie nie zgadzam, potem bedzie Ci glupio, ze zrobila to z Toba po alkoholu, choc to fakt, jak dziewczyna nie chce tego zrobic, to i po alkoholu nie zrobi, lecz lepsza bedziesz mial satysfakcje jak na trzezwo chyba..
A i chyba nie liczyles, ze dziewczyny same Ci beda do lozka wskakiwac... jak tak to jest i naiwny i masz zbyt duze mniemanie o sobie, bo nie kazda taka jest, troche sie musisz wykazac.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie dołuj chłopaka, bo takie przypadki też się zdarzają i to wcale nie tak rzadko.

Moze i sie zdarzaja, ale czy ja wiem czy nagminnie ? No chyba ze poszuka na necie jakis co daja chetnie, wtedy nie bedzie miec problemu :D
 

franzk

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie napisałem, że nagminnie, ale też nie rzadko ;) I wcale nie trzeba szukać w necie takich co dają chętnie, czasem wystarczy zmiana otoczenia (np. jakiś wyjazd, wakacje, choćby impra na działce) i grzeczna, ułożona dziewczyna nagle zmienia się w diablicę :sexy: Widziałem takie rzeczy wiele razy.
 

ptrix

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wow! Jeszcze w to do końca nie wierzę, ale to wszystko stało się tak nagle :p Wczoraj na imprezie gadałem z taką jedną koleżanką, byliśmy już trochę zrobieni ;) No i zaproponowałem, że pójdziemy na górę bo tam jest ciszej i luźniej. No i jak się zamknęliśmy w pokoju to nawet nie zdążyłem się zorientować, kiedy jej majtki spadły :D Szast prast i za chwilę było po wszystkim BB)

Jeszcze to do mnie nie dotarło, a jakąś godzinę później poszedłem do łazienki i gdy wchodziłem inna koleżanka zawołała, bym nie zamykał "bo ja tylko na chwilkę". I jak znaleźliśmy się w środku... cóż, powiem, że ta kabina prysznicowa będzie nas pewnie długo wspominać :rumieniec:

Podwójny jackpot, ale jestem z siebie dumny BB) Cały ranek po przebudzeniu starałem się przekonać czy to mi się nie przyśniło :p Ale jednak nie :D Ha, więc dziewczyny jednak łatwo zdobyć, trzeba tylko trochę wprawy i pewności siebie, a nawet z cnotki zrobi się tygrysica (te dwie akurat uważałem za raczej spokojne i nie spodziewałem się tego po nich, hehe). życzę innym równie udanych łowów :daibel2:
 

ptrix

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hehe... sam w to nie mogę uwierzyć, tym bardziej, że po obu bym się tego nie spodziewał :lol: Kiedy pierwszej z nich (nazwijmy ją Asia, choć oczywiście imię zostało zmienione ;) ) zaproponowałem, byśmy poszli na górę myślałem tylko o tym, że będziemy mogli w spokoju porozmawiać, a tu taka niespodzianka :sexy: A gdy Kasia (też zmienione imię :p ) chciała wejść do łazienki, myślałem, że może chce poprawić makijaż albo coś. No, PÓŹNIEJ rzeczywiście miała dużo do poprawiania :D tym bardziej, że jej chłopak był w pokoju obok :lol:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a ja nie wierzę z lekka. ktoś z zerowym doświadczeniem, kto zadaje tak bazowe pytania nagle dzięki kilku poradom na forum staje się snajperem? screenshot or it didn't happen
 

ptrix

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Sam w to do końca nie wierzę :mruga: Najlepsze w tym jest to, że w sumie żadne porady nie były potrzebne, bo wszystko jakby działo się za mnie :eek:k: W sumie to im dłużej o tym myślę, jest to dla mnie coraz bardziej zabawne i absurdalne. Gdybym taką akcję zobaczył w jakimś amerykańskim filmie, pomyślałbym, że to kompletna bzdura i pic na wodę :lol:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wow! Jeszcze w to do końca nie wierzę, ale to wszystko stało się tak nagle :p Wczoraj na imprezie gadałem z taką jedną koleżanką, byliśmy już trochę zrobieni ;) No i zaproponowałem, że pójdziemy na górę bo tam jest ciszej i luźniej. No i jak się zamknęliśmy w pokoju to nawet nie zdążyłem się zorientować, kiedy jej majtki spadły :D Szast prast i za chwilę było po wszystkim BB)

Jeszcze to do mnie nie dotarło, a jakąś godzinę później poszedłem do łazienki i gdy wchodziłem inna koleżanka zawołała, bym nie zamykał "bo ja tylko na chwilkę". I jak znaleźliśmy się w środku... cóż, powiem, że ta kabina prysznicowa będzie nas pewnie długo wspominać :rumieniec:

Podwójny jackpot, ale jestem z siebie dumny BB) Cały ranek po przebudzeniu starałem się przekonać czy to mi się nie przyśniło :p Ale jednak nie :D Ha, więc dziewczyny jednak łatwo zdobyć, trzeba tylko trochę wprawy i pewności siebie, a nawet z cnotki zrobi się tygrysica (te dwie akurat uważałem za raczej spokojne i nie spodziewałem się tego po nich, hehe). życzę innym równie udanych łowów :daibel2:


No fajnie fajnie, ale mi spokojnej nigdy taka akcja sie nie zdarzyla, choc propozycja byla. Zalezy od osoby. Tym bardziej ze ona miala chlopaka ? o_O .,,,... to sie nazywa agentka ......

Jednak super, gratuluje :lol: demonie seksu :lol::eek:k:
 

IwillCallyou

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie wciskasz kit chłopcze ... a jeśli nie to jesteś kutasem i z takimi się nie trzymam eh brak słow

"Nie ściemnie d*py koleżki
to nie wchodzi w gre typie, nawet jeżeli już się rozeszli"
 
Do góry