Po co laskom sztuczne piersi?

liza_mineli

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Tak się wlasnie zastanawialam , po co dziewczyny wszczepiaja sobie sztuczne piersi , to przeciez taki bolesny zabieg, poza tym pomijam fak ,ze drogi, nie zdrowy i sama nie wiem co jeszcze...ostatni moja przyjaciółka do mnie ,że ona by chciala sobie zrobic takie silikony ;] no to ja się pytam po co? ...zeby się podobac, zeby nie mieć kompleksow, zeby się dobrze czuc ze soba. Swietnie, ale kiedys takie silikony to byla domena pan z filmow erotycznych, więc po co to normalne kobiety robia? Zeby im się faceci w dekolt gapili?Dla mnie to glupota...
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
ale kiedys takie silikony to byla domena pan z filmow erotycznych, więc po co to normalne kobiety robia?

A filmy erotyczne są jakieś inne? Zwykłe też są robione dla zysku. Tam grają zwykłe panie właśnie. ;)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Żeby lepiej wyglądać? To raczej dość oczywiste. Z wiekiem piersi robią się coraz bardziej obwisłe, wyglądają mało seksownie. Sylikon tudzież inny wypełniacz przywraca im piękny wygląd na długi czas. Są też dziewczyny które mają niewielki biust i mają z tego powodu kompleksy, taka operacja pozwala im normalnie funkcjonować (dla niektórych to naprawdę duży problem)
 

polissandra

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
no ale jest dokladnie tak jak piszesz. Teraz są inne czsy, taki operacje plastyczne to są na porzadku dziennym - wiesz jak zwykla wizyta u dentysty czy cos takiego , no pod warunkiem ,ze masz kase...jak nie masz to na starosc mozesz sobie isc do takiego programu "Łabędziem być" gdzie przed tv Cie pokroja i ponaciagaja zeby znowu byla szprycha ;]
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
To wszystko z próżności i niskiej inteligencji - czym ma takowa blond-idiotka zainteresować faceta?
 

domiszwili

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja nie moge takich programow ogladac i dla mnie te operacje to tez jest jakis koszmar. Przeciez to nawet nie wyglada ladnie. Napompowane usta, biust, masakra, przecież te babki nie wyglądają potem jak ludzie...ostatnio nawet czytalam kto został okrzykniety mianem polskiej kosmitki :p http://interia360.pl/artykul/z-tylu-liceum...godnoscia,23078 to nic ze boli wazne ,zeby dobrze się zakonserwować ;]
 

Asaroth

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wszelkiego rodzaju operacje plastyczne robione są aby się dowartościować lub z konieczności... Sztuczne piersi to ta pierwsza opcja. Ja tam nie mam nic przeciw silikonowi, ale największy rozmiar to już przesada...
Inna sprawa to mi się nie podoba duży biust. Jak to wygląda jak idzie sobie szczuplutka dziewczyna a przed nią takie ogromne piersi?
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Odpowiedź prosta. Dziewczyna uważa że ma małe piersi i idzie i powiększa, aby czuć się bardziej kobieco. I żeby mężczyźni zwracali bardziej uwagę BB)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
pewnie po to zeby lepiej wygladac moze jej wlasne sa za male i jej nie wystarczaja.
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Czemu większość dziewczyn myśli, że tu chodzi o rozmiar piersi? W mojej opinii, silikonu raczej używa się do modelowania, a nie powiększania. Chyba każda kobieta chciałaby mieć ładne, jędrne piersi, a nie jakieś zwisające do pępka (szczególnie po kilku ciążach).
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
No i zdecydowanym plusem sztucznych piersi jest to że nie wymagają noszenia stanika (nawet duże) i nawet jak biegniesz trzymają się na swoim miejscu
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Zazwyczaj robi sie to,gdy kobieta uwaza,ze ma za male piesi nie czuje sie dowartosciowana..

Ja mam kolezanke ktora ma bardzo male piersi i czuje sie z tym bardzo zle zwlaszcza wetdy kiedy slyszy,ze jej piersi wygladaja jak groszki takie male...tak samo glupio pewnie czuje sie facet z ktorego sie nasmiewaja,ze ma za:)malego:)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
nikt nie mowi ze tylko o rozmiar chodzi u mlodych dziewczyn zazwyczaj chodzi orozmiar bo sa mlode i z jedrnoscia nie maja problemu, a te starsze chca poprawic ich wyglad wlasnie po to zeby im nie zwisaly.
 

burzakos

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
A to źle , ze kolerzanka chce się facetom podobac????????? Przeciez nikt nie mowi o tym ,ze ma sobie robic jak Pamela Anderson, ale dla wlasnego lepszego samopoczucia : why not???
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
a jeśli chodzi tu o młode dziewczyny? nie widzę najmniejszego sensu w powiększaniu/modelowaniu biustu :/ trzeba kochać swoje ciało takim jakim jest
ja mam rozmiar 75E- uważacie, że jest mi wygodnie wykonywać co niektóre czynności :/ ?
 

maciej1412

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jeżeli komuś to pomoze bo ma jakieś tam problemy z akceptacją swojego ciała to prosze bardzo jej wybór.

I tak uważam że najlepszy to naturalny biust bo pieścic i dotykać sylikon to chyba przesada.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
To jest też chyba kwestia mody tak myślę... Ale ja za żadne skarby na własne życzenie nie pozwoliłabym robić sobie coś takiego :niepewny:
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
A może dlatego że faceci są tacy ograniczeni i właściwie niczym innym nie da się ich zainteresować?^^

A widzisz, to wy tak myślicie. Chociaż.. powiedzmy, w takim razie, że są wyjątki.
Ja, na ten przykład, zwracam uwagę na inteligencję, charakter, poczucie humoru itd., to jest dla mnie ważne. Wygląd, owszem, liczy się, ale nie jest dla mnie priorytetem.
Choćby kobieta miała cycki, za przeproszeniem, jak melony nie zrobi na mnie żadnego wrażenia jeśli nie będę mógł z nią pokonwersować o obejrzanym przed chwilą duńskim filmie, poezji Wojaczka...
hm. A tak w ogóle bardziej podobają mi się kobiety z małymi piersiami ;P
 
Do góry