Po 3 Latach Zwiazek Sie Rozpada

Status
Zamknięty.

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Witam!
Bylam z chlopakiem 3 lata i 2 miesiace.Po czym on stwierdzil,ze to koniec.Podobno juz mu na mnie nie zalezy tak jak kiedys.Teraz nie chce miec dziewczyny przez dluzszy czas.Bylo mi okropnie przykro i nadal nie moge dojsc do siebie.Planowalismy wspolne zycie.
Jest mi bardzo trudno zapomniec.
Moj były chlopak dodał,ze nie wie czy wrocimy do siebie,ze bardzo malo za mna teskni a rozstalismy sie 28 pazdziernika.
Powiedzial ze 50 na 50 % wrocimy do siebie...ale on nie moze mi teraz powiedziec co bedzie...

W tej chwili szaleje.Jezdzi na rozne zawody i robi wszystki to czego nie mogl robic ze mna :( .
Jak myslicie co bedzie dalej...??

Chcialabym abysmy do siebie wrocili.
Szczerze mowiac to ja mam ccha nadzieje,ze jednak on za mna zateskni....


Po pierwszym roku bycia razem.To ja z nim zerwalam ,wlasciwie powiedzialm,ze chce przerwy bo nie miaalm na tyle odwagi aby powiedziec mu,ze juz go nie kocham.Minely 2 miesiace i zatesknilam za nim...
Sama nie wiem jak to sie stalo,bo to uczucie co bylo kiedys w porownaniu z tym co jest teraz....heh -nie da sie tego porownywac!!
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Wiem,ze zaniedbalismy nasz zwiazekAle ja bylam tak bardzo zakochana ,ze myslalam,ze nic nie jest w stanie go zniszczyc.Poza tym on mnie w tym utwierdzal zadajac pytania czy np.kupimy sobie obraczki na Boze Narodzenie.Gdy po rozstaniu spytalam po co zadawal mi takie pytania wiedziac,ze juz mu tak nie zalezy odpowiedzial mi,ze nie wie :( .
We wrzesniu przespalismy sie 1 raz...ja mysalm,ze to zliza do siebie ludzi...
W glowie to wszystko mi sie nie miesci... <_<
Tak bardzo mi smutno....
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Bardzo Ci wspolczuje. Ja tez wiem co to znaczy jak ktos tak po prostu zostawi i juz. Nie wiem co Ci poradzic. Byc moze bedzie tak ze sie ,,wyszaleje" i zrozumie ze to nie jest sposob na zycie, ze bylo mu z Toba dobrez i bedzie chcial wrocic. Ale wtedy uwazam ze powinnas sie nad tym bardzo zastanowic, czy w ogole warto. W tej chwili napewno niczego nie pragniesz bardziej jak tylko tego aby on wrocil. Ale czy bedziesz mogla znowu mu zaufac? Czy bedziesz umiala go znowu kochac jak dawniej? I czy nie bedziesz sie obawiala ze taka sytuacja moze sie powtorzyc w przyszlosci?
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Sama nie wiem...jednak teraz czuje ,ze chcialabym byc z nim jeszcze...
On sam mi powiedzial,ze boji sie,ze nam nie wyjdzie...
Trudno mi...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Rozumiem ze jest Ci teraz trudno.... i mysle ze gdybyscie znowu byli razem to na poczatku nie bedzie latwo, bo ciezko jest zapomniec o takim czym zostalas przez niego bardzo zranoina.
Pozdrawiam
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
A ja myślę, że On po prostu chce odpocząć. Ale powinnaś wyjaśnic sytuacje a nie "nie wiem" Powiedz Mu, że chcesz znać nawet najgorsza prawdę. Bo niepewność jest zła :/
 

snaluś

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Powiem Ci tak: miałam identyczną sytuacje jak Ty, po 2 latach chlopak zerwał ze mną bo powiedział,że nie czuje tego co kiedyś. Byłam załamana, a znajomi mi mówili że wróci. I rzeczywiście wrócił po 2 miesiącach,ale to już nie było to samo, przetrwaliśmy jeszcze rok. To była męczarnia i wmawianie sobie że sie kochamy. teraz odnalazłam swoją prawdziwą połówkę, z ktorą rozumiem sie bez słów i jestem szczęśliwa. Powiem tak, jeśli nie znajdzie innej to zatęsknie i wróci,ale pomysl wtedy czy warto. Przez kolejne miesiące bedziesz się zastanawiać czy syyuacja sie nie powtórzy, zaczniesz życ w strachu czy warto?? Starcił cos cennego i niech żałuje!! Podnieś wysoko uszy i zacznij sie bawić. Pokaż mu że jesteś najlepsza na świecie i nikt Ci ie dorówna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry