Po 3 Latach Bycia Razem -bolesne Rozstanie

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Witam!
28 pazdziernika po 3 latach bycia razem zerwal ze mna chłopak.
Czuje sie okropnie,nie potrafie zapomniec...
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moge Ci tylko bardzo wspolczuc... domyslam sie co mozesz czuc :( napewno o nim nie zapomniesz nigdy, wspomnien nie da sie tak latwo wymazac... mozesz co najwyzej zmienic podejscie...
Mysle ze powinnas oddac jemu, albo jego siostrze te rzeczy. Predzej czy pozniej i tak to bedziesz musiala zrobic. Sprobuj choc troche psychicznie sie przygotowac... a jesli nie jemu to siostrze je oddac ;)
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
nie zgadzam sie ze mozna zapomniec!!!!!! jesli kogos kochales/as tak powaznie tak na prawde...to nigdy jej nie zapomnisz.... zawsze bedziesz porownywa innych do tamtej osoby... mozna sie pogodzic z utrata bliskiej osoby ale nie przestac kochac.... postarac sie zyc bez niej ale to bardzo trudne.... ale takie jest zycie!!! tylko mam nadzieje ze wiesz dlaczego odszedl....powodzenia.. pa
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Ano wlasnie najgorsze jest to,ze nie wiem bo nie powiedzial prawy.
Powiedzial,ze w ciagu 1,5 miesiace po 3 latach przestal mnie kochac.A przez 2 tyg.zastanawiam sie czy zerwac...obiecywal,ze nie bedzie mial teraz dziewczyny bo chce byc sam...ale wiem,ze mial inna na boku.Czuje to .
Pozniej na fotce.pl zobaczylam jego fotki z jakas laska:/...
Trudno zyje mi sie z tym...nie wiedzac daczego tak na prawde odszedł...
 

K@$!@

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Radlin - near Rybnik & Wodzisław Śl.
Jak po 3 latach z Tobą zerwał to ani nie próbuj do niego wrócić nawet jak będzie Ci mówił że żałuje i Cię kocha...A to że jest z jakaś laską to ty pokaż się z jakimś super faetem:D Zobaczymy c on wtedy będzie czuł...
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Cóż.. mogę napisać tylko tyle: "Samo Życie"... Mnie cholernie boli rozstanie z dziewczyną po roku , chodż także ja zerwałem.. powtórze wersje innych , "Czas,Czas,Czas-tylko on jest Ci teraz w stanie pomóc".

pozdro
 

Mo:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Offenbach
Czas nie leczy ran tylko je przysypuje,jesli uczucie bylo silne to czas tu nic nie pomoze...
 
Do góry