płytki ceramiczne Paradyż

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
No jak już sprzedawcy w sklepach mówią to się dzieję :) my z żonka czekamy na informacje na ich stronie i bierzemy udział :) Wycieczka by się przydała :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
no bardzo sie ciesze , znajomi przychodza i chawla;] troche mialam sprzatania po moich fachowcach ale warto, tylko ze raczej juz nici z urlopu bo fundusze wykorztstane,.,. ale wlasnie w tym konkursie mowili o wycieczce, moze sie skusze..?;]
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Hura znalazłem www.twojwyborpiekna.pl zakładka konkurs :) wszystko ładnie jest rozpisane regulamin zasady i cały konkursik :) nie musimy już snuć żadnych domysłów :)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
no bardzo sie ciesze , znajomi przychodza i chawla;] troche mialam sprzatania po moich fachowcach ale warto, tylko ze raczej juz nici z urlopu bo fundusze wykorztstane,.,. ale wlasnie w tym konkursie mowili o wycieczce, moze sie skusze..?;]
no cos za cos:)
a trudny ten konkurs, co trezba zrobic? skusic mozna sie zawsze;)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
ja sie dowiedzialam tyle ze z paragonem po zakupach plytek Paradyża mozna przystapic do konkursu no i trzeba odgadnac jaka znana budowla jest pod kaflami a mozesz odkryc tylko kilka, no i w zaleznosci skad ta budowla pochodzi tam jedziesz na wakacje:] Papiernik wyslała link, tam jest wszytsko
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Trzeba spróbować szczęścia :) Żona też próbowała i się nie udało :) Ale w domu pełna mobilizacja i będziemy próbować dalej :)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ja nie znam się na sztuce wcale :) Więc będę walczyć o kubek :) Zaraz zaczynam trzymajcie kciuki!
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
ja tez zagralam o kubek bo ladny jest:p
to trzeba bylo sprawdzic co to za budowla w internecie, na pewno bys cos dala rade:>


a juz nie mozesz drugi raz grac o wycieczke?
moge, tam bylo to tylko na probe, wiesz ze mozesz sprobowac swoich sił, mi nie wyszlo, nie wiedziałam co to za budowla:D ale faktycznie mozesz sprawdzic w necie.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
http://www.paradyz.com.pl/doradca a zauważyłyście tą ciekawą funkcję? Wirtualny doradca :D Wiadomo gdzie zadawać nurtujące nas pytania :)
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Wtedy to trzeba z rad dekoratora korzystać bezapelacyjnie :) Miła ta Pani Karolina :) Jak Wam idą starania w konkursie?
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
a Pani Karolina bardzo miła i pomocna szkoda że nie mogłam korzystać z jej rady gdy sama remontowałam łazienkę.
Ja walczę o kubki :) 1 chyba już udało mi się wygrać :)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
no co ty, zazdrosze bo ja codziennie tam gram i nie moge nic ustrzelic:p daj znac jak przyjedzie czy ladny:d

http://www.paradyz.com.pl/doradca a zauważyłyście tą ciekawą funkcję? Wirtualny doradca :D Wiadomo gdzie zadawać nurtujące nas pytania :)
fajan sprawa, szczegolnie jak ktos ma mala, blokowa lazienke i bedzie wiadomo jak tu wszystko ustawic, zeby sie pomiescilo;)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
dekorator czy architekt , prawie to samo ;] pomoze napewno;] te blokowe łazienki sa przerazające , male , klaustrofobii idzie dosta no wiec trzeba do nich dobrac takie kafle zeby je optycznnie powiekszały
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
monaBETHA odgadłas nazwe kolekcjii?łał wyuczylas sie czy strzelałas?;]gratuluje sama sie czaje na te kubki tez;]
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
najpierw przejrzałam :) Ale mam chyba pamięć fotograficzną i poszło z górki. Na szczęście się udało :) Poza tym można przeglądać kolekcję w czasie konkursu :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
najpierw przejrzałam :) Ale mam chyba pamięć fotograficzną i poszło z górki. Na szczęście się udało :) Poza tym można przeglądać kolekcję w czasie konkursu :)
to duze ułatwienie;] ale faktycznie jakby sobie przejzec wszytskie chociaz paradyz jest jedna z firm ktore mają naprawde ogromny wybor, to idzie to wziąc pozniej na skojarzenia i wygrac odlotowy kubek:p
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
dekorator czy architekt , prawie to samo ;] pomoze napewno;] te blokowe łazienki sa przerazające , male , klaustrofobii idzie dosta no wiec trzeba do nich dobrac takie kafle zeby je optycznnie powiekszały
nie no architekt bardziej powie jak to praktycznie porozstawiac, a dekorotor bardziej skupia sie na wrazeniach estetycznych, chociaz kazdy ma troche umiejetnosci drugie, ale fakt, na pewno kazdy pomoze:p
 
Do góry